21 Nisan 2005 Perşembe Günü Haberleri

21 Nisan 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Uzmanlardan Riva Deresi için uyarı İstanbul'da, Anadolu Yakası'nın önemli sayfiyelerinden biri olan Riva Deresi'ndeki kirlilik insan sağlığını da tehdit ediyor.
'İddialarla ilgili ABD nezdinde girişimde bulunduk' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ermeni soykırım iddialarıyla ilgili Türkiye'nin ABD yönetimi nezdinde tüm adımları attığını söyledi.
Koçaryan: Hükümetler arası komisyon kurulmalı Ermenistan Cumhurbaşkanı Robert Koçaryan, “Soykırım iddiaları konusunda bir komisyon kurulacaksa, bunun en yüksek seviyede olması gerektiği..
5 işçi öldü, 13'ü toprak altında Kütahya'nın Gediz ilçesindeki maden ocağında grizu patladı. İlk belirlemelere göre 5 işçi öldü, 13 işçi toprak altında.
Bursa'da 23 Nisan konserleri Bursa Bölge Devlet Senfoni Orkestrası (BBDSO), Tayyare Kültür Merkezi'nde 21-22 Nisan tarihlerinde konser veriyor.
Çanakkale'de bir 'Troya Minia' Çanakkale Belediyesi'nin girişimleriyle yapılan 'Troya Minia' adlı maket, monte edileceği Morabbin Parkı'nda cam fanusla koruma altına alınacak.
Süreyya Ayhan, Atalay'ı suçladı Atletizm Federasyonu tarafından 1 yıl müsabakalardan men edilen ve kamp müracatı da reddedilen Süreyya Ayhan, eşi ve antrenörü Yücel Kop'la birlikte, NTV'ye so..
Grammy'li cazcı Camilo İş Sanat'ta İş Sanat, iki senelik bir aradan sonra, piyano sihirbazı Michel Camilo'yu bu akşam (21 Nisan Perşembe) saat 20.00'de konuk ediyor. Karaib cazının dünyadaki ..
'Sony ve Toshiba tek formatta anlaştı' Japon finans gazetesinin iddiasına göre, Sony ve Toshiba, gelecek kuşak DVD formatlarını birleştirmek üzere pazarlık yapıyor.
'Patlamayan mısır'ın sırrı çözüldü Patlamış mısırdaki patlamamış taneciklerinin nedeni kabuklarının hava kaçırması.
Zatürreeyi ne kadar tanıyorsunuz? Hepimiz zatürreeyi bildiğimizi sanıyoruz. Peki gerçekten öyle mi?
Ermeni tasarısı Alman meclisinde Almanya Federal Meclisi'nde bugün, Hıristiyan demokrat ve Hıristiyan birlik partilerinin hazırladığı Ermeni tasarısı tartışılacak.
18 işçi toprak altında kaldı Kütahya'nın Gediz ilçesindeki maden ocağında grizu patlaması sonucu göçük meydana geldi. Göçük altında kalan 18 işçinin kurtarılmasına çalışılıyor.
"Sahra" operasyonunda tutuklama Sedat Şahin ve adamlarına yönelik düzenlenen "Sahra" adlı operasyon kapsamında aranırken Bodrum'da yakalanarak İstanbul'a getirilen Mehmet Ali Büyüksarıoğlu tu..
Cinayetle suçlanan Türk'ün hapsi istendi Polonyalı sevgilisi Zaneta C'nin 3 yaşındaki kızı Karolina'nın işkence yoluyla ölümüne neden olmakla suçlanan Mehmet A. hakkında savcılık 13 yıl hapis..
YÖK: Yeni hukuk fakültesi açılmayacak YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç, yeni hukuk fakültelerinin açılmaması yönünde Adalet Bakanlığı ve üst düzey yargı organlarının temsilcileriyle görüş ..
NATO-Rusya askeri işbirliği anlaşması Soğuk savaş döneminin iki eski düşmanı NATO ve Rusya, askeri işbirliği anlaşması imzaladı.
Irak'ta helikopter düştü: 9 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ın kuzeyinde düşen helikopterin, füze saldırısı sonucu düştüğü, helikopterdeki 9 kişinin öldüğü bildirildi.
Tekstilcilerden Çin'e karşı fakslı eylem Türk tekstil ve hazır giyim sektörü temsilcileri, AB Komisyon Başkanı Jose Manuel Barroso ve Ticaretten Sorumlu Üye Peter Mandelson'a faks çekerek, Çi..
16. Benediktus Harry Potter'ı solladı Yeni Papa 16. Benediktus'un kitapları, doğum yeri Almanya'da 'çok satan kitaplar listeleri'nin birinci sırasına yerleşti ve son Harry Potter kitabını tah..
iCan'05 eli 'fare' tutanları çağırıyor Bu yıl beşincisi düzenlenen iCan Film, Müzik ve Tasarım Yarışması, bugün Kadir Has Ünivesitesi'nde gerçekleştirilen tanıtımla yola koyuldu.
Benetton, Boyner'e ortak oldu İtalyan giyim devi Benetton Group, 20 yıldan bu yana Türkiye'de lisansörü olan Boyner Holding'e ait Bofis şirketinin yüzde 50'sini 14 milyon Euro'ya satın aldı.
Alpogan: Soykırıma dair kanıt yok Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreteri Yiğit Alpogan, Osmanlı Devleti'nin 1915 yılında Ermeniler'e soykırım yaptığına dair hiçbir kanıt ve belgenin bugüne kad..
Madende göçük Kütahya'nın Gediz ilçesindeki maden ocağında grizu patlaması sonucu göçük meydana geldi. Göçük altında 19 işçinin kalmış olabileceği belirtiliyor.
Kütahya'da maden ocağında göçük Kütahya'nın Gediz İlçesi'nde bir maden ocağında göçük meydana geldi. 2 işçi kurtarıldı, 17 kişi ise mahsur kaldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9