15 Mart 2005 Salı Günü Haberleri

15 Mart 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
e-kolaytatil farkı ile Cruise keyfini yaşayın! 5 yıldızlı Opera yolcu gemisi ile 7 gece 8 gün Ege-Adriyatik seyahati sadece 795 €
SONAX'TAN İNDİRİMLİ KİR VE LEKE ÖNLEME SİSTEMİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
İtalya da Irak'tan çekilme kararı aldı Hollanda ve Ukrayna'dan sonra, İtalya da Irak'taki askerlerini eylül ayından itibaren çekeceğini açıkladı.
İsrail'de soykırım kurbanları anısına müze İsrail'de, yeni soykırım müzesi açıldı. Kudüs kentindeki müzenin açılışına 40 ülkenin temsilcileri katıldı.
Öğrenci affı TBMM'den geçti Öğrenci affı yasası Meclis Genel Kurulu'nda 349 oyla kabul edildi. 28 millletvekili yasaya red oyu verdi. Bu sonuçla Cumhurbaşkanı'nın veto gerekçesi yerine getiri..
3 polis açığa alındı 6 Mart tarihinde İstanbul'da Kadınlar Günü nedeniyle düzenlenen gösteriye müdahale eden polislerden 3'ü açığa alındı.
YENİLİKLERE YETKİ VERİN! SAMSUNG D 500 İÇİN FIRSAT FİYAT! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik Bonus ve İdeal Kart’a 12 aya varan taksit imkanıyla!
SALCANO Dominant Marka Bisiklet TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik CardFinans'a peşin fiyatına 3 taksit fırsatıyla !
"İslam karşıtı görüş sınırlanamaz" Hollanda'da mahkeme, bir milletvekilinin İslam karşıtı görüşlerini açıklamasına sınırlama getirilemeyeceğine karar verdi.
Dave Weckl Band ilk kez Türkiye'de Türkiye'nin en ünlü seslerini, sevenleriyle buluşturan Beşiktaş Kültür Merkezi, şimdi de farklı müzik alanlarındaki isimleri getiriyor. Davul'un dünyaca ünl..
Kayıp Atlantis Konya'da iddiası! Kayıp Atlantis kentinin Konya'da olduğu tezini ortaya atan 'Atlantürk”isimli kitabın tanıtımı Konya Gazeteciler Cemiyeti'nde yapıldı.
Einstein 50 bin bilgisayarda deneniyor Einstein'ın henüz kanıtlanamayan kütleçekim dalgaları kuramını deneyen Einstein@Home projesi, dünya çapında 50 bin bilimseverin bilgisayarlarını birleşt..
Eli titreyenlere hassas fare IBM, eli titreyen kişiler için duyarlı bilgisalar fadesi geliştirdi. Fare, el titremesini ayıklayarak imlecin düz gitmesini sağlıyor.
Microsoft yazılımları internetten satacak Microsoft gelecekte yazılımlarının bir kısmını paketten satmak yerine internetten abonelikle pazarlayacak. Kullanıcılar, yazılımın kendi gereksinimle..
Paltrow, çöpçatanlığa soyundu Ünlü aktris Gwyneth Paltrow, eski nişanlısı Brad Pitt ile boşanma aşamasında olduğu eşi Jennifer Aniston'ı biraraya getirmek için kolları sıvadı.
Kalp krizinden ölüm kader değil ABD Clevelend Kliniği Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Murat Tuzcu, kalp krizi geçirmenin ve kalp krizinden ölmenin kader olmadığını, hastalığı hazırlayan faktörle..
Doğu Karadeniz'de petrol aranıyor TPAO ve BP şirketleri, Doğu Karadeniz'de sondaja başlıyor. Hopa'da açılacak kuyu için 100 milyon dolar harcanacak.
İTO'da yeni başkan Yalçıntaş İTO'da gerçekleştirilen seçimlerde Murat Yalçıntaş aldığı 120 oyla Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi.
Gül: Reformlarda yavaşlama yok Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, 'Türkiye'nin reform taahhütlerini yerine getirmekte yavaş olduğuna” dair iddiaları reddetti.
'Soykırım Ermeni diasporasının sorunu' Ermenistan'ın AB büyükelçisi Viguen Çiteşyan, “soykırım” meselesinin “Ermeni diasporasının yarattığı bir sorun” olduğunu söyledi..
Kretschmer: Şartlı imza olmaz AB Komisyonu Türkiye temsilcisi Hans Jorg Kretschmer, Ankara Antlaşması'nı genişleten protokolde Rum kesiminin tanınmayacağı ibaresinin eklenebileceğine inanmadı..
Suriye ile dengeli siyaset Cumhurbaşkanı Sezer'in Şam ziyaretinde, hem ABD öncülüğündeki uluslararası toplumun beklentilerine değineceği, hem de Arap ülkeleri ile ters düşmeyecek “denge..
Gül: Reformlarda yavaşlama yok Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Türkiye'nin AB ile ilgili reform taahhütlerini yerine getirmekte yavaş olduğu iddialarını reddetti.
Sahte rakının panzehirine ruhsat yok Sahte rakı nedeniyle ölümlerin önlenmeyişinde, metanol zehirlenmesinin panzehiri olarak bilinen bir ilacın Türkiye'de satılmayışı gerekçe gösteriliyor. Fo..
Türkbank kararına onama istemi Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, "Türkbank Davası'nda Korkmaz Yiğit, Erol Evcil, Mustafa Kefeli'ye verilen mahkumiyet kararlarının onanmasını istedi.
Yedisu Fayı 220 yıldır kırılmadı, gerilim çok büyük Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Onur Köse, Karlıova'da meydana gelen depremlerin..
Karlıova depreminde 315 konutta hasar Bingöl'ün Karlıova İlçesi'nde meydana gelen depremlerden etkilenen Erzurum'un Çat İlçesi'ndeki köylerde, 31'i ağır, 284'ü az hasarlı olmak üzere toplam 3..
Baykal'dan 'rejim tehlikeye düşüyor' uyarısı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, iktidarın "kadrolaşma uygulamalarının" siyasi rejimi tehlikeye atacak boyutlara ulaştığını savunarak, "Türkiye bu ..
Irak'taki Ukrayna askerleri dönüyor Irak'tan dönen Ukrayna askerlerinin ilk bölümü bugün ülkelerine ulaştı.
Papadopulos'tan Kıbrıs'ta çözümün koşulu Güney Kıbrıs Rum yönetimi lideri Tasos Papadopulos, Rum tarafının, "Kıbrıs halkını, ekonomiyi, kurumları yeniden birleştirmeyi ve Türk askerleri ile '..
Fransa'da 47 türbanlı okuldan atıldı Fransa'da yayınlanan Le Monde gazetesi, "laiklik yasasının 15 Mart 2004 tarihinde yürürlüğe girmesinden bu yana geçen bir yıl içinde 47 öğrencinin başörtü..
Hollanda: İslam karşıtı görüş sınırlanamaz Hollanda'da mahkeme, bir milletvekilinin İslam karşıtı görüşlerini açıklamasına sınırlama getirilemeyeceğine karar verdi.
Muş'ta çığ düştü: 1 ölü Çığ altında kalan 4 kişiden 3'ü kurtarıldı. Muş Valisi İbrahim Özçimen, Balcılar ve Ağıllı köyleri arasında Damrilli mevkiinde çığ düştüğünü söyledi. Özçimen, 4 kişini..
» 1 2 3 4 5 6 7