17 Şubat 2005 Perşembe Günü Haberleri

17 Şubat 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
AB'de uçak yolcularına yeni haklar Uçak yolcularının haklarını koruyan yeni AB uygulamaları bugünden itibaren yürürlüğe girdi. Bazı hava taşımacılığı şirketleri, AB uygulamasına itiraz ederek..
Sınıfta kapkaç Düzce'de bir ilköğretim okulunda, ziyaretçisi olduğu gerekçesiyle dışarı çağrılan kadın öğretmenin sınıfına giren kişi, öğretmenin çantasını alarak kaçtı.
Şiddetli rüzgar 4 kişiyi yaraladı Karaman'da şiddetli rüzgar nedeniyle 2'si çocuk 4 kişi yaralandı. Mustafa Damar (50) yönetimindeki 26 DD 957 plakalı mobilya yüklü kamyonet, Karaman-Konya ka..
Editörden Uluslararası piyasalar 2002'nin sonlarına doğru iki ülkeye kilitlendi. Bu ülkeler Türkiye ve Brezilya idi. Bu iki ülkenin ortak özelliği her ikisinde de bir hafta arayla seçim yapıl..
Haberin Devamı>>> Türkiye'deki kredi kartı kullanımından doğan sorunlar, 'Alacakaranlık kuşağı' hikâyelerini aratmıyor. Sorunlara çözüm arana dursun kart kullananl...Ak Yatırım, ev kadınlarıy..
REGAL SÜO 3G-1E SETÜSTÜ OCAK TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
İngiltere'de nükleer malzeme çalındı İngiltere'de yayımlanan The Times gazetesi, nükleer madde kontrolörlerinin, İngiltere'nin en büyük nükleer tesisi Sellafield'den 39 kilogram plütonyum kay..
Hasta refakati profesyonelleşiyor Hastane Çalışanları ve Hasta Sağlığı Koruma Derneği, Avrupa Birliği'nin (AB) finansal desteği ile "profesyonel refakatçi" eğitimi başlatıyor.
Hizbullah Davası'nda esas mütalaa Ankara 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Hizbullah Davası'nda, dosya esas hakkındaki mütalaasını hazırlaması için cumhuriyet savcısına verildi.
KPDS başvuruları 21 Şubat'ta başlıyor Yabancı dil tazminatı almak isteyen kamu personeliyle yatırım hizmetlerinde çalışmaları nedeniyle yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyen teknik pe..
'Deli Dana' dosyası zamanaşımına uğradı "Deli Dana" hastalığı riski taşıyan et ve yan ürünlerinin ithalatına ilişkin soruşturmada, dosya "zamanaşımı" nedeniyle işlemden kaldırıldı.
SPIDER MAN 2 DESTINY POSTER TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Bağımsız (!f)ilmler start aldı !f istanbul 4. AFM Uluslararası Bağımsız Film Festivali başladı. Sinemaseverlerin ilgisini hak eden festival, son iki yıl içerisinde yapılmış 43 bağımsız filmle..
Ağaoğlu'nun oturan heykelleri Uzun süredir heykellerini sergilemeyen Tektaş Ağaoğlu'nun renkli terracota ve bronz işleri 21 Şubat Pazartesi 2005'e kadar Çağla Cabaoğlu Art Gallery'de sergilen..
Servis sağlayıcılara Kablo TV yolu Rekabet Kurulu, Türk Telekom'un internet sağlayıcılarını Kablo-TV'den faydalandırmaması nedeniyle rekabeti ihlal ettiğine karar verdi. Kurul, Türk Telekom'a..
İnsanlık tarihinin en eski kanıtı Etiyopya'da bundan 40 yıl önce gün ışığına çıkarılan insan fosilleri üzerinde yapılan yeni araştırmalar, bunların 195 bin yıllık olduğunu ortaya koydu. Böyle..
Kanser vakalarının artışı ürkütüyor Avrupa'da kanser vakalarının ve kanserden kaynaklanan ölümlerin sayısındaki rekor artış uzmanları endişelendiriyor.
Türk halkı AB uyumundan habersiz İKV'nin anketi, Türk halkının yüzde 91'inin AB müktesebatına uyum konusunda yeterince bilgilendirilmediğini ortaya koydu.
WSJ: Türkiye Avrupa'nın hasta adamı Amerikan Wall Street Journal gazetesinde yayınlanan bir yazıda Türk-ABD ilişkilerinin giderek kötüye gittiği ve Türkiye'de ciddi bir Amerikan karşıtlığının..
Erdoğan'dan BM'ye Kıbrıs eleştirisi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Birleşmiş Milletler'i, Kıbrıs'la ilgili taahhüdlerine sahip çıkmadığını belirterek eleştirdi.
Dursun Karataş gıyabında yargılanacak Sabancı ailesinin avukatı Fernand Schmitz, terör örgütü DHKP-C'nin lideri Dursun Karataş'ın Belçika'da gıyabında yargılanacağını bildirdi.
Roche zanlıları sağlık kontrolünden geçti Sosyal Sigortalar Kurumu'na (SSK) fahiş fiyatla ilaç alımına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve halen sorguları süren Roche ..
Haberin Devamı>>> Filmin önceki akşam yapılan galasından çıkan izleyiciler, bir konuda hemfikirdi: Kesinlikle çok güzel bir film olmuş...Felaketzede için, birlikte...
İngiltere'de 39 kg. nükleer malzeme çalındı İngiltere'de yayımlanan The Times gazetesi, nükleer madde kontrolörlerinin, İngiltere'nin en büyük nükleer tesisi Sellafield'den 39 kilogram plüton..
Topbaş: İstanbul'da hırsızlık endişe verici İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, "İstanbul'da hırsızlık ve kapkaç olaylarının artmasının ciddi bir tehdit ve gelecek adına endişe..
CHP İzmir il yönetimi görevden alındı CHP İzmir il yönetiminin, Genel Merkez'den gelen faks talimatıyla görevden alındığı bildirildi.
Yolcu otobüsünde yangın paniği Bolu Dağı'nda, yakınlarının cenazesini Amasya'ya götüren 41 kişinin bulunduğu otobüsün motor kısmında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı. Trafik polisler..
» 1 2 3 4 5 6 7