7 Kasım 2005 Pazartesi Günü Haberleri

7 Kasım 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Küçücük tiyatronun, nohut oda kıvamındaki müdür odasında buluştuk Gazanfer Özcan'la. Sadece beş dakika geç geldi ama iki kez telefonla aramasına..."Türkiye'den mesaj yağıyor..
Haberin Devamı>>> Azerbaycan'da Haydar Aliyev'in ölümünden sonra ilk kez yapılan seçime katılanların ortak beklentisi, yaşam seviyelerinin yükselmesiydi.Gerçek iktidar başkanda
Haberin Devamı>>> Ramazan Bayramı tatili yine kana bulandı. 5 gün boyunca meydana gelen trafik kazalarında toplam 85 kişi can verirken, 456 kişi de yaralandıParis'teki şiddet hükümeti yakıyor
Bravo Kaymakam Bey'e Manisa Alaşehir'de Kaymakam Haluk Şimşek, eğitim yuvalarına el attı. Şimşek, ilçedeki 80 ilköğretim okulu ile 10 lisenin boya ve badanasını yaptırdı. Kalorifer tesisatını..
Cennet ilçenin doğal yaşamı korunacak İZMİR'İN Çeşme İlçesi'nde, Çeşme Çevre ve Doğal Yaşamı Koruma Derneği (ÇEDYAK) kuruldu. Başkanlığı araştırmacı Memduh Iğırcık, yardımcılığını işletmeci M..
Kadınlara armağan Gaziemir Belediyesi'nin kadınlar için yaptırdığı spor merkezi yakında hizmete giriyor. Belediye Kadın Danışma Merkezi'nin karşısına yapılan spor merkezinin ilk ziyaretçisi G..
Patronların kadın başkanı İZMİR Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İlknur Denizli, işdünyasındaki sivil toplum örgütlerinin başına geçen ilk kadın oldu. Kendisini "Otomobilinin arkasında ..
Okullar güçlendirilecek İzmir İl Genel Meclisi, 2006 yılında okulların güçlendirilmesi için 4 milyon YTL (4 trilyon lira) ayırdı.Açılış müziği DJ Derviş'ten
Özgürlük isyanı! ANAVATAN Partisi'nin yeni İzmir il yönetiminde sıkıntı baş gösterdi. Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Serpil Yıldız'la, İl Başkanı Sedat Demirer arasında soğuk rüz..
Alper Çizgekanat'a müzisyen başhekim ÇEŞME Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi'nin Başhekimi Mine Sükan Treutlein (46), aynı zamanda iyi bir müzisyen ve sporcu. Ünlü politikacı Faruk Sükan'ın k..
Kapalıçarşı esnafından itiraf: Çağın gerisinde kaldık, müşteriyi kaptırdık İstanbul Eminönü'ndeki Kapalıçarşı'da yaklaşık 3 bin işyeri var. Tarihî çarşıyı yaz aylarında günde 500, kış ayların..
Birlik Vakfı üyeleri bayramda Pakistan’ı unutmadı Birlik Vakfı İstanbul Şubesi üyeleri, bayramlaşırken bayramları acı içinde geçen Pakistanlı Müslüman kardeşlerini de unutmadı.
Burç Koleji öğrencileri Darülaceze’yi ziyaret etti Bayramda herkes Darülaceze'de bulunan yaşlıları ziyaret ederek onların duasını almak ve ömrünün son gününü bakıma muhtaç olarak bu mekanlard..
Turizm sektöründeki rekabet birleşmeleri tetikliyor Turizm Gazeteci ve Yazarları Derneği (TUYED), turizmdeki gelişmelerin sektördeki yapılanmaya etkisiyle ilgili bir araştırma yaptı.
Köydeki âdetlerini büyük şehirlerde sürdürüyorlar İstanbul'da yaşayan Çankırı Şıhlar köylüleri 4 yıldır geleneksel olarak düzenlenen bayramlaşmada bir araya geldi.
İstanbul yeni spor tesisleriyle olimpiyatlara yatırım yapıyor Kasım ayı sonun-da açılmaya başlayacak olan spor komplekslerinin çoğunda olimpiyat standartlarına uygun yüzme havuzları da bulun..
Tatilde son gün ziyaretleri yağmura rağmen devam etti İstanbullular, yağmurlu havaya rağmen dört günlük bayram tatilinin son gününü dışarıda geçirmeyi tercih etti.
Boğaziçi Üniversitesi’nde gençlik ve AB konuşulacak AB üyeliği için 3 Ekim 2005’te müzakerelere başlayan Türkiye’ye süreç içinde yardımcı olmak üzere 5.000 kişiye ihtiyaç duyulacağı tahmin ed..
Bakan Aksu İstanbul’da halkla bayramlaştı İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu, İstanbul’da yeni ilçe yapılması planlanan bölgelerde halkla bayramlaştı.
Acıbadem, İngiltere’de 3 hastaneye talip Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, İngiltere’de 3 hastanenin özelleştirmesine talip olduklarını açıkladı.
İstanbul Emniyeti’nden sanal dolandırıcılara sanal ortamda uyarı Sanal dolandırıcılara karşı İstanbul Emniyet Müdürlüğü web safyasında uyarı yaptı. Polis yetkilileri tespit ettikleri dolandır..
Zabıta ekipleri bayram boyunca sahte hocalara göz açtırmadı Ramazan ve Kurban bayramlarının Müslümanlar için vazgeçilmez gelenekleri arasında yer alan mezarlık ziyaretleri, manevi değerleri s..
Karakış geldi, soba ve şofbenden zehirlenmeyin Soba ve şofben zehirlenmelerinin en çok yaşandığı sonbahar mevsiminin olanca ağırlığıyla yaşandığı şu günlerde bir açıklama yapan TMMOB Makine M..
Kaygan yolda aşırı hız kaza sebebi Bakırköy'de aşırı hız yapan bir minibüsün yol kenarındaki elektrik direğine çarpması sonucu, 1'i ağır 3 kişi yaralandı.
Binaya tırmanırken ikinci kattan düştü Beyoğlu'nda bir binaya tırmanırken dengesini kaybederek düşen ve ayağı 2. kattaki demir korkuluklara takılarak parçalanan genç, polisler tarafından hast..
Alkollü sürücü, arabayı yoldan çıkardı: 1 ölü Zeytinburnu'nda sürücüsünün alkollü olduğu ileri sürülen bir otomobil, aşırı hız nedeniyle bariyerlere çarptı.
Sakarya’da süs bitkisi yetiştiriciliği işsizler için iş kapısı umudu oldu Hollanda’nın yılda yaklaşık 30 milyar dolar kazanç elde ettiği süs bitkisi sektöründe Türkiye de söz sahibi olmak ist..
SHÇEK öğrencilerine koruyucu aile şefkati Çanakkale’nin Biga ilçesinde Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu’na (SHÇEK) ait yetiştirme yurdunda kalan 19 çocuk, anne-baba özlemini koruyucu ai..
» 1 2 3 4 5 6