30 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

30 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Fransa Savunma Bakanı Michelle Alliot Marie: "Referandum Fransa ve Avrupa için bir yenilgi."AB bu filmi daha önce de görmüştü
Haberin Devamı>>> 'Crazy Frog Axel F' adlı 'cep' melodisinin 'yok satıp' İngiltere listelerinde 1 numara olması müzik otoritelerini şoke ettiÇok maç izlemek zekâyı köreltiyor
Adliye binasında yangın İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na bağlı ticaret mahkemelerinin bulunduğu Levent'teki adliye binasında çıkan yangın, kısmen hasara yol açtı.
'Yasemin Bozkurt da yargılansın' İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, bir televizyon programına katılan damadını İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde tabancayla öldüren Kemal Alp, cezaevinden mahkemeye gö..
CHP: Başbakan inananlara haksızlık yapıyor CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İslam dininin temel felsefesine inanan insanların Cumhuriyet ve demokrasi kavraml..
Metin Kaplan: Adil yargılama istiyorum Almanya'dan sınırdışı edilen İslami Cemiyet ve Cemaatleri Birliği (ICCB) yöneticisi Metin Kaplan hakkında "Anayasal düzeni silah zoruyla değiştirmeye te..
'Yasemin Bozkurt'ta yargılansın' İzmir'in Kemalpaşa İlçesi'nde, bir televizyon programına katılan damadını İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde tabancayla öldüren Kemal Alp, cezaevinden mahkemeye gö..
Ege ve Akdeniz'e sel uyarısı Aydın, Muğla, Manisa, Uşak ve Denizli arasındaki bölge, Eskişehir ve Bolu çevreleri, Adana, Kahramanmaraş, Niğde ve Kayseri arasındaki bölgede bugün beklenen etki..
Bilgin: Turkcell olayını izliyoruz Bankacılık Düzenleme ve denetleme Kurumu Başkanı Tefik Bilgin, Turkcell’in satışının BDDK’yı doğrudan ilgilendirmediğini belirterek, "Ama biz olayı izliyoru..
Afganistan'da patlama: 5 yaralı Afganistan'ın başkenti Kabil'de yol kenarına yerleştirilen bir bombanın patlaması sonucu bir takside bulunan 5 kişi yaralandı.
AKP İlçe Başkanlığı'nda patlama Konya'nın Seydişehir İlçesi'nde, AK Parti İlçe Başkanlığı'nın giriş kapısına asılan şüpheli bir paket, bomba imha uzmanları beklenirken patladı.
Yolcu otobüsü dereye yuvarlandı Erzincan'da, yolcu otobüsünün dereye yuvarlanması sonucu 1 kişi öldü, 24 kişi yaralandı.
Batman'da petrol boru hattında patlama Batman'da, petrol boru hattında patlama oldu. TPAO'ya ait Batı Raman sahasındaki Üçtepe-2 Petrol Toplama Merkezi'ne giden boru hattına kimliği belirsiz ..
Rüşvet alan hakime meslekten ihraç Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK), halen Şırnak'ta görev yapan, eski Dinar Hakimi Mustafa Güngör'ün meslekten ihracına karar verdi.
Askeri Yargıtay: TSK'nın ihtiyacı dinden önce Askeri Yargıtay, dini gereklerin, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) temel kuralları ve ihtiyaçlarından önce gelemeyeceğine karar verdi.
F1 için 40 bin kişi bekleniyor İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Murat Yalçıntaş, Formula 1 yarışları için İstanbul'a 40 bin yabancı misafir beklediklerini belirterek, bu kişilerin belli b..
» 1 2 3 4 5 6 7