11 Kasım 2005 Cuma Günü Haberleri

11 Kasım 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Steven Schneider'in yazdığı "Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Film" kitabı büyük ilgi gördü. Birçok köşe yazarı sütunlarında bu kitaptan söz e..."Tarkan'a modacısı olma te..
Uçakta kızını arayan anne Jodie Foster 'Uçuş Planı'nda uçakta kaybolan kızını arıyor. 'Testere 2' paslanmış... 'Anthony Zimmer' iyi bir polisiye gerilim.
Gençler ve de 'çakı' gibiler... Milli Takım'ın son yılların en önemli mücadelelerinden birini yapacağı İsviçre, Avrupa futbolunda adı pek duyulmuş bir ekip değil.
Kuhn: Eksik olmaları avantaj değil İsviçre Teknik Direktörü Koebi Kuhn, dün düzenlediği basın toplantısında Türkiye'nin eksik bir kadroyla ilk maça çıkacak olmasının kendileri için avantaj ol..
Hasan-Tolga müjdesi 2006 Almanya yolunda baraj maçında İsviçre'yle karşılaşacak A Milli Futbol Takımı, hazırlıklarını bu ülkede sürdürüyor.
Domercant'la 'Barça'ladı Eurolig B Grubu'nda mücadele eden Efes Pilsen, Winterthur Barcelona'yı 66-63 mağlup ederek 'ikide iki yaptı'.
O çalımlar nasıl atılıyor? Neden futbol denince akla Brezilya gelir? Beş kez Dünya Kupası'nı kucakladıkları için mi? Yoksa Pele ya da Zico'dan dolayı mı? Ya da yenilere göz atalım...
Hidolar galip, Memo kayıp Sezona kötü bir başlangıç yapan Orlando Magic, Houston deplasmanından sonra Oklahoma'dan da galibiyetle dönmeyi başardı.
En zenginlerin ikisi Türk 'European Business' dergisinin 'Avrupa'nın en zengin 50 işadamı' listesinde Rahmi Koç 35., Ferit Şahenk 37. sırada. Avrupa'nın en zengini ise bir Hintli.
Vekiller affı beğenmiyor SSK ve Bağ-Kur prim borçlarının yapılandırılmasına yönelik tasarıda öngörülen indirimi milletvekilleri yeterli bulmadı.
Çalık ve ENI boru hattı için anlaştı Samsun-Ceyhan Hampetrol Boru Hattı'nın yapımı için Çalık Enerji ve İtalyan enerji şirketi ENI, işbirliği kararı aldı.
İtalyanlardan Sivas'a yatırım İtalyan Bialetti firmasının Sivas'ta tencere ve tava üreten bir fabrika kurmayı planladığı...
İstatistik Yasası iade AKP, Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in veto gerekçelerine uymadı ve Türkiye İstatistik Yasası'nı ikinci kez TBMM'den geçirdi.
UNCTAD ilk kez Türkiye'de Küreselleşmenin hızlanmasıyla önemi artan rekabet, uluslararası arenada masaya yatırılıyor.
Şekerde indirim var Türkiye Şeker Fabrikaları Genel Müdürlüğü (TÜRKŞEKER), stoklarını eritmek için beş şeker fabrikasında, şeker satış fiyatlarında yüzde 8 indirim yaptı.
'KOBİ'ler sıkıntıya girecek' TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, cari işlemler açığı sorununun uzun vadede çözümü için üretim yapısının ithal ara malına bağımlılığın azaltılmasının, bunun için de te..
İsviçre, yeşil sermaye izinde İsviçre, Yimpaş'la ilgili 'karapara aklama' ve 'dolandırıcılık' dosyasını, eski yöneticiler hakkında gereğinin yapılması istemiyle Ankara'ya iletti. Dosyada bazı..
'Tekel'cilere beraat Tekel eski Genel Müdürü Sezai Afif Ensari'nin de aralarında bulunduğu sekiz Tekel yöneticisinin...
Limana talip çok Yönetimi, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nda (TMSF) olan ve Hayyam Garipoğlu'na ait şirket tarafından işletilen Antalya Limanı'nın, gelecek yılın başında yeniden özelleştiril..
İran'a uranyum gazı için izin İran'ı nükleer programına son vermediği takdirde BM Güvenlik Konseyi'ne götürmekle tehdit eden ABD, Almanya, Fransa ve Britanya'nın...
Soyer, Londra yolcusu KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, ülkesinin kuruluş yıldönümü kutlamalarına katılmak ve temaslarda bulunmak üzere bugün Londra'da.KKTC Başbakanı Ferdi Sabit Soyer, ülkes..
Ürdün yasta Ürdün'ün başkenti Amman'da önceki akşam üç lüks oteli hedef alan ve 56 kişinin öldüğü bombalı saldırıların sorumluluğunu Kaide üstlendi. Ürdün Kraliçesi Rania hastanedeki yaralıla..
» 1 2 3 4 5 6 7