15 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

15 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Memur adayları için son gün Kamu kurum ve kuruluşlarının açık kadrolarına ilk defa atanacak adayların, 5 Temmuz'da başlayan tercih formu doldurma süresi, bugün mesai saati bitiminde sona eriy..
Memur adayları için son gün 5 Temmuz Kamu kurum ve kuruluşlarının açık kadrolarına ilk defa atanacak adayların, 5 Temmuz'da başlayan tercih formu doldurma süresi, bugün mesai saati bitiminde ..
WP: Suriye’de barışçı değişim olmalı Washington Post, "Suriye’de doğru hedef, siyasi iradesi varsa Esad’ın, yoksa başkalarının liderliğindeki barışçıl bir rejim değişikliğidir" diye yazdı. Or..
Nepal'de gemi battı: 40 ölü Nepal'de bir geminin batması sonucu 40 kişinin öldüğü, 56 kişinin kaybolduğu bildirildi
'Medeniyetler İttifakı'nın eylem planı BM çatısında başlatılan "Medeniyetler İttifakı" uluslararası girişiminin ana işlevlerini belirleyecek olan Eylem Planı, eş başkanlığını Devlet Bakanı Me..
RTÜK Başkanı: TV kapatma isteğimiz yok RTÜK’te Zahid Akman başkanlığında yeni bir dönem başladı. Akman, TV'leri kapatmla isteklerinin olmadığını söyledi.
'Irak savaşı gerekli ama gerekçesi yanlış' ABD'de görevinden ayrılmak üzere olan Savunma Bakan Yardımcısı Douglas Feith, Washington'un Irak savaşının temel gerekçesini devrik Saddam Hüseyin r..
'Srebrenitsa'da Yunanlar katliam yaptı' Srebrenitsa katliamının 10 'uncu yılında Atina karıştı. Yunan To Vima gazetesi katliama Yunan vatandaşlarının da katıldığını yazdı ve katılanların foto..
Rektörün evindeki eserler inceleniyor Van Cumhuriyet Başsavcılığı'nın kararıyla Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Aşkın'ın evinde yapılan aramada bulunan bazı tarihi eser..
Kilyos'ta gemi battı: Kaptan kayıp Kilyos açıklarında Panama bayraklı bir kuru yük gemisi battı. Geminin 10 mürettebatından 9'u kurtarıldı; kaptanı arama çalışması sürüyor.
ÖSS sonuçları haftaya açıklanacak Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Ünal Yarımağan, 2005-Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) sonuçlarını gelecek hafta sonuna doğru açıklama..
Gazeteci Ömer Tarkan vefat etti Eski Basın Yayın ve Enformasyon genel müdürlerinden, gazeteci-yazar Ömer Tarkan vefat etti.
Hakkari'de patlama: 2 yaralı Hakkari'de bir otomobilde meydana gelen patlamada, 2 kişi yaralandı. Kıran Mahallesi'nde seyir halinde olan Hacı Demir yönetimindeki 34 TU 9296 plakalı otomobilde..
» 1 2 3 4 5 6 7