17 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

17 Temmuz 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hayal köy: Kayaköy Fethiye şehir merkezinin hemen yanında, çoktandır terk edilmiş taş evlerin olduğu harika bir köye gittim. Adı Kayaköy. Daracık sokakları, olağanüstü manzarası ve kahvesiyle..
Dünden yarına köprüler kurmak Omar Rodriguez Lopez ile Cedric Bixler Zavala'nın ortak projesi Mars Volta, "Frances The Mute" albümüyle ortaya çözümlenmesi zor bir çalışma koydu"İlk 100'e gird..
Bu otel 16 yıllık aşkımızın şaheseri İspanyol Ingrid Campdelacrev 16 yıl önce, 14 yaşındayken tatil için geldi. Turizm şirketindeki Akın Polat ile birbirlerine aşık oldular. Mektuplar ve yıld..
Eminem sıkılmış! ABD'li rap şarkıcısı Eminem'in şöhretinden sıkılmaya başladığı ve müzik kariyerine son verebileceği bildirildi. Eminem'in büyüdüğü Detroit'in "Free Press" gazetesi, ünlü rapç..
Cartagena'da Türk gecesi İspanya'nın güneyindeki Cartagena kentinde bu yıl Türkiye'ye ithaf edilen "La Mar de Musicas" festivali çerçevesinde, önceki akşam bir Türk gecesi düzenlendi. Parque ..
Biri suçlu ama kim? ABD, bir türlü çözülemeyen tecavüz davasını konuşuyor. Tecavüze uğrayan 26 yaşındaki kız, suçlunun Cooper kardeşlerden biri olduğunu söylüyor. Fakat tek yumurta ikizi olan..
Irak'ta yine intihar saldırısı: 58 ölü Irak'ın başkenti Bağdat, dün yine büyük bir intihar saldırısına sahne oldu. Kentin güneyinde Musayyib kentinde meydana gelen bir patlamada en az 25 kişi..
Savaştan bu yana en üst düzey ziyaret Irak Başbakanı İbrahim Caferi, resmi ziyaret amacıyla İran'ın başkenti Tahran'a gitti. Caferi, Sadabad Sarayı'nda Cumhurbaşkanı birinci yardımcısı Muhamm..
Basıp kaçacaklardı İngiliz istihbaratına göre bombacılar "planlayıcı" tarafından "kandırıldı". Zaman ayarlı bombanın düğmesine bastıktan sonra kaçmak için vakitleri olduğunu sanıyorlardı ama...
Kargo'dan cover Kargo, dinleyicisinin karşısına bu kez 'başkalarının şarkıları'yla çıkıyor.
Açılış Macias'tan Rumelihisarı Konserleri yarın Enrico Macias'ın vereceği konserle başlıyor.
İpek Yolu'na yolculuk Dünyanın en önemli çellistlerinden Yo-Yo Ma'nın 'Silk Road Journeys: Beyond The Horizon' ismini taşıyan yeni albümü, Sony BMG etiketiyle yayımlandı.
Nereye Eminem? Eminem sahnelere veda mı ediyor? Ünlü rap'çi eylülde İrlanda'da vereceği konserle hayranlarına son kez seslenmeyi planlıyormuş.
Ayın Caz Albümleri 'Ayın Caz Albümleri'ni bu ay, bu akşam sona erecek olan 12. İstanbul Caz Festivali'nin aynı adlı koleksiyon albümüne ayırdık. Festivalde farklı konumlarla sahneye çıkan 13 ..
Direc-T ile 'Olympos'a Direc-T hayranları 'Olympos' yolcusu... Türk rock müziğinin 'taze' temsilcileri Direc-T'nin 'Olympos' isimli ikinci albümü piyasaya çıktı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8