14 Kasım 2005 Pazartesi Günü Haberleri

14 Kasım 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hakem bahane İsviçre şahane Türkiye, Dünya Kupası 2006 serüveninin elemeler ayağında bir türlü sabremedi.
Terim'in ana umudu seyirci İsviçre basını, 2-0'lık Türkiye galibiyetinin sarhoşluğunda. Fatih Terim, "Çarşamba günü bizi coşturacak 60 bin kişiye ihtiyacımız var. Turu kovalayacağı..
Türkiye'nin paha biçilemeyen tavukları Ankara Tavukçuluk Araştırma Enstitüsü (ATAE), dünyada biri Türkiye'de olmak üzere sadece altı ülkenin sahip olduğu 'safhat' tavuklar sayesinde ticari de..
'Kaynak olmazsa tarım ilerlemez' Türkiye Ziraat Odaları Birliği(TZOB) Başkanı Şemsi Bayraktar, AB bütçesine 2013 yılına kadar Türkiye için kaynak konulmadığına işaret ederek...
2006'da süte 45 trilyon lira Tarım Bakanı Mehmet Mehdi Eker, süt sanayicisiyle beraber 2006 yılı başında büyük bir 'Süt Tüketimini Artırma Kampanyası' başlatılacağını ve bunun için 2006 bütçe..
Rüşvetçinin tarifini yaptı TBMM'de kurulan yeşil sermaye araştırma komisyonuna bilgi veren Yimpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar...
'Para civa gibidir. Yatağını bulur' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Katarlı işadamlarına seslenerek, Türkiye'de yatırım yapmaya çağırdı.
Erdemir beklemede Rekabet Kurulu Başkanı Mustafa Parlak, Erdemir'in özelleştirilmesi konusunun...
Oger bugün Telekom'u alacak, parayı verecek Türkiye'de bir defada yapılan en büyük özelleştirme olan ve yaklaşık 15 yıldır tartışılan Türk Telekom'da sona gelindi. Türk Telekom'un yüzde 55 or..
Sigarada rekabet mahkemelik Sigara pazarında kıyasıya yaşanan rekabet sonunda mahkemeye de taşındı.
'Türkiye sınıf atladı' AB'den gelen teyit Dünya Bankası Türkiye Direktörü Vorkink, AB İlerleme Raporu'nda Türkiye'nin 'işleyen bir piyasa ekonomisine sahip olduğu' tespitine şu sözlerle dikk..
'İkinci el' can cekişiyor Sıfır kilometre otomobillerdeki cazip kampanyalar ikinci el piyasayı adeta felç etti.
Galerilerde yaprak dökümü başladı Otocenter, İstanbul'da açık oto pazarlarından farklı olarak dükkânlardan oluşan tek ikinci el satış merkezi.
Modern yorumlu Mini Concept Tokyo Tokyo Motor Show'da Mini, Mini Traveller'ın modern yorumu olan yeni konsept otomobilini sergiledi.
24 milyonuncu Golf 24 milyonuncu Golf Volkswagen'in Wolfsburg'daki fabrikasında üretildi.
Autostadt'a ziyaretçi akını Volkswagen'in dev üretim merkezi Autostadt açıldıktan 4.5 yıl sonra 17 Şubat 2005 tarihi itibarıyla 10 milyonuncu ziyaretçiyi kabul etti.
Audi A4 artık ulaşılabilir mesafede VW Group güvenilirliğini kanıtlamış 1.6 litre silindir hacimli, 102 HP güç üreten motorla donatılmış A4 modeli için yeni bir kredi kampanyası başlattı.
Portre: Fransa'yı sarsan göçmen isyanı "Onlar barış istiyorsa, biz de adalet istiyoruz"... Bilal adlı göçmen gencin bu sözleri, Fransa'da, ekim sonunda banliyölerde patlak v..
Lyon'da ilk catışma Fransa'da 18. gününü deviren göçmen isyanı, olağanüstü hal tedbirlerinin yürürlüğe konulmasına karşın durulmazken...
Belçika karışıyor, Hollanda'ya sıçrıyor Fransa'daki göçmen isyanın tüm Avrupa'ya yayılabileceği endişesi yaşlı kıtayı diken üstünde tutarken...
» 1 2 3 4