28 Kasım 2005 Pazartesi Günü Haberleri

28 Kasım 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polisler: İçişleri Bakanınız gidecek 'Bakanı Kürt görüyorlar' Bomba patladıktan bir gün sonra kaymakamlığa gittiklerini anlatan Hakkâri Belediye Başkanı Metin Tekçe: İçişleri Bakanı Aksu'yu ..
Gençlerin kimlik kartı (2) İnsanın kaderini belirleyen aslında nasıl bir ailede doğduğu, kişiliğinin ailesi tarafından nasıl biçimlendirildiği...
'Kürdüm diyemezsin' dersen isyan çıkar! Şemdinli izlenimlerini anlatırken bölge halkına "Kürdüm diyemezsin" denirse isyan çıkacağını söyleyen Başbakan, Genelkurmay Başkanlığı için de "Büyükan..
Zincirlikuyu Mezarlığı civarı korku filmini aratmıyor Zincirlikuyu Mezarlığı civarında yaşanan tuhaf olaylar vatandaşı sokağa çıkamaz hale getirdi. Son olarak bir kişinin jiletlenerek yaralan..
İstanbul'da 'Shogi' fırtınası Japonya'nın İstanbul Başkonsolosluğu'nun açılışının 40. yıldönümü nedeniyle, konsolosluk tarafından Tarık Zafer Tunaya Kültür Merkezi'nde bir "Shogi Konferansı' ..
Paşa'nın tablosu 270 bin YTL Antik A.Ş tarafından Swiss Otel'de düzenlenen müzayedede Şeker Ahmet Paşa'nın yağlı boya tablosu 270 bin YTL'ye satıldı. Tabloyu alan Ercan Müge Canmutlu çifti ay..
Hüseyin'in yaşaması için bin 500 YTL şart Doğuştan kalbi delik olan, bu yüzden daha yedi aylık bir bebekken açık kalp ameliyatı geçiren küçük Hüseyin'in yaşaması için, yeniden ameliyat olması..
Çalıntı otomobili gelin arabası yaptılar Gelin arabası olarak süslenen otomobilden şüphelenen polis, yaptığı araştırma sonucu aracın çalıntı olduğunu belirledi. Oto Hırsızlık Büro ekipleri, d..
Hâkim töre indirimi istedi Akrabası tarafından uğradığı tecavüz sonucu bir erkek çocuk dünyaya getiren Güldünya Tören'i aile meclisi kararıyla öldüren kardeşlerine verilen cezada mahkeme heye..
Avrupalı karla boğuşuyor, biz bahar yaşıyoruz Avrupa, son yılların en sert kışlarından birini geçiriyor. Fransa'da üç kişi donarak öldü. Türkiye'de ise, bahardan kalma günler yaşanıyor . Avru..
Savaş Abi okullu oldu Savaş Ay'ın önderliğinde toplanan bağışlarla Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde yaptırılan "A Takımı Savaş Ay Lisesi," Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik tarafından açıldı. A..
» 1 2 3 4 5 6