24 Kasım 2005 Perşembe Günü Haberleri

24 Kasım 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Avustralya gezisinin iptali gündemde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 2-11 Aralık tarihlerinde yapacağı Avustralya ve Yeni Zelanda'yı kapsayan gezisinin iptal edilmesi gündemde. Erdoğan'ın Cu..
Babacan'dan AB'ye Roj TV tepkisi Brüksel'de Roj TV'ye yasak isteyen Başmüzakereci Babacan, "Teröre destek veriyorsunuz" dedi. AB ise "Kanıtlayın" dedi. Başbakan'ın Danimarka'daki basın toplan..
Gül: Açık söylüyorum herkes AB'ye uyacak Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Türkiye-AB Karma İstişare Komitesi'nin Türkiye kanadı üyeleriyle biraraya geldi. Gül, toplantıda..
Partiler birleşti, Meclis Şemdinli'yi araştıracak Partilerin ortak önergesi kabul edildi. Meclis Susurluk'tan sonra Şemdinli'de de "devlet içinde çete" olup olmadığını araştıracak. TBMM Genel..
Bir kamyondan 61 mülteci çıktı İstanbul İl Jandarma Komutanlığı tarafından sıklaştırılan denetimler sonucunda kamyon kasasında Türkiye üzerinden Avrupa'ya gitmeye çalışan Filistin, Irak, Mori..
Kaçıran 15'inde kaçırılan 13'ünde Aydın'ın Koçarlı ilçesine bağlı Bıyıklı beldesinde 15 yaşındaki çocuk, 13 yaşındaki kız çocuğunu evlenmek amacıyla kaçırdı. Edinilen bilgiye göre, Bıyıklı be..
Ölüm evinde seri cinayet şüphesi... 8 ay önce cesedi bulunan Yusuf'un ölümünü araştıran polis, 1.5 yıl önce ölen Ferhat'ın da cinayete kurban gittiğini belirledi. Aynı binada 2 yıl önce de bi..
Namus dersi verene bak Maktulün cebine bıraktığı "Kimsenin namusuna göz dikmeyin" notu sayesinde yakalanan zanlı sevgilisinin taciz edildiğini öne sürdü. Uğruna cinayet işlenen sevgili, zanlı..
Öğretim üyesi yazdığı gibi öldü Ölüm Son Değildir adlı şiir kitabındaki "Ölüm" başlıklı şiirinde, "Artık senden korkmuyorum - İstersem - Sana meydan bile okurum" diyen Şadiye Kocabaş, önceki ..
Rus ekmeği Meclis'te Vekiller, Meclis mutfağına alınan "Borodinsky"nin dilimine 20 kuruş ödeyecek. Vatandaşlara ise 2 YTL'ye satılacak. Rusların mucize ekmeği Borodinsky Meclis mutfağına da g..
Haydi çocuklar Picasso'ya Bugün Sabancı Müzesi'nde ziyarete açılan "Picasso İstanbul'da" sadece bir sergi değil; konferanslar ve atölye çalışmalarıyla, okul gibi. Üstelik giriş, 14 yaş altınd..
22 zanlıya 1 dakikada muayene Konya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi ekipleri tarafından çete üyesi oldukları iddiasıyla gözaltına alınan 22 zanlı, 1 doktor tarafından t..
Merkel: Türkiye ile stratejik bağlar önemli Almanya'nın yeni başbakanı olarak görevdeki ilk gününde Avrupa Birliği (AB) gündemli mini bir Avrupa turuna çıkan Angela Merkel, ilk durağı Fransa'..
» 1 2 3 4