16 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

16 Kasım 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Bundan 19 yıl önce yanıp kül olan Kandilli Kız Lisesi binası, mezunlarının çabalarıyla yeniden hayata döndü. Okulun bulunduğu tarihi saray, bugü...10 bin yıldır bira içiyoru..
Adonis Diyarbakır'da Diyarbakır Edebiyat Günleri'nin üçüncüsü yarın başlıyor. Suriyeli ünlü şair Adonis de etkinliğin konuklarından.
Kader maçı bugün: Almanya için son dönemeç Türkiye, 2-0 yenildiği maçın rövanşında bu akşam saat 20.15'te İsviçre ile karşılaşıyor. İstanbul Şükrü Saracoğlu Stadı'ndaki karşılaşma nedeniyle T..
Doping tescilli ceza sevindirici! Uluslararası Halter Federasyonu, Türkiye'ye doping cezası kesti: 6 ay uluslararası oyunlardan men. 2 yıl ceza bekleyen halterciler karardan memnun!
Arınç, 'yeni model'de ısrarlı Meclis Başkanı Arınç, YÖK Başkanı Teziç'in reddettiği 'türban modeli' önerisini yineledi: "Baş nasıl örtülürse 'siyasi simge' sayılmayacak, cevap verin...
Şener, şarap toplantısında AKP'li belediyelerin alkol yasakları konuşulurken, 'Topraktan Kadehe-AB Yolunda Bağcılık' toplantısında Başbakan Yardımcısı Şener de yer alacak.
'Azınlık' dosyası: Kaboğlu ve Oran'a dava Türkiyelilik üst kimliğini öneren 'azınlık raporu' nedeniyle Prof. Baskın Oran ile Prof. İbrahim Kaboğlu'na TCK 216 ve 301'den dava açıldı. İddianame..
İddianame tamam: Aşkın'a 21 yıl ceza isteniyor Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Aşkın ve dokuz sanığa yönelik iddianame hazır. Sanıkların 21 yıla kadar hapsi istendi. Başsavcı: "..
CHP'li Yılmaz Ateş: Savcı 'Talimat aldım' dedi Van'da inceleme yapan CHP'li Yılmaz Ateş: Başsavcı Kemal Kaçan, 'Rektör Yücel Aşkın'ın evinin aranmasından haberim yoktu. Basın toplantısı yapma..
Dinar Bandosu tarihe karıştı Eski Cumhurbaşkanı Demirel sayesinde meşhur olan Dinar'daki 'Ali Çavuş'un Bandosu' 36 yıl sonra dağıldı.
SSK'lıya tüp bebek müjdesi Emekli Sandığı ve Bağ-Kur'luların ardından SSK'lılar da tüp bebekle çocuk sahibi olabilecek. SSK'lıların tüp bebek masraflarını kurum karşılayacak.
» 1 2 3 4 5 6 7