15 Mayıs 2005 Pazar Günü Haberleri

15 Mayıs 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ATA DEMİRER'DEN MAKARA TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
GÖKSEL (ARKA BAHÇEM) TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
SEZEN AKSU'NUN SON ALBÜMÜ BAHANE TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
RAY CHARLES GENIUS LOVE COMPANY JAZZ PLAK TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
FENG SHUİ TERAPİ ALBÜMÜ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Irak'ta 34 ceset bulundu Irak'ın başkenti Bağdat ve çevresinde 30'den fazla Iraklının cesedi bulundu.
Onur Air uçakları Belçika'ya iniyor Belçikalı yetkililer, bazı ülkelerin, Onur Air'in uçuşlarının durdurulmasına ilişkin kararının Belçika tarafından izlenmeyeceğini bildirdiler.
Petrol sektörüne 4 koldan denetleme Kaçak akaryakıt kullanımının giderek arttığı petrol sektörünün dört koldan ve etkin bir şekilde denetlenmesi için kamu kurumlarının birlikte hareket edecek..
Ünlülerin canlı yayın skandalları İnternet sitesi “Askmen”, ünlü yıldızların unutulmayacak canlı yayın skandallarını derledi.
Kan bağışı için çağrı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Türkiye'de gönüllü kan bağışçısı oranının gelişmiş ülkelere göre düşük olduğunu belirterek, sağlıklı tüm vatandaşları kan vermeye çağırdı.
Özbekistan'da ölenler toprağa verildi Özbekistan'ın Andican kentinde, önceki gün polisin ateş açması sonucu ölen yaklaşık 500 kişi, törenle defnedildi.
DYP'de 4 istifa DYP'de dün yapılan kongrenin ardından, 4 milletvekili, Genel İdare Kurulu'nda milletvekillerine yer verilmemesi üzerine istifa etti.
"Ayaklananlar ılımlı İslamcılara benziyor" Özbekistan’ın Andican kentinde meydana gelen olaylar sürerken İngiltere’nin eski Taşkent Büyükelçisi Craig Murray, Andican’da ayaklananları Türkiye’..
Sezer, Gelir İdaresi Yasası'nı onayladı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, parlamenter demokratik sistem ve kamu yararına uymadığı gerekçesiyle daha önce veto ettiği ve Meclis'te aynen kabul e..
DYP'de GİK tartışması DYP'de dün yapılan kongrenin ardından, 4 milletvekili, Genel İdare Kurulu'nda milletvekillerine yer verilmemesi üzerine istifa kararı aldı.
Rice'tan Irak'a sürpriz ziyaret ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Irak'a sürpriz bir ziyaret gerçekleştiriyor.
Bağdat çevresinde 30 ceset bulundu Irak'ın başkenti Bağdat ve çevresinde 30'den fazla Iraklının cesedi bulundu.
Meclis gensoru için karar verecek Meclis'te bu hafta, Enerji Bakanı Hilmi Güler hakkında gensoru açılıp açılmayacağına karar verilecek.
Özbekistan'da 500 ceset teşhir edildi Özbekistan'ın Andican kentinde, önceki gün polisin ateş açması sonucu ölen yaklaşık 500 kişinin cesedi, yakınlarının teşhis edebilmesi için kentteki bir ..
"Ayaklananlar "ılımlı İslam"cılara" benziyor" Özbekistan’ın Andican kentinde meydana gelen olaylar sürerken İngiltere’nin eski Taşkent Büyükelçisi Craig Murray, Andican’da ayaklananları Türki..
Bangladeş'te tekne battı: 80 kişi kayıp Bangladeş'in güneyinde bir teknenin battığı, teknedeki 80 kişinin kaybolduğu bildirildi. Resmi kaynaklar, kazanın başkent Dacca'ya yaklaşık 250 kilomet..
İspanya'da 4 ayrı bombalı saldırı İspanya'nın Bask bölgesindeki sanayi tesislerinde, 4 ayrı bombalı saldırı düzenlendi. Bask bölge polisinin açıklamasında, saldırılar sırasında bir kimya tesi..
Düzce'de trafik kazası: 7 yaralı Düzce'nin Akçakoca İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 7 kişi yaralandı.
DB, istihdamda büyüme bekliyor Dünya Bankası Türkiye Direktörü Andrew Vorkink, önümüzdeki birkaç yıl içinde, özellikle imalat ve hizmetler sektöründe yeni yatırım ve istihdam talebinin, tarım..
Vergide denetim sorunu Maliye Bakanlığı'na göre, Türkiye'de yeterli vergi denetimi yapılamıyor. Son 12 yılda beyan edilen her 100 liranın, ancak 14 liralık bölümü incelenebildi.
Dışişleri: Özbekistan'a yardıma hazırız Türkiye Özbekistan'a, elinden gelen her türlü yardımı yapmaya hazır olduğunu bildirdi.
Yürümekten sıkılanlar tırmanıyor! Adrenalin, heyecan ve macera: Dağcılık. Günlük hayatın monotonluğu içinde kaybettiğiniz özgür ruhu doğada arayın!
Adet dönemi ile ilgili bilgiler Adet dönemlerinde neden uyku problemi yaşadığımız ya da neden kendimizi daha şiş hissetiğimiz hakkında bir fikriniz var mı?
Özbekistan'da bilanço 500 ölü Özbekistan'ın Andican kentinde, önceki gün polisin ateş açması sonucu ölen yaklaşık 500 kişinin cesedi, yakınlarının teşhis edebilmesi için, kentteki bir okulda ..
Öymen: Başbakan'ı yanılttılar CHP Genel Başkan Yardımcısı Onur Öymen, “Başmüzakereci konusunda yardımcıları başbakanı yanılmışlardır, yanlış bilgi vermişlerdir” dedi.
Cumhurbaşkanı Sezer'in 5. yılı Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, bugün görevde 5. yılını dolduracak.
Erdoğan, Polonya'ya gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 3. Avrupa Konseyi Liderler Zirvesi'ne katılmak üzere, bu akşam Polonya'ya gidiyor.
Meclis'te 19 Mayıs mesaisi TBMM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bu hafta sadece iki gün çalışacak.
Cezaevlerinde açık görüş başladı Hükümlü ve tutuklular, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla açık görüş yapmaya başladı.
Taksi şoförlerine yeni güvenlik İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, taksi sürücüleri ile yolcular arasına kabin konulması ve sürücünün tehlikede olduğunu belirten değişik renkte ışık levhaları y..
Erdoğan'dan liderlere ambargo Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TOBB Genel Kurulu’nda ANAP Genel Başkanı Erkan Mumcu’ya karşı başlattığı ambargoyu, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal dışındaki tüm l..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9