21 Ocak 2005 Cuma Günü Haberleri

21 Ocak 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Tsunamizedelere yardıma koşalım Kurban Bayramı’nı İstanbul’da geçiren Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, bayram namazını Kasımpaşa’da kıldı. Emniyet Mahallesi’ndeki evinden Kasımpaşa’daki Büyük P..
Bize vazo gelirdi Erdoğan’ın eşine verilen ipek halının Başbakanlık envanterine 001 numarayla ilk kaydettirilen hediye olması üzerine gözler eski başbakanlara çevrildi. Kendi dönemlerinde pah..
Başka dünyanın insanları Ne cezalar, ne uyarılar... Ne de günlerdir yapılan gazete, televizyon ve radyo haberleri... Hiçbiri işe yaramadı. Yine herkes bildiğini okudu ve ortalık kan gölüne dö..
Topraktan çıkan insan görmedim Konser için Almanya’da bulunan ‘Uzaylı’ lakaplı türkücü Mustafa Topaloğlu kendisine uzaylı denmesine kızdı. Topaloğlu şunları söyledi: ‘Bir gün bir gazeteci ner..
Almanya’dan yeni jön geldi Almanya’da doğup büyüyen ve bu ülkede Luk Piyes olarak tanınan 29 yaşındaki oyuncu Haluk Piyes, şubatta, vatanına ve işine bağlı bir polisi canlandırdığı ‘Eylül’ ad..
Kardeşler aynı dizide Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Çemberimde Gül Oya’nın Yurdanur’u Özge Özberk’in, Amerika’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Türkiye’ye dönen ağabeyi Özgür Özberk de aynı d..
Bu aşkta pes ederdim Haziran Gecesi’nin hüzünlü kızı Havin yani Naz Elmas, dizideki aşkı ve aşka bakış açısını Tempo Dergisi’ne anlattı. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi ‘Haziran Gecesi’..
Kayahan ağır konuştu Canlı yayınlanan bir TV programına konuk olan Kayahan, Sezen Aksu ile Nazan Öncel’in kıyaslanmasına ateş püskürdü. İki isim arasında dağlar kadar fark olduğunu belirten s..
Ata’nın piyanosuna hayat veren usta Almanya’nın en büyük piyano ustaları arasında yer alan Kadir Albay, Mustafa Kemal Atatürk’ün 1932 yılında Ankara Pembe Köşk’e getirttiği, ancak geçen yılla..
Mürekkepbalığı çiftleşmek için kılık değiştiriyor Bilim adamları, Avustralya kıyılarında yaşayan dev mürekkepbalığının erkeğinin ‘dişi’ kılığına girerek diğer erkek mürekkepbalıklarını kandır..
ÖĞRENCİLER ! MADRİD UÇAK BİLETİ SADECE 210$ Madrid'i görmek için bu fırsatı kaçırmayın ! Ucuz bilet almanın en kolay..
işte insanlık bu İstanbul’da bir sürücünün çarptığı köpeği yaralı bulan 27 yaşındaki Ebru Elgök, İstanbul’da yeterli bakım yapılamadığı için yaralı köpeği Adana Büyükşehir Belediyesi Doğayı v..
Yabancıların gelişiyle yaşam kalitemiz arttı ‘Eskiden Almanya’da, Türklerin oturduğu daireler balkonundaki çamaşırlardan belli olurdu’ dedi Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu. Alanya’da..
Çarpışma olmadı Güney Kutbu’nda 160 km’lik dev buzdağı tam buzula çarpacakken karaya oturunca penguenler yine açlığa mahkum kaldı. Antarktika’da, 3 bin 120 kilometrekare alanıyla dünya üzerin..
Cannes Jürisi'ne Boşnak başkan 11 - 22 Mayıs 2005 tarihleri arasında düzenlenecek 58. Cannes Uluslararası Film Festivali'nde Büyük Jüri'ye, Boşnak yönetmen Emir Kusturica başkanlık edecek.
Türk filmleri, İstanbul Festivali'ne! 24. Uluslararası İstanbul Film Festivali kapsamındaki Ulusal Yarışma'ya katılmak isteyen Türk filmlerinin, 1 Şubat Salı günü akşamına kadar Festival Merk..
Plakların dönüşü 'muhteşem' oldu Yerini önce kasetlere, ardından da CD'lere bırakmak zorunda kalan plaklar (uzunçalar), yeniden piyasada görülmeye başlandı. Üretimi Çek Cumhuriyeti'nde yaptır..
SEKA işçileri bayramda fabrikada İzmit SEKA fabrikasının kapatılması kararını protesto eden 734 işçi ve aileleri, Kurban Bayramı'nı fabrikada geçiriyor.
Bush ikinci dönemine başladı ABD Başkanı George W. Bush, başkent Washington'da olağanüstü güvenlik önlemleri altında gerçekleştirilen yemin töreniyle, dört yıllık ikinci dönemine resmen başla..
Cheney'den İran'a gözdağı ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, Bush yönetiminin dünyadaki tehditler listesinin en üst sırasında İran'ın bulunduğu söyledi.
Şaron'dan Putin'e 'Suriye' uyarısı İsrail Başbakanı Ariel Şaron, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'den, Suriye'ye uçaksavar füzesi satmamasını istedi.
« 1 2 3 4 5 6