2 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

2 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Dubai Towers, Galataport projesi, Cevahir Alışveriş Merkezi... Bitmedi. Göztepe Parkı'na cami yapılmak istenmesi, Haydarpaşa Limanı projesi... S..."Kitlelere çalmak heyecan ..
Haberin Devamı>>> Avea Genel Müdürü Paksoy, abonelere gönderilen kahve için Ülker'e ücret ödemediklerini söyledi'Ciromuz 1 milyar dolar'
Haberin Devamı>>> İzmir İl Fakirlerine Yardım Derneği, bin 200 aileye erzak dağıttı. Her şey önceden düşünülüp planlandığı için kimse çile çekmediGül, adaşından yardım istiyor
Haberin Devamı>>> Başbakan Erdoğan, Milli Güvenlik Siyaset Belgesi'ni basına sızdıranların Milli Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği çalışanları olduğunu tahmin ett...'Merkel' bilmecesi
Haberin Devamı>>> Beşiktaş'ın yeni Teknik Direktörü, Milli Takımlar'ın teknik patronu Fatih Terim ile buluştu. Türk futbolu hakkında bilgiler alan Fransız çalıştır...Aslan formülü buldu
Fenerbahçe kızardı Şampiyonlar Ligi'nde Fenerbahçe, Alman ekibi Schalke'ye 2-0 yenildi. İlk yarının son dakikalarında Luciano, ikinci yarının hemen başında da Aurelio kırmızı kartla oyun dışı..
ADSL'de geri adım Türk Telekom'un ADSL tarifelerini değiştirmesiyle ortaya çıkan fiyat karmaşasına Ulaştırma Bakanı Yıldırım son noktayı koydu: ADSL ucuzlayacak.
Erdoğan: Şimdi çözmeli Ekonomik ve Sosyal Konsey (ESK), sosyal güvenlik reformunu ele aldı. Başbakan Erdoğan, "Genç nüfus en büyük avantajımız. Ancak nüfus yaşlandığında, sosyal güve..
Suriye, BM'ye tepki gösterdi Hariri soruşturmasında işbirliği çağrısı yapan BM Güvenlik Konseyi kararı, Şam'ı kızdırdı. Halk meydanlardaydı. Suriye Dışişleri: "Ortaçağda değiliz.&..
Atina'nın sekiz şartı Ankara'ya desteğini sekiz şarta bağlayan Yunanistan Başbakanı Karamanlis, "Türkiye, AB sürecindeki her adımında karşısında Rumları bulacak" dedi.
Şeker iyi de giysi zor! Bayrama bir gün kala semt pazarları, mağazalar ve halka açık alışveriş merkezlerine akın vardı. Şeker ve kuruyemiş dükkânları dolup taşarken, sıra giysilere gelince fi..
Yurttan müdürlüğe Yurtta yetişen Kütahya Emniyet Müdürü Şevki Dinçal: "Malatya görüntüleri, yurtlardaki çocukların psikolojisini bozdu. Yurtta büyüdüğümü 40'ıma kadar saklamakla büyük hata ya..
Merdivensiz sınıf yok mu? İlköğretim birinci sınıfı 2003-2004 döneminde bitiren ortopedik engelli Kübra Cangir, çok istediği halde iki yıldır okula gidemiyor. Vicdanlara sığmayan gerekçe: İki..
AB'den yakın takip Kısa vadeli hedefler Avrupa Komisyonu, 9 Kasım'da yayımlayacağı Katılım Ortaklığı Belgesi'nde (KOB), Türkiye'yi iki yıl yakından izleyeceğini dile getirecek. Bu sürede Ank..
Gül: Limanlar sabır ister Dışişleri Bakanı Gül: "KOB konusunda yanlış haberler veriliyor. Ek Protokol çerçevesinde limanların Rumlara açılmasında yeni durum yok. Çözüm için sabır ve ..
İnternet ile dünya zirvesine Fortune dergisine göre iş dünyasının en güçlü kadını, bu yıl da e-Bay sitesinin yöneticisi Meg Whitman oldu.
» 1 2 3 4 5 6 7