13 Mayıs 2005 Cuma Günü Haberleri

13 Mayıs 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ANASTACIA ALBÜMÜ( DVD HEDİYELİ ) TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Yeni kuşak oyun konsolu: XBox 360 Microsoft, gelecek kuşak XBox oyun konsolunu tanıttı. XBox 360, gelişmiş grafik, internetten oyun indirme, online karşılıklı oynama, müzik ve video chat özel..
BLUE GREATEST HITS ALBÜMÜ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Ö. Kavur: Her film bitmiş bir aşk gibidir Vakitsiz kaybettiğimiz önemli sinema adamı Ömer Kavur'la yapılan bu söyleşi, Ertekin Akpınar tarafından 12 Temmuz 2004'te Alfa Film'de gerçekleştiril..
AB yolunda önemli adım Türkiye'nin, Ankara Anlaşmasını, Kıbrıs Rum Kesimi'ni de kapsayacak şekilde genişletmesiyle ilgili bir adım daha atıldı.
CELİNE DİON MİRACLE ALBÜMÜ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
Enerji davasında Ersümer'e suçlama Enerji eski bakanları Cumhur Ersümer ve Zeki Çakan'ın yargılandığı davada tanıklık yapan İhale Komisyonu üyesi Gediz Lekesiz, Ersümer'i suçladı.
NECATİ ATEŞ İLE 100.YIL KUPA HEYECANI BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! TIKLAYIN, ARTIRIN, KAZANIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
Yeni bir kemirgen türü bulundu Kısa ayaklı, tüylü kuyruklu hayvan, şimdiye dek keşfedilmemiş yepyeni bir hayvan familyasının habercisi olabilir.
Özbekistan'da isyan tırmanıyor: 53 ölü Özbekistan'ın doğusundaki Andican kentinde aşırı İslamcıların başlattığı ayaklanma tırmanıyor. Çıkan olaylarda resmi açıklamalara göre 12, isyancılara g..
Star Wars'ta intikam vakti yaklaştı Bilimkurgu türünün efsanesi kabul edilen 'Yıldız Savaşları - Star Wars' serisinin yeni halkası “Star Wars Bölüm III: Sith'in İntikamı - Star Wars Epi..
İlk insanlar denizi takip etti Malezyalı bir kabile üzerinde yapılan genetik araştırmalar, ilk insanın Afrika'dan çıktığında, Yemen üzerinden Hint Okyanusu boyunca Avustralya'ya yerleştiğini ..
6 yeni film gösterimde Merakla beklenen animasyon 'Sünger Bob Kare Pantolon'; BKM'den ilk ithal film 'Votka Limon'; İspanya'dan bir kara komedi 'Büyük Yönetmen'; haftanın Türk filmi 'Gece 11...
İlk insanlar denizi kıyısını takip etti Malezyalı bir kabile üzerinde yapılan genetik araştırmalar, ilk insanın Afrika'dan çıktığında, Yemen üzerinden Hint Okyanusu boyunca Avustralya'ya yerl..
2006 kışı kadınsılığı öne çıkaracak Gelecek kış, kadife ağırlıklı, parıltılı efetklerle süslü kadınsılığı ön plana çıkartan ceket ve montlar tercih edilecek.
Moody's: Not henüz artmayacak Derecelendirme kuruluşu Moody's'in Başkan Yardımcısı Kristin Lindow, Türkiye'nin kredi notunun bir iki ay içerisinde yükseltimesinin söz konusu olmadığını söyled..
Afganistan'da gösteriler yayılıyor ABD'nin terör zanlılarını tuttuğu Guantanamo üssünde Kuran'a hakaret edildiği haberlerinin ardından Afganistan'ın Celalabad kentinde başlayan ABD karşıtı pr..
Özbekistan'da isyan tırmanıyor: 50 ölü Özbekistan'ın doğusundaki Andican kentinde aşırı İslamcıların başlattığı ayaklanma tırmanıyor. Olaylarda ölenlerin sayısı 50'ye yükseldi.
Dışişleri, AİHM'ye tavır belirliyor AİHM'nin Türk yargıcı Rıza Türmen'in, “Mahkeme'nin yeniden yargılama talebi yok, mesele artık siyasidir” sözlerine karşılık Ankara, konunun huk..
DEV MONDRAGON KUPAYA UZANDI BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! TIKLAYIN, ARTIRIN, KAZANIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
KUPA HEYECANI İLE 100.YILIMIZA ÖZEL FORMA BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! TIKLAYIN, ARTIRIN, KAZANIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
'Uzaya bir iki': 250 bin dolar ABD'li uzay havacılık şirketi Aera, Dünya yörüngesine çıkacak uzay uçağının biletlerini 250 bin dolardan satışa çıkardı.
Yeni kuşak oyun konsolü: XBox 360 Microsoft, gelecek kuşak XBox oyun konsolünü tanıttı. XBox 360, gelişmiş grafik, internetten oyun indirme, online karşılıklı oynama, müzik ve video chat özel..
Aspendos'da ZDF'nin bahis şovu Almanya'nın resmi TV kanalı ZDF, Pazar günü Aspendos Antik Tiyatrosu'nda yapacağı “Bahse Girer misin?” adlı şovu için hazırlanıyor.
ABD'de turizme 'kene' darbesi ABD'deki otellerde giderek büyük bir sorun haline gelen “yatak keneleri”, ülke turizmini tehdit ediyor.
'Hemşirelik Yasası çıkmalı' Muğla Üniversitesi Fethiye Sağlık Yüksek Okulu Müdür Vekili Prof. Dr. Nesrin Aştı, hemşire ve sağlık memurlarının hala 1954 yılındaki yasayla yönetildiğini söyledi..
Bankacılar yabancı payında bölündü Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Özyeğin, bankacılık sektöründe yabancıya sınırlamanın gerçekçi olmadığını söylerken; Denizbank Genel Müdürü Ateş yüzde 30'..
Dışişleri, AİHM'e tavır belirliyor AİHM'nin Türk yargıcı Rıza Türmen'in, “Mahkeme'nin yeniden yargılama talebi yok, mesele artık siyasidir” sözlerine karşılık Ankara, konunun huku..
Meclis, 1 Temmuz'a kadar yoğun Meclis, tatile gireceği 1 Temmuz tarihinden önce önemli yasaları çıkartmak için çalışacak.
Şahin: Şike ve şaibe TCK'ya girmeli Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, yeni TCK'da yer alması ve şike ve şaibenin önlenmesi için Adalet Komisyonu'na öneri götürdüklerini b..
İstanbul'da 'Gençlik Günleri' İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları'nın 16-22 Mayıs tarihlerinde düzenleyeceği 21. Gençlik Günleri'nde tiyatro oyunları, konser, sergi ve gösteriler..
Perre'deki kazılara destek aranıyor Kommagene Uygarlığı'nın 5 büyük kentinden biri olan Perre Antik Kenti'nin tamamen gün ışığına çıkarılması için Avrupa Birliği fonlarından ve UNICEF'ten fin..
'Uzaya bir iki': 150 bin dolar ABD'li uzay havacılık şirketi Aera, Dünya yörüngesine çıkacak uzay uçağının biletlerini 150 bin dolardan satışa çıkardı.
FotoFanClub fotoğrafları paylaştıracak Türkiye'nin ilk ücretli fotoğraf paylaşım sitesi Fotofanclub.com, yayın hayatına başladı. Siteye yıllık üyelik 40 YTL.'den başlıyor.
Eczacılar ilaçta indirime tepkili Yerli hammadde kullanılan ilaçlarda yapılan yüzde 10 indirim Pazartesi uygulamaya konulacak. Eczacılar ise stoklar açısından zarar göreceklerini belirtiyor.
Karamanlis: Geçmişe değil, ileriye bakıyoruz Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis, Yunan hükümetinin Türk-Yunan ilişkilerinin düzelmesi için geçmişe değil, ileriye baktığını söyledi.
'Belarus'ta sivil darbe planlanıyor' Rusya Federal Güvenlik Servisi Başkanı Nikolay Patruşev, yabancı sivil toplum kuruluşlarının Belarus'ta Devlet Başkanı Lukaşenko'nun devrilmesi için gizli..
Bingöl'de çatışma: 3 şehit Bingöl kırsalında güvenlik güçlerinin pusuya düşürülmesi sonucu 3 asker şehit oldu, 4 asker de yaralandı.
Uçan Süpürge'de yasaklı İran filmi 8. Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali, İran sinemasının ünlü ve yasaklı ismi Mania Akbari'nin ülkesinde gösterime girmeden yasaklanan “..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9