11 Şubat 2005 Cuma Günü Haberleri

11 Şubat 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ABBA ana dilinde söyleyecek Agnetha Faltskog, Björn Ulvaeus, Benny Andersson, Anni-Frid Lyngstad, yani İsveç'in dünya çapında tanınan pop müzik topluluğu ABBA, 30 yıllık tarihinde ilk kez şar..
Oyun yazarının ölümü: Arthur Miller The New York Times, ABD'nin efsanevi oyun yazarı Arthur Miller'ın kanser, zatürree ve kalp hastalıklarıyla savaşmakla geçen yıllarının artık sona erdiğini,..
HP yeni CEO'sunu arıyor HP'de Carly Fiorina'nın CEO'luktan ayrılmasından sonra, koltuğu dolduracak adayların isimleri gündeme geldi. HP'nin listesinde bilişim dünyasının önde gelen yöneticile..
Yüzyıllardır vazgeçilmeyen keyif Anadolu'ya 16. yüzyılda geldiği tahmin edilen nargile, aradan geçen yüzyıllara rağmen, hala özellikle de çay bahçelerinin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.
BNP Paribas TEB'e ortak oldu Fransız BNP Paribas, TEB Mali Yatırımlar'ın yüzde 50 hissesini 216.8 milyon dolara satın aldı. Aktif büyüklükte 16. sırada yer alan TEB'e iki Fransız yönetici ata..
'Türkiye 2015'te tam üye' Türkiye'nin Avrupa Birliği'yle üyelik görüşmelerinin 10 yıl süreceği ve böylelikle tam üyeliğin 2015 yılında gerçekleşeceği belirtildi.
Türkiye'de suç patladı Türkiye'de suç oranlarının arttığı resmi olarak açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nce hazırlanan belgede illerin sabıkaları bir hayli kabarık çıktı.
Rektörler öğrenci affına karşı Üniversitelererası Kurul, Meclis'e sevkedilen öğrenci affına tepki gösterdi. Affın gençlere yarar getirmeyeceğini bildiren Kurul, tasarıyı üniversitelere yük ge..
Bakan Çelik: Aflara ben de karşıyım Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, öğretim üyesi olduğu dönemde, “eğitimi sulandırdığı” gerekçesiyle sık sık çıkarılan öğrenci aflarına karşı o..
Rektörler: Öğrenci affı hukuka aykırı Üniversitelerarası Kurul (ÜAK), yüksek öğretim öğrencilerine af öngören yasa teklifinin yüksek öğretim kurumlarının eğitim öğretim çabalarını yok saydığı..
MOBİLTEL GÜVENCESİ İLE SIEMENS CFX65 BU FİYATA!!! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
MOBİLTEL GÜVENCESİ İLE SIEMENS M 65 ÇANTA HEDİYELİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Rumlardan Maraş'ın iadesi talebi Kıbrıs Rum basını, Ankara'da Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile görüşen Rum ana muhalefet Demokratik Seferberlik Partisi'nin (DİSİ) lide..
Papadopulos: Annan Planı değişmeli Güney Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Tasos Papadopulos, Annan Planı'nda özlü değişiklikler yapılması gerektiğini söyledi.
Bakan Çelik: Okullara reklam uygun değil Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, okulların uygun görülecek yerlerine reklam almanın mevzuata aykırı olmadığını, ancak alınacak reklamların pedagojik..
Felçli sporcuya 139 milyar tazminat Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü, Bursa'da 4 yıl önce spor salonunda antrenman yaparken geçirdiği kazada felç olan 19 yaşındaki cimnastikçi gence, 139 milya..
Uzan, Fon'a 1 milyar $ teklif edecek Uzan Grubu, TMSF'ye 1 milyar dolar civarında bir ödeme yapmak için yazılı teklifte bulunacak. Grubun borçları faiziyle birlikte 7.5 milyar YTL düzeyinde b..
Irak'ta Şii camiine saldırı: 13 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ın kuzeydoğusunda bir Şii camiine düzenlenen intihar saldırısında en az 13 kişi öldü.
Vakıfbank bu yıl halka arza edilecek Vakıfbank Genel Müdürü Ahmet Kacar, Vakıfbank’ın halka arz yöntemiyle bu yıl içinde özelleştirileceğini belirterek, sürece yardımcı olacak yatırım bankası..
Diyarbakır'da suç patlaması Türkiye'de asayiş suçlarının arttığı resmi bir açıklama ile doğrulandı. Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Ramazan Er, Türkiye'de asayiş suçlarının yüzde 10 oranında a..
BLUEHOUSE BH 014 T ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
Pakistan'da baraj taştı: 43 ölü Pakistan'ın güneybatısında sağanak yağış yüzünden Pasni köyü yakınındaki Şaki Dor barajının taşması sonucu ölenlerin sayısının 43'e yükseldiği bildirildi.
Rumlardan Maraş ve Karpaz'ın iadesi talebi Kıbrıs Rum basını, Ankara'da Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile görüşen Rum ana muhalefet Demokratik Seferberlik Partisi'nin (..
Talat: Kofi Annan bize bir talep iletmedi KKTC Başbakanı Mehmet Ali Talat, Türk tarafının Kıbrıs ile ilgili görüşmelere hazır olduğunu ve BM Genel Sekreteri Kofi Annan'ın Türk tarafından bir ..
Teziç: Türban düzenlemesi yasaya karşı hile YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç, "üniversitelerde siyasi simge haline gelmiş giysiyle ilgili yargı kararları bulunduğunu" belirterek, bu kararl..
Kapıkule'de 60 bin ecstacy hap Kapıkule Sınır Kapısı'nda bir kişinin çantasında yapılan aramada, piyasa değeri 1 milyon 800 bin YTL (1 trilyon 800 milyar lira) olduğu bildirilen 60 bin ecstac..
Lig'de 20. haftanın programı / hakemler 07.01.2005 - Birinci Süper Futbol Ligi'nde 18,
HAFTA SONU SPOR NTV 'DE Spor severler hafta sonu NTV seyredecek. İngiltere, Almanya ve İspanya Ligi'nden canlı/bant yayınların yanı sıra, NBA heyecanı da NTV ekranlarında olacak.
Türkiye uluslararası deprem projeleri üretecek Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Barbarosoğlu, Türk bilim adamlarının Güneydoğu Asya'da deprem felaketini yaşayan ülkeler ile ortak bilim p..
İnönü: Yatırım olursa icat yapılır Erdal İnönü, Türkiye'de üniversitelere yeterli ödenek ayrılmadığını, desteklenmesi durumunda ise Türk üniversitelerinden büyük buluşlar çıkabileceğini savun..
Evlilikte iletişim tavsiyeleri “Eşlerin birbirlerini anlamaları ve paylaşıcı olmaları gerektiğine” dikkat çekilen yazıda, “uzlaşmanın olabilmesi için de eşlerin öncelikle bi..
Eminönü'nün çehresi değişecek Tarihi yarımada kültür ve turizm yaşamının merkezi olacak. Eminönü'nde faaliyet gösteren yaklaşık 5 bin imalathane ve toptancı, yıl sonuna kadar taşınacak. İlçen..
112 acil servisten ilginç istekler Erzurum'da, 112 acil servise, lahmacun siparişinden ineğinin doğumu için yardım isteyen çiftçiye kadar değişik talepler geliyor.
Tiryakiye görsel mesaj daha etkili Sigaradan zarar gören organ fotoğraflarının paketin üzerinde yeralmasının, tiryakileri caydıracak en etkili yöntem olduğu belirtildi.
Meme kanserinde son gelişmeler İlerleyen tanı ve tedavi yöntemleriyle meme kanserinde son gelişmeler...
Fransız Paribas TEB'e ortak oldu Fransız BNP Paribas, TEB Mali Yatırımlar'ın yüzde 50 hissesini 216.8 milyon dolara satın aldı. Aktif büyüklükte 16. sırada yer alan TEB'e iki Fransız yönetici..
Bankacılık Yasası imzaya açılıyor Başbakan Yardımcısı Şener, Bankacılık Yasası Tasarısı Taslağı'nın Pazartesi günü imzaya açılacağını belirtti.
» 1 2 3 4 5