8 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

8 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haber turu... Fenerbahçe yenilgisiyle keyfi kaçan Sivasspor, sarı - lacivertliler karşısındaki kaybı tecrübe eksikliğinde bağlıyor. Teknik Direktör Werner Lorant, "Fenerbahçe gibi şampiyon ad..
BM, 6 Suriyeliyi sorgulamak istiyor Birleşmiş Milletler'in (BM), eski Lübnan Başbakanı Refik Hariri'nin öldürülmesine ilişkin soruşturma kapsamında 6 Suriyeli yetkiliyi sorgulamak için Suriye..
Marceau ve Béart ile aşk... Fransızların ünlü oyuncuları Sophie Marceau ve Emmanuel Béart, cuma günü yeni birer aşk filmiyle Türk sinemaseverlerin karşısında olacak. 40'ındaki Béart, 'Yoldan ..
Edebiyatta acı gün: Sulhi Dölek vefat etti Romanlarının yanı sıra 'Süper Baba', 'İkinci Bahar' ve 'Yabancı Damat'ın senaryolarıyla da tanınan Sulhi Dölek öldü.
Pamuk'a yeni ödül: Fransa'da yılın yabancısı 'Kar' Fransa'da yılın en iyi yabancı romanına verilen 'Le Prix Medicis Etranger' ödülünü Orhan Pamuk'un 'Kar' romanı aldı.
İsyanda yeni perde: Kurşun Fransa'da cuma günü dövülen 61 yaşındaki adam dün öldü. Kundaklamalar sürüyor. Paris'te 250 kişi, kıstırdığı 35 polise ateş açtı. Le Raincy'de dün 'gece sokağa çıkm..
Muhalefete altı koltuk Azerbaycan'da altı sandalyeyle yetinen muhalefet bloku, seçimin galibi iktidardaki Yeni Azerbaycan Partisi'ne (YAP) karşı meydana inme niyetinde. YAP 125 sandalyeden 63..
Sekiz imamı yaktı: Teravih seven bir başkan... Afyonkarahisar'da, Dinar'ın ilahiyatçı Belediye Başkanı AKP'li Mustafa Tarlacı'nın, ramazan boyunca sekiz camide teravih kıldırması, imamları ya..
Savaş provası gibi protesto YÖK'ü protesto eden öğrenciler Ankara'da polisle çatıştı. Kızılay'da başlayan ve 10 kilometre çapında bir alana yayılan kovalamaca sırasında kullanılan biber gazı,..
'Eti senin' devri bitti Başarısız kim? Milli Eğitim, 13 akademisyen, 120 öğretmen ve 18 müfettişle öğretmenlerin yeterlilik ve performans ölçütlerini belirledi: Öğretmen öğrenciye 'Evladım' ..
Kadın şoför üstün: Direksiyonda östrojen varmış İngilizler araştırdı: Kadın sürücülerin erkeklere göre daha dikkatli olmasının sırrı, östrojen hormonlarındaymış.
Tuncay'ı kaybederken!.. Maçları kalabalıkta seyretmeyi seviyorum ben... Her kafadan bir ses çıkan ve bu seslerin uğultuya dönüşmeden duyulduğu bir ortamda. Her sınıftan, her sinirden insanlar..
Ermal beklemede Efes Pilsen'in milli pivotu Ermal Kurtoğlu'nun doping cezası önümüzdeki günlerde netleşecek. Bilindiği gibi, kullandığı saç ilacındaki yasaklı maddeyi fark etmeyen genç oyuncu..
The Others Premier Lig'de 11 hafta sonunda takımların Chelsea ve "diğerleri" olarak ayrılması, dünyanın en iyi şampiyonasında heyecanı alt düzeylere indirmişti. Allah'tan bir adam, 19 yıldır ..
Söz savunmanın Basketbol Ligi'nin dördüncü haftasında Fenerbahçe ile Efes Pilsen arasındaki kıran kırana derbiyi izleyenler, skora değil ama basketbola doydular. Efes Pilsen'in caydırıcı sert..
» 1 2 3 4 5