15 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

15 Kasım 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Ağızdaki bakterilerin düşman kadar zararlı olduğuna karar veren uzmanlar, ABD askerleri için diş taşı ve çürüme gibi sorunları önleyen sakız geli...Esenboğa facia atlattı
Haberin Devamı>>> Fransa'da hükümet, 27 Ekim'den bu yana devam eden şiddet olayları nedeniyle geçen salı günü 12 günlüğüne ilan edilen "olağanüstü hal"in süresini ...Schröder'in gözyaşları
Esnaf, seçimini sandıkta yapıyor İzmir'deki esnaf ve sanatkarlar odalarının kongreleri sürüyor. Bergama'da 16 yıldır Şoförler Odası Başkanlığı'nı yürüten Muzaffer Yılmaz'a 365 oyla yeniden se..
İtalya'da kongre turizmi buluşması Egeli turizmciler ve İzmirli 14 sivil toplum örgünün yöneticisi 6 ülkeden, 80 acenta yetkilisinin biraraya geleceği İtalya Tur Kongresi'ne katılacağı açıkla..
Küçüklere Atatürk'ü anlattı İzmirli Hanri Benazus'un eşi, çocuk masalları yazarı Sevgi Tanrısever Benazus, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Haftası'nda bir eser daha sundu. Benazus, Atatürk'ün hayatın..
Çocuklar çok mutlu Balçova'da yapılan yeni parklar çocukları sevindirdi, bir çoğunu sokak aralarında oynamaktan kurtardı. Hareket kabiliyeti kısıtlı engelliler için de bir parkta özel düzenle..
Bir izmarit üç aracı yaktı Karşıyaka'da Tuğçe Spot Deposu'nun önündeki eski koltuk takımı, gece yarısı atılan izmarit nedeniyle tutuştu. Bir anda yükselen alevler, deponun önüne park edilen, ..
Hastaneye modern servis MANİSA Salihli'de devlet hastanesine hayırseverlerin katkılarıyla modern koroner yoğun bakım servisi kazandırıldı. Başhekim Osman Yurttaş, daha kaliteli hizmet verebil..
Yardım seferberliği DEPREMİN vurduğu Pakistan'dan yükselen "imdat" çığlıkları İzmir'de geniş yankı buldu. Adeta yardım seferberliği başlatıldı. Yenişehir Sanayici ve İşadamları Derneği kışlık..
Öğretmenler sigaraya toplu olarak veda etti MANİSA Alaşehir'de bir grup eğitimci örnek davranış sergiledi. Ahmet Altan Anadolu Lisesi'nde sigara tiryakisi 15 öğretmen, müdür Mehmet Kayacık'ın..
İlklerle dolu bir gün yaşadılar İZMİR'DE Konak Belediyesi, kenar mahallelerde oturan çocukları kent gezileriyle sevindirmeye devam etti. Başkan Muzaffer Tunçağ'ın da katıldığı gezilerin bu de..
Okul gezisi zehir oldu İzmir Cemil Midilli İlköğretim Okulu'nun Ankara'dan dönen 46 kişilik kafilesi gıda zehirlenmesi yüzünden hastaneye kaldırıldı10 dakikada kül oldu
Atatürk'ü istiyoruz KARA Kuvvetleri Komutanlığı'nın brövesinden Atatürk figürünün kaldırılmasına tepkiler sürüyor. İzmir'de kadınlar Atatürk Anıtı önünde el ele vererek zincir oluşturdu. Türk..
CHP: Kurşun siyasi AKP'yi protesto afişi asan CHP'lilerin park halindeki otomobiline ateş açılması tepki topladı. CHP, "Olay münferit değildir" dediAllianoi için son karar bekleniyor
En garip ünlü çocuğu isimleri Kızının adını 'Ay Ünitesi' koyan Frank Zappa birinci, 'Elma'nın babası Chris Martin ikinci... İşte çocuğuna garip isimler koyanlarPalandöken'de blues şov
Teziç: Örtünme stili çizmek işimiz değil YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç, TBMM Başkanı Bülent Arınç'ın "siyasi simge anlamına gelmeyecek örtünme biçimleri çizilip, YÖK'ün onayına sunulmas..
AK Parti'nin raporu: Çok yönlü ve kirli AK Parti Grup Başkanvekili Sadullah Ergin başkanlığında Şemdinli'deki olayları incelemek üzere bölgeye giden heyet raporunu hazırladı. Raporda olaylar,..
'Kırmızı çizgiler'de değişiklik yok 'Kırmızı Kitap' olarak adlandırılan Milli Güvenlik Siyaset Belgesi'nde iç ve dış tehditler belirtiliyor. Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün MİT'e "Sızdıranı ..
Azınlık Raporu'na bölücülük davası Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tartışmalara neden olan raporun halkı böldüğü ve yargı organlarını aşağıladığı sonucuna vardı. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığ..
» 1 2 3 4 5 6 7