9 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

9 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Madde madde YENİ TCK (5) Polis, cankurtaran ve ebeveyn Polisler, cankurtaran gibi özel görevliler ya da trafik kazası yaparak tehlikeyi kendileri yaratanlar, zordaki kişiye yardımla yükümlü...
Vicdani retçi tahliye oldu Askerlik yapmayı reddeden ve 9 Nisan’da gözaltına alınan Mehmet Tarhan Sivas Askeri Cezaevi’nden tahliye edildi.
Türkiye teröre 25 yılda 43 bin kurban verdi Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Sosyoloji Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Türkiye'de 1979-2004 yılları arasında yaşanan 97 bi..
Erdoğan'ın Mumcu'ya tazminat davası Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, hakkında 100 bin YTL'lik manevi tazminat davası açtığı Anavatan Partisi Genel Başkanı Erkan Mumcu'nun avukatları tarafınd..
Özal'ın boşanma davasında yalancı tanık Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın gelini Zeynep Gül Özal, Efe Özal'dan boşanmak amacıyla açtığı davada "yalancı tanıkların dinlenildiğini" iddia e..
AKP Sezer'i 'devlet adamlığına yakıştırmadı' AKP Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat, atamaları eleştiren mektubu nedeniyle Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’i sert bir dille suçla..
Tsunami mağduruna silikon göğüs Avustralya'nın güneydoğu Asya'daki tsunami felaketzedelerine silikon göğüs implantı gibi uygun olmayan ve son kullanma tarihi geçmiş tıbbi malzeme gönderdiği o..
ABD'den 'Guantanamo kapatılabilir’ iması ABD Başkanı George Bush, "ABD'yi korumak için en iyi seçeneğin ne olduğunu araştırıyoruz" diyerek, terör zanlılarının tutulduğu Guantanamo cezaevinin ..
Parkta el bombası bulundu Bahçelievler'de parkta bir el bombası bulundu. Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, Bahriye Üçok Parkı'nda bir vatandaşın ihbarı üzerine el bombası bulundu.
Muratcan'dan Tanjeviç'e sitem Milli basketbolcu Muratcan Güler, (A) Milli Takım Başantrenörü Bogdan Tanjeviç'in, disiplinsiz davranışları nedeniyle kadroya alınmadığı yönündeki sözlerine tepk..
Yunanistan’a uzatmada yenildik: 107-105 Avrupa Şampiyonası hazırlıkları için start veren Basketbol Milli Takımımız, İtalya'da katıldığı özel turnuvada ilk maçını Yunanistan ile yaptı. Turnuva..
YÖK: Başbakan'ı esefle karşılıyoruz YÖK, kurumu ve üniversiteleri yeterli sayıda akademisyen yetiştirmemekle suçlayan, 19 Mayıs Üniversitesi’nde akademisyenlerin işlerine, ‘ideolojik nedenler..
Okullar yarın tatile giriyor İlköğretim ve ortaöğretim okulu öğrencileri, yaklaşık 8 ay süren yorucu eğitim-öğretim yılını yarın tamamlıyor. 13 Eylül 2004 tarihinde başlayan 2004-2005 eğitim-..
Ümraniye'de patlama: 6 ölü İstanbul Ümraniye'deki Des Sanayi Sitesi'nde bir havai fişek fabrikasında saat 11:00 sıralarında patlama oldu. Biri çocuk 6 kişi öldü. Çok sayıda yaralı var.
» 1 2 3 4 5 6 7 8