30 Mart 2005 Çarşamba Günü Haberleri

30 Mart 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünyayı zayıflatan diyetler (4) Neredeyse aç yaşamaya razı mısınız? İki hafta boyunca. İsveç Diyeti, kısa zamanda hızla kilo verdirmeyi vaat ediyor. Üstelik iki yıl boyunca hiç kilo almayacağ..
Öğrenci affından yararlanacaklar için son gün 18 Mayıs İstanbul Üniversitesi'nin (İÜ) fakülte, yüksekokul veya enstitülerinden kaydı silinen ve öğrenci affından yararlanmak isteyen öğrenciler..
Karadeniz'de petrol aranacak Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Çevre Mühendisi Doğa Atay, TPAO ve BP Petrol Arama Girişimi tarafından Doğu Karadeniz'de sondaj çalışmalarına, Haziran ..
Koray Aydın: Hesap vermeye hazırım Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın, 1982 yılında ticaret hayatına atıldığını ifade ederek, "Mal varlığıma ilişkin her zaman ve her yerde hesap ver..
Gül, AB'den mali yardımları artırmasını istedi Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, AB’nin Türkiye’ye yönelik mali yardımlarının 2007-2013 dönemi için esaslı bir biçimde artırmasını istedi.
Gazeteciye çirkin saldırı Maltepe'de kaçak elektrik denetimine çıkan Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. (AYEDAŞ) ekiplerinin bir marketteki çalışmalarını izleyen gazeteciler, işyerinde çalı..
Sahte rakı zanlısı yakalandı Bayrampaşa'daki bir otoparkta üretilen sahte rakıların piyasaya sürülerek zehirlenmelere neden olması üzerine başlatılan soruşturma sonucu müebbet ağır hapis ceza..
Afganistan'da ölen mühendise son görev Afganistan'daki uçak kazasında hayatını kaybeden 24 yaşındaki İnşaat Mühendisi Erkan Helvacıoğlu’nun cenazesi, memleketi Tokat’ta toprağa verildi.
Hindistan'da sahte likör faciası: 25 ölü Hindistan'ın kuzeyindeki Uttar Pradeş eyaletinde, ev yapımı likör içerek zehirlenen 25 kişi öldü.
Latin ülkelerinden teröre karşı güç birliği Brezilya, Venezüella, Kolombiya ve İspanya terörle mücadele, uyuşturucu kaçakçılığı ve Latin Amerika'daki yoksullukla mücadele gibi konularda güç b..
Yeni Rakı'ların imhasına başlandı Mey İçki, sahte rakıların neden olduğu ölüm olaylarının ardından piyasadan toplattığı Yeni Rakı'ların imhasına başladı.
Taliban 8 kişinin öldüğü saldırıyı üstlendi Afganistan'ın Celalabad kentinde, bu sabah bombalı araçla düzenlenen saldırının sorumluluğunu Taliban üstlendi.
Haberin Devamı>>> TBMM'de bilgi veren Beşiktaş Başkanı Demirören, Çakıcı ile birlikte camiaya yakışmayan 15 kişiyi üyelikten çıkardıklarını söyledi. Demirören, "Bi...Zirvede yangın
Pietro Germi usulü komedi İstanbul Film Festivali bu yıl 'Unutulmaz Yönetmenler' bölümünde, İtalyan sinema tarihinde önemli bir iz bırakmış olan, 'İtalyan Komedisi' ve 'Yeni Gerçekçilik' usta..
Kentleşme tartışması Trabzon'da Kale Grubu sponsorluğunda, ara vermeksizin devam eden Arkitera Platform toplantıları bu kez Trabzon'da. Platform toplantılarında, 'Mimarlık Kentleşmenin Neresi..
'Mahkum' kral hazine peşinde Adana'nın Kozan ilçesinde, M Tipi Kapalı Cezaevi'nde bulunan tutuklu ve hükümlüler, yazdıkları 'Kral Hazine Peşinde' adlı iki perdelik oyunu sahneye koydular.
Televizyonda dijital devri başlıyor Devlet Bakanı Atalay, Türk televizyonlarının 2014 yılına kadar djital yayıncılığa başlayacağını açıkladı.
Elizabeth Hurley, Akyaka'da Bir firmanın reklam filminde rol alacak dünyaca ünlü sinema sanatçısı Elizabeth Hurley, çekimler için Muğla'nın Ula İlçesi'ne bağlı Akyaka Beldesi'ne geldi.
Yaşam riskli bölgelerde yoğunlaşıyor Dünya nüfusu, felaketlere açık kıyı bölgelerinde artış gösteriyor.
2006 yazını zıtlıklar şekillendirecek 2006 ilkbahar-yaz sezonunu şekillendirecek temel trendler: Minimal rüya ve yüksek voltaj...
ABD'li uykuyu sekse tercih ediyor ABD'liler, uykusuzluk yüzünden iş ve seks hayatlarında sorun yaşıyor.
Küflü peynirde kanser riski Ülkemizde yaygın olarak tüketilen küflü peynirde, başta kanser olmak üzere birçok hastalığın ortaya çıkmasında etkisi bulunan aflatoksin maddesi tespit edildi.
5 adımda daha güzel bir gülüş Niçin bazı insanlar rahatça gülümserken, diğerleri dişlerini kapatma arzusu içindedir hiç düşündünüz mü?
Büyüme istihdama yansımadı Ekonomik göstergelerdeki iyileşmeye rağmen, işsizlik oranı 2004 yılında sadece binde 2 gerileyerek yüzde 10.3 oldu. İstihdam sayısı 644 bin kişi arttı.
Sosyal güvenlik reformu Meclis'e geliyor Devlet Bakanı Babacan, IMF'yle yapılacak stand-by'ın ön şartlarından sosyal güvenlik reformuna ilişkin tasarıların bu hafta Meclis'e sevk edileceğini ..
İş dünyası vergide çekidüzen istedi TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, kamuya sermaye piyasasında sağlanan avantajlar nedeniyle nedeniyle, özel sektörün piyasanın dışında kaldığını söyledi. Sabancı..
Talat: Doğrudan ticaret engellenemez KKTC Başbakanı Mehmet Ali Talat, Avrupa Birliği'nin en temel ilkesi olan doğrudan ticaretin ne Rum Yönetimi, ne de başka güçler tarafından uzun süre engel..
Rehn: Müzakere gecikmeyecek Avrupa Birliği, Türkiye'nin Ankara Anlaşması'nı Kıbrıs Rum Kesimi'ni de kapsayacak şekilde genişleten ek protokole mutabakatını bildiren mektubu olumlu karşıladı.
Rumlardan Nisan'da görüşme sinyali Rum Yönetimi, Kıbrıs konusundaki dolaylı görüşmelerin Nisan ayında başlayabileceğini açıkladı.
AB'nin Türkiye'den beklentileri Ankara, müzakereler öncesinde Avrupa Birliği'nin siyasi kriterler alanında Türkiye'den beklentilerini belirledi.
» 1 2 3 4 5 6 7 8