4 Mart 2005 Cuma Günü Haberleri

4 Mart 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Babylon'da farklı bir 'deneyim' Radio Oxi-gen'in en sevilen programlarından biri olan Land Rover Experience bu sefer Babylon'da.
Türkiye muhalefetini arıyor (13) Özgürlük ve Dayanışma Partisi Genel Başkanı Hayri Kozanoğlu, muhalefetin güçlendirilmesi için doğrudan doğruya insanların yaşam alanlarında, okullarda, mahall..
Muhaliflerden Baykal'a ağır suçlama CHP’den kesin ihraçları istenen eski Yüksek Disiplin Kurulu(YDK) üyeleri Cafer Dursun ve Engin Baba Genel Başkan Deniz Baykal ve parti yöneticileri hakkınd..
Irak'ta kaçırılan İtalyan gazeteci serbest Irak'ta kaçırılan İtalyan gazeteci Giuliana Sgrena'nın serbest bırakıldığı açıklandı.
Erdoğan: Kabinede revizyon yok Başbakan Tayyip Erdoğan gündemlerinde kabine revizyonunun olmadığını söyledi. Erdoğan sahte rakı üretiminreki artışın ÖTV'ye bağlanmasını da eleştirdi.
Babylon'da Truffaz konserleri Garanti Caz Yeşili Konserleri serisi, ülkemizde ve tüm dünyada tanınan Erik Truffaz'yı yeni albümünün piyasaya çıkışının hemen ardından İstanbullu cazseverlerle ..
Şike de yapıldı teşvik de verildi TBMM Sporda Şike ve Şiddet İddialarını Araştırma Komisyonu’na MHK başkanları, futbolda mafya, şike ve teşvik olduğunu savundular.
Mahmuti: Hiçbir şey bitmedi Yunanistan'ın AEK Atina takımına yenilen Efes Pilsen, İstanbul'a döndü. Antrenör Oktay Mahmuti, söylenecek çok fazla bir şey olmadığını belirterek, "Son saniyede ş..
İbo 100. yılda yuvaya dönmek istiyor Basketbol kariyerini Yunanistan'ın Panathinakios BSA Atina takımında sürdüren milli oyuncu İbrahim Kutluay, "Fenerbahçeli olarak 2007'de, 100. yılımızda b..
Tanjevic: İlk 5'e gireriz A Milli Erkek Basketbol Takımı Başantrenörü Bogdan Tanjevic, Basketbolda Avrupa'da çok güçlü 10 ülkenin bulunduğunu belirterek, "Belgrad'daki Avrupa Şampiyonası'nda ..
6 yeni film gösterimde “İpler (Strings)”; “Solino”; “Makinist”; “Pardon”; “Daha Yaklaş (Closer)”; “Anka'nın Uyanışı” bu..
Hobbit'lerin insana akrabalığı tartışılıyor Bilim adamları, Hobbit olarak tanınan Homo Floresiensis kafatası üzerinde yapılan analizlerin ardından, canlının bağımsız bir insan türü olabileceğ..
Cari açık Ocak'ta 1.6 milyar dolar Merkez Bankası, Ocak ayında cari açığın yüzde 73 artarak 1.6 milyar dolara çıktığını açıkladı.
'En büyük sorun faizler' Maliye Bakanı Unakıtan, en önemli sorun olan faizlerin düşürülmesi gerektiğini belirtti. Unakıtan, içkide ÖTV'yi düşürmek niyetinde olmadıklarını belirtti.
Cari açıkta kritik seyir Türkiye’nin ödemeler dengesinde 2004 yılında başlayan kritik seyir bu yıl da devam ediyor. Cari işlemler açığı ocakta geçen yılın aynı ayına göre yüzde 73 oranında ar..
Bush'tan Suriye'ye Mayıs'a kadar süre ABD Başkanı Bush, Suriye'ye Lübnan'dan birliklerini çekmesi için Mayıs'a kadar süre verdi.
Çevre Bakanlığı'nın üniter hassasiyeti Çevre ve Orman Bakanlığı, yabancı bilim adamlarının sadece Türkiye'de bulunan bazı hayvan ve bitkilere verdiği isimleri, “Türkiye'nin üniter yapıs..
Kışlada yolsuzlukta rüşvet ajandası Oğuzbey Askeri Tesisi inşaatında yolsuzluk yapıldığı gerekçesiyle başlatılan "Kışlada Yolsuzluk Davası"nda rüşvet ajandası tartışması yaşandı.
Yeni kuşak Centrino, Sonoma çıktı Intel, üstün multimedya özellikleri sunan yeni kuşak Centrino işlemcileri piyasaya sürdü.
Parmak boyu ile saldırganlık testi Kanadalı bilimadamları, erkeklerin ne kadar saldırgan olduklarını parmaklarının uzunluğuna bakarak belirlemenin mümkün olduğunu savunuyor.
Kadın yönetici istenmiyor Ernst And Young tarafından yapılan araştırmada, kadınların çalışma arkadaşı olarak benimsendiği, ancak yönetici olarak çok fazla kabul görmediği belirlendi.
Hasta çocuklara 'sanal' ağrı kesici Yapılan bir araştırma, hastanelerde çocuklara ağrı kesici vermenin yanısıra bilgisayar oyunları oynatmanın da benzer bir etki yarattığını ortaya koydu.
Kan bulmak için dolaşma derdine son Kızılay, 1 hafta içinde hastaya “tam kan” verme dönemini bitiriyor.
MB'den faiz indirimi bekleniyor Enflasyonun Şubat ayında beklentilerin altında kalması, Merkez Bankası'nın faizde indirime gitme olasılığını güçlendirdi. Faizde yaklaşık bir puanlık indirim g..
Rehn: Ek protokol bir an önce imzalanmalı AB Komisyonu'nun genişlemeden sorumlu üyesi Olli Rehn, Türkiye-AB ilişkilerinde yorgunluk dönemi yaşandığına yönelik ifadelerin abartılmaması ve bunl..
Rum bakandan itiraf Rum Adalet ve Kamu Düzeni Bakanı Doros Teodoru, Rum Yönetimi'nin bugüne dek hedeflerine varmak için çözümsüzlük politikası izlediğini itiraf etti.
Karargah inşaatında farklı fiyat iddiası Özel Kuvvetler karargah inşaatında yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla 20'si asker 38 kişi hakkında açılan davada, savcı aynı müteahhidin aynı malzemeyi fa..
CHP'li muhaliflerden Baykal'a ağır suçlama CHP’den kesin ihraçları istenen eski Yüksek Disiplin Kurulu(YDK) üyeleri Cafer Dursun ve Engin Baba Genel Başkan Deniz Baykal ve parti yöneticileri ..
Bush: Bin Ladin her an yakalanabilir ABD Başkanı George Bush, El Kaide terör örgütü lideri Usame bin Ladin'in yakalanmasının "an meselesi" olduğunu söyledi.
Ukrayna'da eski Bakan ölü bulundu Ukrayna'da, muhalif gazeteci Heorhiy Gongadze cinayetiyle bağlantısı olmakla suçlanan eski İçişleri Bakanı Yuri Kravçenko'nun evinde ölü bulunduğu bildirildi..
Casuslar CIA'i mahkemeye veremeyecek ABD'de en yüksek yargı makamı olan Federal Yüksek Mahkeme, Merkezi Haberalma Teşkilatı CIA'in casuslarla yaptığı anlaşmaları yerine getirip getirmemesine ..
Org. Başbuğ: Kulp olayı, profesyonel işi Genelkurmay 2’nci Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ, Kulp yakınlarında 11 kişiye ait toplu mezar olduğu iddiasının da "bölgedeki çoğu iddia gibi AİHM kan..
Kışlada yolsuzluk davasında rüşvet ajandası Oğuzbey Askeri Tesisi inşaatında yolsuzluk yapıldığı gerekçesiyle başlatılan "Kışlada Yolsuzluk Davası"nda rüşvet ajandası tartışması yaşandı.
» 1 2 3 4 5 6 7