20 Kasım 2005 Pazar Günü Haberleri

20 Kasım 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bel, boyun, sırt ağrılarına son (1) Omurgamız, ayakta durabilmemizi, kolay hareket etmemizi sağlıyor. Omurganın herhangi bir bölümünde meydana gelen rahatsızlıklar bel, boyun ve sırt ağrıları..
Erbakan siyaset konuşmuyor Eski Başbakan Necmettin Erbakan cuma namazını kıldığı Hamidiye Camisi'nin merdivenlerinden korumalarının yardımıyla inebildi. Belindeki ağrı ve ayaklarındaki varisl..
'AB süreci resmen başladı' Babacan, "Bilim ve Araştırma" ile "Eğitim ve Kültür"başlıklarının tarama çalışmaları hakkında bir değerlendirme toplantısı yaptı . Başmüzakereci ve Devlet Bakanı Al..
Sayısal Loto 3 4 16 23 39 40. 6 bilen bir kişiye 1 milyon YTL Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen bir kişi 1 milyon 122 bin 938 YTL 80 YKr ikramiye kazandı. 5 bilen 296 kişi 2 bin..
Orhan Baba anlatıyor Arabesk müziğin büyük ustası Orhan Gencebay, sırlarını SABAH'a açıkladı. * Hatasız Kul Olmaz, Bir Teselli Var, Batsın Bu Dünya gibi unutulmaz besteleriyle halkın gönlünde..
Madonna Özpetek hayranı Ünlü şarkıcı Madonna, yeni yönetmenlerden Ferzan Özpetek'i tercih ettiğini ve "Karşı Pencere"nin en sevdiği film olduğunu söyledi. İtalyan RaiUno televizyonuna demeç v..
Pirelli galasında Alaş'a büyük ilgi Dünyaca ünlü İtalyan lastik markası Pirelli cuma günü Fransa'nın başkenti Paris'teki görkemli bir galayla 2006 takvimini tanıttı. Ünlü mankenlerin ve sanat..
Küçük Azize de kaza kurbanı Adana'da 4 yaşındaki Azize Yıldırım evlerinin önünde oyun oynarken, ekmek dağıtım aracının altında kalarak yaşamını yitirdi. Olay yerinden kaçan sürücü daha sonra ..
Sahil yoluna ters girdi İstanbul Yedikule'de, bir bayan sürücünün ters yöne sapması sonucu yaşanan kazada dört kişi yaralandı. Üç araç birbirine girerken, sahil yolu adeta savaş alanına döndü..
Parfüm şakası zehirledi! Erzurum'da bir öğrencinin arkadaşlarına sıktığı parfüm yüzünden 8 kişi zehirlendi. Hastanede tedavi altına alınan öğrencilere oksijen verildi. Erzurum'da 8 öğrenci ar..
TV'yi çalmaları 8 saniye sürdü İzmir'deki beyaz eşya dükkanına giren iki kişi 106 ekran plazma TV'yi çaldı. Kaşla göz arasında yapılan hırsızlığı kamera tespit etti. İzmir'in Karşıyaka ilçesi..
Kapkaççılar uykudaydı... İclal Ülker'i öldürmekten aranan üç kapkaççı yakalandı. Birinin 270, diğerinin 15 sabıkası var. Tekel'de Şube Müdürü olarak çalışan İclal Ülker'in çantasını almak ist..
Avşar'dan rekor bağış 100 bin YTL Bir Dilek Tut derneği tarafından gerçekleştirilen yardım balosunda en yüksek bağış Hülya Avşar'dan geldi. Avşar, gecede düzenlenen müzayedede aldığı kolyeye ..
Milyonlarca cesur yüreğin temsilcisi oldu Kazım Kanat kanser hastası olduğunu, annesini doktora götürdüğünde tesadüfen öğrendi. Yedi ameliyat geçirdi. 'Günlerin sayılı' denildi. Ama asla yılm..
Efes, Ürdün Coca Cola'yı alıyor Efes Sınai Yatırım Holding'in hisselerinin tümüne sahip olduğu Efes Invest Holland, Ürdün'deki Coca- Cola faaliyetlerini yürüten The Coca-Cola Bottling Company..
Kira artışı enflasyona iki kat fark attı Türkiye genelindeki ortalama konut kirasında bu yılın ilk 10 aylık döneminde kaydedilen artış enflasyon oranına 2.1 kat fark attı. Enflasyon oranının ..
100 dolara laptop Dünyadaki zenginlerle yoksullar arasındaki 'dijital uçurumu' kapatması umulan 100 dolarlık dizüstü bilgisayarın (laptop) üretimine gelecek yıl başlanıyor.ATO'dan 'Republic O..
SunEkspress, dört ile daha uçacak Taşıdığı yolcu itibarıyla Antalya'nın en büyük havayolu şirketi olan SunEkspress, önümüzdeki yaz sezonundan itibaren İzmir merkezli iç hat uçuşları yapmaya b..
Borsada dengeler bıçak sırtında Endeksin uzun vadeli direnç çizgisinin geçtiği 36.700'leri test etme potasiyeli olsa da riskin aşırı yükseldiği izleniyor. Destekler 34.800 - 34.200'de bulunuy..
Petkim'in 'ahlaksız teklif' şikâyeti Petkim Genel Müdürü Kenan Yavuz, "Yabancılar polietilen piyasasında müşterimize 'Petkim ne fiyat verirse yüzde 50 altına veririz' diyerek giriyor. Bu tica..
» 1 2 3 4