1 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

1 Temmuz 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Aziz Nesin Vakfı'na bağış yapanlar, Ali Nesin'in AKP'yi övdüğü iddiaları yüzünden geri adım atıyor. Nesin, "Böyle bir şey yok. Çocukların geleceğ...Baraj gölünün yuttuğu cam..
NOKIA 6230i ÇOK UYGUN FİYATLA PAZARYERİM.COM'DA... Tıklayın, bu fırsatı kaçırmayın ! Üstelik Bonus Card'a peşin fiyatına 6 taksit fırsatıyla...
Belediye yasası CHP'siz görüşülüyor AKP Grubu'nun Belediye Yasa Tasarısı'nın temel kanun olarak görüşülmesi önerisine tepki gösteren CHP'liler, TBMM Genel Kurulu'nu terkederken, öneri AKP'lil..
'Madımak Oteli 'Kardeşlik Müzesi' olsun' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, 2 Temmuz 1993'te yakılan Madımak Oteli'nin "Barış ve Kardeşlik Müzesi" haline getirilmesini istedi.
Kadıköy'de trafik kazası: 1 ölü Kadıköy'de meydana gelen trafik kazasında genç bir kız öldü, alkollü sürücü ile yanındaki 2 kişi de yaralandı.
Hürriyet'in röportajı Altınbaş davasında Hacettepe Üniversitesi öğrencisi Birtan Altınbaş'ın 1991 yılında gözaltında ölümü ile ilgili olarak haklarında dava açılan o dönemde Ankara Emniyet Mü..
TBMM mescidinde Kuran kursu iddiası CHP Denizli Milletvekili Mehmet Neşşar, TBMM Başkanı Bülent Arınç'a, TBMM Kampusü içindeki mescitte Kuran kursu açılıp açılmadığını sordu.
CHP temel yasa görüşmelerine katılmıyor CHP Grubu, TBMM Genel Kurulu'nda temel yasa yöntemiyle yapılacak görüşmelere katılmama kararı aldı.
'Milli Güvenlik Belgesini Sezer erteledi' Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, bu ayki Milli Güvenlik Kurulu toplantısında görüşmeleri ileri bir tarihe atılan Milli Güvenlik Siyaset Belgesi’nin ..
Yargıtay'dan yargıda siyasallaşma uyarısı Yargıtay Başkanlar Kurulu, "hakim adaylığına atamaların yürütme organı içerisindeki Adalet Bakanlığı tarafından yerine getirilmesinin yargıda siyasal..
Pamukova kazasında yeni bilirkişi isteği Sakarya'nın Pamukova İlçesi'nde, 22 Temmuz 2004 tarihinde meydana gelen ve 37 kişinin hayatını kaybettiği hızlandırılmış tren kazasıyla ilgili hazırla..
CHP Meclis Genel Kurulu'nu terk etti CHP, dün yapılan İçtüzük değişikliğinin ardından bugün Belediye Yasa Tasarısı'nın temel kanun olarak görüşülmesinin önerilmesi üzerine TBMM Genel Kurulu'n..
'Karabağ çözülürse başka sorunlar da çözülür' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Temennimiz odur ki Yukarı Karabağ sorunu biran önce çözülür ve bu sorunun çözümü arkadan daha farklı sorunların ç..
Schröder güvenoylamasını kaybetti Almanya Başbakanı Gerhard Schröder, federal mecliste yapılan güven oylamasını kaybetti. Oylamada, 151 vekil hükümete güvenoyu verirken, hükümete karşı 296 oy..
Yıllık dış ticaret açığı hedefi aşıldı Türkiye’nin yıllık dış ticaret hacminin 174.1 milyar dolara kadar yükseldiği bu yılın mayıs sonu itibarıyla ulaşılan yıllık ithalat ve dış ticaret açığı..
Telekom ihalesine iptal davası Türk Telekom'da örgütlü Haber Sen Sendikası, Telekomünikasyon Kurulu'nun, Türk Telekom hisselerinin altyapı mülkiyeti ile birlikte devredilmesini öngören kararı..
Kayıt dışının devlete yıllık kaybı 20 katrilyon Türkiye’deki yaygın kayıt dışı çalışmanın, Devleti sadece istihdam ve kavranamayan gelir üzerinden alamadığı vergi ve sigorta primleri nedeniyl..
Yıllık dış ticaret açığı hedefi şimdiden aşıldı Türkiye’nin yıllık dış ticaret hacminin 174.1 milyar dolara kadar yükseldiği bu yılın mayıs sonu itibarıyla ulaşılan yıllık ithalat ve dış tica..
Sıra geldi Avrupa’ya 2005-2006 sezonunun ilk çalışmasını yapan sarı lacivertli futbolculara hitaben bir konuşma yapan Daum, ‘Türkiye’de amacımıza ulaştık. Taraftar bizden Avrupa’da başarı ist..
Nihat'ın transferini Fuentes çözecek İspanya'nın 1. lig takımlarından Real Sociedad kulübünde yapılan başkanlık seçimlerini Miguel Fuentes kazandı. Real Sociedad'ın eski futbolcularından olan..
'Kyoto, ABD ekonomisini mahveder' ABD Başkanı George W. Bush, "Kyoto Sözleşmesi, ABD ekonomisini mahvederdi" dedi.
Ekip Elektronik den Samsung EV SİNEMA SİSTEMİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik İdeal Kartınıza 12 aya varan taksit imkanıyla
» 1 2 3 4 5 6 7 8