16 Ocak 2005 Pazar Günü Haberleri

16 Ocak 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Cehennemden kaçış öyküleri Koca dayağı Sekiz yıllık evliydim. Dayak yiyordum. Hamileyken, doğuma birkaç hafta kala sokağa atıldım. Önce parkta uyudum. Sonra oğlumu da alıp kaçtım. Belediyeye..
Haberin Devamı>>> AB ile müzakereleri yürütecek heyet ve başkanının kim olacağı yarınki Bakanlar Kurulu'nda gündeme gelecek. Başmüzakerecilikte ibre Babacan'dan ya...'Türk Telekom 9 milyar do..
Hidayet'in 23 sayısı Pacers'ı bitirdi Hidayet Türkoğlu'nun takımı Orlando Magic, deplasmanda ligin iddialı ekiplerinden Indiana Pacers'ı 85-84 yenmeyi başardı.
Tatilde bavul eziyeti çekmeyin Seyahate çıkarken yanımızda bulunması gerekenler...
Acil servis rehberi Ne zaman gitmeli, nasıl başvurmalı?
Serdengeçti iyimser konuştu Merkez Bankası Başkanı Süreyya Serdengeçti, ekonomide geleceğe yönelik iyimser bir tablo çizdi.
Maliye vatandaşın ayağına gidiyor Gelir idaresini yeniden yapılandırmaya yönelik taslak, semtlere vergi şubeleri kurulmasını öngörüyor. Yeni dönemde, beyanname ve ödemeler için vergi dairesin..
ABD'li askere işkenceden 10 yıl hapis Irak'taki Ebu Gurayb Cezaevi'nde mahkumlara kötü muamele yapan askerlerin elebaşlığını yapan Charles Graner adlı asker, mahkeme tarafından 10 yıl hapis c..
Şaron uyardı: Sertleşiriz İsrail Başbakanı Ariel Şaron, yeni Filistin Yönetimi'ni İsrail'i hedef alan saldırıları durdurmak için hiçbir şey yapmamakla suçladı.
Denktaş: Nisan'dan sonra yeni süreç başlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Serdar Denktaş, Kıbrıs konusunda Nisan sonrasında yeni bir sürecin başlayabileceğini söyledi.
Türkiye, Kıbrıs'la gündemdeydi Türkiye dünyada en çok “Kıbrıs” konusu ile gündeme geliyor. Özellikle Yunanistan ve Kıbrıs Rum kesiminde, Türkiye ile ilgili yayınlanan haberlerin b..
Tatilcilerin kar çilesi Bolu'da dün akşam başlayan ve aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle, tatilciler zor anlar yaşıyor. Özellikle Abant Kavşağı'nda uzun araç kuyrukları oluştu.
Editörden 'Baktıkça çoğalır yıldızlar gecede'Düşük maaş alan öğretmen çocukları nasıl eğitsin?'
Haberin Devamı>>> Prof. Dr Korkut Boratav ile Bilkent Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erinç Yeldan, Türkiye'nin IMF destekli ekonomik programını eleştiren iki...'Karikatür vurdu mu beş p..
Ve Grammy adayıyız Ricky Martin gibi pek çok yıldız şarkıcının parçalarına yaptıkları remikslerle tanınan Aytekin Kurt ile Duran Genç'in, DJ Paul Oakenfold'un 'First Sight' adlı parçasına yap..
Komutanlar da hababam güldü 'Hababam Sınıfı Askerde'nin galasına katılan komutanlar, filmin hemen her sahnesinde gülüp oyuncuları tebrik ettiNew York'ta bir Türk kızı
Haberin Devamı>>> İzmit'teki evinde 2003'te tartıştığı eski kız arkadaşı Halime Çalışkan'ı bıçakla yaralamaktan yargılanıp 7.5 ay hapis cezasına mahkûm olan tiyatr...Stone, Paris'e sığınacak!
ABD, Babil'i mahvetti British Museum, Amerikan askerlerinin Irak'ta dünyanın 7 harikasından birine ev sahipliği yapan antik Babil kentini askeri üs olarak kullanarak büyük zarar verdiklerini ..
Havalimanı'nda 'kaçak' alarmı Atatürk Havalimanı'nda yurda giriş-çıkış yasağı (tahdit) olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan bir kişi, polisin bir anlık dalgınlığından faydalanarak kaçtı. Hava..
Göz göre göre işkence Hikmet Göker, F.G.'yi kaçırıp her türlü işkenceyi yaptı, 3 ay boyunca tecavüz etti. Olayın diğer ürkütücü boyutu ise, tüm bu süre içinde F.G.'nin ailesinin olan bitenden..
Pırıltıları yerinde kaldı Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızları TV dizileriyle teker teker geri dönüp, hayatımızdaki eski yerini alıyor. Dünün filmlerinde gönülsüzce vamp kadın, şımarık kız rolüne..
Süreyya bu defa mel'S oldu Reina'nın artık bir kardeşi var. Süreyya restorandan sonra S adını alan, S'ten sonra Mehmet Koçarslan'ın Kalua'sı olan Bebek'teki mekan bundan böyle mel'SErkek özel..
Passage Markiz'e "Biriki" Beyoğlu Passage Markiz'in yeni mekanı Biriki'nin ortakları: "Müşterilerimizin buraya erken gelip geç saatte çıkmasını istiyoruz""Elimdeki şaraplar kıymetli mi?"
Salıncakta bu kez Nurseli ve Can var 29 Ocak'ta sahnelenmeye başlayacak "Salıncakta İki Kişi" kadın-erkek ilişkisini anlatan bir oyun. Daha önce hem yurtdışında hem de Türkiye'de defalarca sa..
Erbil’de patlama: 7 ölü, Kürt liderlerden haber alınamıyor Irak'ın kuzeyindeki Erbil kentinde, Kürt liderler Celal Talabani ve Mesud Barzani'nin de katıldığı öne sürülen bir toplantının çıkış..
İşkenceci Amerikalı askere 17 yıl hapis cezası istendi Irak’taki Ebu Gıreyb Hapishanesi’nde tutuklulara yapılan işkencelerin baş sorumlusu olarak gösterilen Amerikalı yedek asker Charles Gran..
Rumları hareketlendirmek için izolasyonlar kalkmalı KKTC Başbakanı Mehmet Ali Talat, adada çözüm için Rum tarafının hareketlendirilmesi gerektiğini; bunun için de kuzeye uygulanan izolasyonla..
Verhofstadt, Kıbrıs ve müzakere desteği verdi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan önceki gün Belçika Başbakanı Guy Verhofstadt ile yaptığı telefon görüşmesinde Kıbrıs ve Türkiye’nin AB sürecini ele..
Kıbrıslı işadamına Rum tarafında esrarengiz infaz KKTC’de 2000 yılındaki banka krizinden sonra Güney Kıbrıs’a kaçan batık Everestbank’ın eski sahibi Elmas Güzelyurtlu (52), eşi Zerrin (50) v..
Ukrayna da Türkiye’den önce AB’ye girebilir Avrupa Parlamentosu’nun ezici bir çoğunlukla Ukrayna’ya üyelik yolu açması, Kiev’in Türkiye’den önce Avrupa Birliği’ne üye olup olamayacağı tartışm..
» 1 2 3 4 5 6