22 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

22 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bel, boyun, sırt ağrılarına son (3) Bel ve boyun fıtığı, yaşam tarzına bağlı olarak günümüzde karşımıza en çok çıkan sorunlardan. Özellikle 30 yaşlarından sonra bel ve boyun şikâyetlerinde ci..
'Eylemciliğim unutulur' İRLANDALI U2 grubunun solisti Bono (45), gelecekte eylemci olarak yaptığı işlerin muhtemelen unutulacağını, ancak müziğinin baki kalacağını söyledi. CBS televizyonunun..
Tan Sağtürk'ün kardeşi gözaltında Ünlü balet Tan Sağtürk'ün kardeşi Taygün Sağtürk, Antalya'da öldürülen bir işadamının katil zanlısı olarak gözaltına alındı. İşadamı Fikri Şirin, 14 Kasım ak..
Türkiye Af Örgütü'nden türban desteği Uluslararası Af Örgütü Türkiye Şubesi Başkanı Levent Korkut, konferansta şöyle konuştu: "Avrupa'da gelişen Müslüman düşmanlığının en önemli nedenlerinden..
Şemdinli, Meclis'te yarın görüşülecek CHP, ANAP ve AKP'nin, Şemdinli'deki bombalı saldırılar ve terör olaylarındaki artışla ilgili Meclis araştırması açılmasına ilişkin önergeleri de yarın gö..
Bu sefer vekil değil doktor AKP Balıkesir Milletvekili Turhan Çömez, Kepsut Devlet Hastanesi ek binasında incelemelerde bulunduğu sırada getirilen ağır yaralı genç kıza müdahalede bulundu. Ha..
Van'da toplu istifa Yüzüncü Yıl Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Arpalı'nın intiharından sonra şimdi de Tıp Fakültesi'nden 2 profesör, 5 doçent ve 1 yardımcı doçent olmak üzere 8 öğreti..
Putin nereni sıktı? Berlusconi'nin Samsun'da, AKP Milletvekili Kılıç'tan makas alması, AKP'liler arasında espri konusu oldu. Bazı AKP'liler, Kılıç'a, "Putin nereni sıktı? Putin de makas aldı ..
PKK'nın bomba timi yakalandı Şemdinli'de meydana gelen patlamanın ardından meydana gelen protestoları canlı tutmak için terör örgütü PKK'nın İstanbul'a gönderdiği 3 kişilik bomba timi yakalan..
Biz olayın takipçisiyiz siz de el verin çözelim Başbakan ani bir kararla İçişleri ve Adalet bakanlarıyla birlikte Şemdinli, Yüksekova ve Hakkâri'ye gitti; yetkililerle görüştü, halka "Olaylar..
» 1 2 3 4 5 6