12 Temmuz 2005 Salı Günü Haberleri

12 Temmuz 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdüllatif Şener'in yabancı sermaye ile ilgili açıklamalarına muhalefetten destek gelirken, iktidar partisi ...Yerli - yabancı Erdemir'd..
Haberin Devamı>>> Müzik kanalı MTV'ye çıkan Başbakan Erdoğan, Live 8 konserlerinin yoksulluğun giderilmesine yönelik bir heyecan doğurduğunu, müziğin insanlığın or...Arnett'in dedeleri Türk k..
Haberin Devamı>>> Futbol Federasyonu ile PFDK'nın yaklaşık üç aydır büyük bir gizlilik içinde hazırladığı yeni disiplin talimatlarını Milliyet ele geçirdi. Küfüre...'Başbakan'a giderim'
Haberin Devamı>>> Ünlü yıldız, Yöneticiler Konferansı'nda yapacağı 25 dakikalık konuşma için tam 435 bin dolar alacakSinemis gitti Özgü geldi
Haberin Devamı>>> Öğretmenler, okuma alışkanlığını kazandırmak için el ele verdiler. Okula kütüphane ve kitap temin yaptırdılar. Kapı kapı dolaşıp kitap topladılar...Her şey eğitim için
EDİTÖRDEN 1999 yılında 6 Temmuz'u 7 Temmuz'a bağlayan geceyarısı telefonum çaldı. Bir gazeteci olarak geç saatlerde gelen telefonlara alışık, ama bir o kadar da olağanüstü bir durum olduğunun..
Haberin Devamı>>> 'İzmir Karşıyaka'dan dünya'ya...' isimli anı kitabı yayınlanan Dünya Bankası eski Başkan Yardımcısı Attila Karaosmanoğ-lu'nun anıları, Türkiye'ni...'Bankalara el koysaydık d..
'Irak'ta 39 bin sivil öldürüldü' İsviçre'nin 'Uluslararası Çalışma Kurumu-GIIS', 20 mart 2003'te başlayan Irak Savaşı'nda, ABD askerlerinin bugüne kadar 39 bin kişiyi öldürdüğünü açıkladı.
Varşova metrosuna 'bomba' tahliyesi Polonya'nın başkenti Varşova'da metronun, bir bomba ihbarı nedeniyle tahliye edildiği bildirildi.
ABD: Irak'ın toprak bütünlüğü korunmalı ABD Dışişleri Başkanlığı, Washington'un, Irak'ın toprak bütünlüğünün korunmasını tamamen desteklediğini yineledi.
Truva Atı evlilik getirdi "Truva Atı"nın montajını yapmak için Almanya'dan gelen ekibin sorumlusu Erik Ludwing ile çalışmalarda tercümanlığını yapan Semra Beder, Çanakkale'de evlendi.Edinilen..
Veliefendi Hipodromu'nda yangın Veliefendi Hipodromu'nda çıkan yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. Yangında, şeref tribünündeki halı ve bazı sandalyeler zarar gördü.
Gül, Londra'da yaralanan Burak'ı ziyaret etti Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, özel bir ziyaret için gittiği İngiltere'de ziyaret ettiği bombalı saldırı kurbanlarından Okan Burak'ı iyi gördüğün..
Organ bağışında Aydın ili birinci Sağlık Bakanı Recep Akdağ, 2004 yılında, ülke genelinde 5 bin 62 kişinin organlarını bağışladığını bildirdi. Akdağ, yaptığı yazılı açıklamada, Sağlık Bakanlı..
Tapu Müdürü rüşvetten tutuklandı Adana'da, bazı işlemlerin hızlandırılabilmesi için rüşvet istediği iddia edilen Seyhan 3. Tapu Sicil Müdürü Hüseyin Karakısa, gözaltına alındı. Karakısa, çıka..
PKK’dan Türkiye'ye silahlı eylem tehdidi PKK yöneticilerinden Murat Karayılan, Türkiye’nin kendileriyle diyalog kurmadığı sürece eylemlerine devam edeceklerini söyledi.
Ersümer'in 'ihale kasedi' inceleniyor Yüce Divan'a başkanlık eden Anayasa Mahkemesi Başkan Vekili Haşim Kılıç, işadamı Korkmaz Yiğit'in bürosuna yapılan baskın sırasında ele geçirilen ve bir ..
Eurlings: El Kaide neyse PKK da odur Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye raportörü Camiel Eurlings, İzmir Çeşme saldırısını kınarken "El Kaide neyse PKK da odur" dedi.
CHP'den kaçak Kuran kursuna iptal davası CHP, 5377 sayılı Türk Ceza Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un, yabancı ülkede suç işleyenlerin Türkiye'de yargılanabilmesinin Adalet Bakan..
Anadili savunan BES'e soruşturma KESK'e bağlı Büro Emekçileri Sendikası (BES) hakkında, tüzüğündeki "BES, üyelerinin anadillerini kullanmalarını amaçlar" ifadesi nedeniyle soruşturma başlatıl..
AB ile müzakerede istisnalar netleşiyor Türkiye-AB müzakerelerinde istisna konuları netleşmeye başladı. Ulusal programda en yoğun istisna talep edilecek alanlar, "taşımacılık, tarım, vergilen..
» 1 2 3 4 5 6 7 8