2 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

2 Mayıs 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
BLUEBOX OTURMA ODASI OYUN SETİ "PETITE SUITE" TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
İlhan Koman'dan ilk retrospektif Heykeltraş İlhan Koman'ın yapıtlarının sergilendiği Retrospektif başladı. Üç farklı mekanda 30 Haziran 2005'e kadar açık kalacak olan 'İlhan Koman: Retrospekt..
Sarıyer katliamı davası başladı İstanbul Sarıyer'de aynı aileden 1'i çocuk 7 kişiyi öldürmekle suçlanan sanıkların yargılanmasına başlandı.
UTS-R/C 1:12 CHEVY IMPALA LOWRIDER TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Ümraniye Cezaevi'nde isyan Ümraniye Cezaevi'ndeki yangının, bazı tutuklu ve hükümlülerin koğuşlarındaki yatak ve yorganları ateşe vermesiyle çıktığı bildirildi.
Kıbrıs'ta mülk sorunu büyüyor Kıbrıslı Rumların, 1974 Barış Harekatı'ndan sonra Kuzey'de bıraktıkları taşınmaz mallarını geri alabilmek amacıyla Rum mahkemelerinde açtıkları davalar, Kuzey Kı..
Uzay gemilerine Güneş yelkeni NASA, gelecek kuşak uzay mekiklerinde kağıdın 100'de biri inceliğinde sentetik bir maddeden yapılmış, Güneş enerjisi üreten güneş yelkenleri kullanacak.
1884 Vakfı ödülü Polis Koleji'ne 1884 Vakfı Türkiye Liselerarası Web Yarışması sonuçları açıklandı. Birinciliği Ankara Polis Koleji aldı.
Süt ve peynir tüketimine dikkat! Türkiye'de bir yılda 15-16 bin brusella hastalığı vakasının tespit edildiği vurgulandı.
Irak'ta son bir haftada 127 kişi öldü Irak'ta İbrahim Caferi başkanlığındaki hükümetin kurulmasından sonra yoğunlaşan saldırılar sürüyor. Son bir haftada düzenlenen saldırılarda 127 kişinin y..
İncirlik'te ABD'ye açık çek yok Türkiye ve ABD arasında İncirlik Üssü konusunda varılan uzlaşmaya ilişkin, yeni detaylar ortaya çıktı.
Taksim'de gözaltına alınan 45 kişi serbest 1 Mayıs kutlaması bahanesiyle dün Taksim Meydanı'nda izinsiz gösteri yapmak isterlerken gözaltına alınan 45 kişi, çıkartıldıkları mahkemece serbest ..
Mahkumlar yangın çıkardı Ümraniye Cezaevi'nde bazı tutuklu ve hükümlüler koğuşlarındaki yatak ve yorganları ateşe vererek yangın çıkardı.
Replikas'ın 'Avaz'ı çıktı 1993 yılında kurulan Replikas, 'Köledoyuran' ve 'Dadaruhi' albümlerinden sonra 3'üncü albümü 'AVAZ' ile bugün müzikseverlerle buluşmaya başladı.
Güneş yelkenli uzay gemileri geliyor NASA, gelecek kuşak uzay mekiklerinde kağıdın 100'de biri inceliğinde sentetik bir maddeden yapılmış, Güneş enerjisi üreten güneş yelkenleri kullanacak.
Engelli çocukla yaşamak Hacettepe Üniversitesi Sosyal Hizmetleri Yüksekokulu'nca yapılan bir araştırma, zihinsel engelli annelerin yaşadığı sorunları ortaya koydu.
ADB'nin gündemini Çin oluşturacak Asya Kalkınma Bankası'nın İstanbul'daki zirve toplantısında Çin'in kur rejimi önemli gündemi oluşturacak. Japonya, G.Kore ve Singapur bakanlarının Çin'e serb..
Erdoğan: Talep taraflardan gelmeli Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail temaslarının ardından Ramallah'ta Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas'la bir araya geldi.
Bayrak davasında çocuklara tahliye Mersin'de 20 Mart'taki Nevruz kutlamaları sonrasında Türk Bayrağı'nı yakma girişiminde bulundukları iddia edilen 5'i tutuklu 6 çocuğun yargılanmasına başlan..
BLUEBOX GÜZELLİK SETİ ÇEK ÇEKLİ (ÇOCUKLAR İÇİN) TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
'Yıldız Savaşları'nda görsel efekt bombardımanı Bilimkurgu sinemasının efsaneleşen filmi 'Yıldız Savaşları'nın 19 Mayıs'ta gösterime girecek olan yeni bölümü 'Star Wars: Episode III - Revenge..
'Özgür özürlüler' fotoğraflarda Bedensel Engellilerle Dayanışma Derneği'nce bu yıl ilk kez düzenlenen 'Özürlüler Özgür Olmalı' adlı fotoğraf yarışmasında, siyah beyaz fotoğraf dalında Kürşat ..
Türk Tiyatrosu'nun kurucusu anıldı Çağdaş Türk Tiyatrosu'nun kurucusu Muhsin Ertuğrul, ölümünün 26. yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabrinin başında anıldı.
Gates: Otomobiller Microsoft'la akıllanacak Microsoft Başkanı Bill Gates, gelecekte otomobillerin entegre yazılımlar sayesinde kendi kendine onarım yapabilir hale geleceğini söyledi.
WILD ARCTIC MAMUT TAKİBİ OYUN SETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
SOLDIER IV FİGÜR&ARAÇ OYUN SETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Teröristlerin döşediği mayın patlatıldı Terör örgütü PKK mensuplarınca Diyarbakır-Bingöl karayoluna döşenen mayın, güvenlik güçlerince kontrollü şekilde patlatıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8