30 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

30 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan izcilerle birlikte Başbakan Tayyip Erdoğan, grup toplantısı için geldiği Meclis'te İstanbul Maltepe Turgay Ciner İlköğretim Okulu öğrencileriyle karşılaştı. Erdoğan şakalaştığı öğrenc..
Diana'nın gelinliğinin kopyası bile 116 bin YTL FRANSA'NIN başkenti Paris'te geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Prenses Diana'nın, İngiltere Prensi Charles ile düğününde giydiği gel..
KKTC'yi BM'ye şikâyet ettiler Lefkoşa'da, KKTC ile Güney Kıbrıs arasında üçüncü geçiş noktası olarak öngörülen Lokmacı Kapısı'nın açılmasına verdiği desteği, "Türkler ara bölgeyi ele geçirmey..
Alternatifimiz 'Tayvan modeli' KKTC Dışişleri Bakanı Serdar Denktaş, Rumlarla uzlaşamadıkları takdirde, Tayvan modelinde olduğu gibi, siyasi olarak tanınmadan ekonomik anlamda dünyaya kendile..
Öğretmene müdahaleye tepki CHP'nin dünkü grup toplantısında gündemdeki konular tartışıldı. Ankara'daki öğretmen eylemine polis müdahalesine tepki gösteren CHP lideri Baykal, "Fatih Camii'nde ..
Türkler kendileriyle daha barışık İngiltere'de yayımlanan Financial Times (FT) gazetesi, dün Türkiye hakkında altı sayfalık bir ek yayımladı.Üniter yapıyı bozmayın
AB'den 'çocuk' uyarısı AB, Malatya Çocuk Yuvası'ndaki dayak skandalıyla gündeme gelen çocuk hakları için Katılım Ortaklığı Belgesi'nde bir başlık açtı. Kıbrıs maddesinin sertleştirildiği belg..
Erdoğan: Hazmedemiyorlar Erdoğan, 'Başbakan'ın Yeni Zelanda ve Avustralya'da ne işi var?' eleştirilerine tepki gösterdi: Turistlik gezi yapmıyoruz. Bunlar ülkenin kabuğunu kırmasını hazmedeme..
Borusan eşliğinde Olga Borodina Şef Gürer Aykal yönetimindeki Borusan Filarmoni Orkestrası'nın mezzosoprano Olga Borodina'ya eşlik edeceği konser, 1 Aralık Perşembe günü saat 20.00'de Lütfi K..
Sabancı'da tango ustaları buluşuyor İstanbul Filarmoni Oda Orkestrası, bugün bambaşka bir repertuvarla Sabancı Üniversitesi Gösteri Merkezi'nde seyirci karşısında olacak. Orkestra, bugüne dek..
En iyi 100 otelden yedisi Türkiye'de AVRUPA'NIN en büyük tur operatörlerinden Neckermann'ın 'En İyi 100 Otel Promo 2005' listesinde Türkiye'den de 7 tesis yer aldı. Türkiye'den Hotel Perissia..
» 1 2 3 4 5 6