7 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

7 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Özbek muhalefetiyle bağlantılı bir internet sitesi, Andican isyanı sırasında Devlet Başkanı Kerimov'un yerel bir yetkiliyle, 'Hepsini yok edin' e...'Derin Gırtlak'ın derdi p..
Haberin Devamı>>> Deneyimlerini anlatan 'multipl skleroz' (MS) hastaları, şu mesajı verdi: MS'nin hayatınızı değiştirmesine izin vermeyinEtek altında kaçak balık
Bakan: Yönetici değiştirmek kabahat mi? Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, demokratik yöntemlerle işbaşına gelmiş bir hükümetin, birlikte çalışacağı yöneticileri seçme hakkı bulunduğunu belir..
Irak'ta 4 saldırıda 18 kişi öldü Irak'ın kuzeyinde düzenlenen 4 ayrı saldırıda ölü sayısı 18'e çıktı.
Özel Okullar Sınavı'nda bir soru iptal Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Özel Okullar Sınavı'nda sosyal bilgiler testinin A kitapçığında yer alan 15., B kitapçığında yer alan 19. sorunun iptal ed..
Lise eğitimi 3 yıldan 4 yıla çıkarıldı Liselerde eğitim-öğretim süresi 3 yıldan 4 yıla çıkarıldı.
YÖK'ten 'intihal'e yeni düzenleme YÖK Genel Kurulu, Yükseköğretim Kurumları Yönetici, Öğretim Elemanı ve Memurları Disiplin Yönetmeliğinin "Zamanaşımı" başlıklı maddesinde yeni bir düzenleme ..
RP'li Çelik ve Güner'e hapis istemi Kapatılan RP'nin 1997 yılında aldığı Hazine yardımıyla ilgili olarak yargılanan eski milletvekilleri Mehmet Zeki Çelik ve Ali Güner hakkında, 4 yıl 6'şar a..
Yabancıya mülk satışında yeni öneri Yabancı gerçek kişiler, imar planları dahilinde, şirketler ise ilgili kamu kuruluşlarının da görüşü alınmak üzere münhasıran turizm, sanayi ve teknoloji ya..
Güneşevler'de 20 adet dinamit lokumu Ankara Altındağ Güneşevler'de 20 adet dinamit lokumu bulundu. Güneşevler 120. Sokak 19 numaradaki terk edilmiş gecekondunun bahçesinde 20 adet dinamit lok..
Polisin açtığı uyarı ateşinde öldü Denizli'de, polisin "dur" ihtarına uymayan hırsızlıktan sabıkalı bir kişi, kaçmaya çalışırken açılan uyarı ateşi sonucu öldü.
İngiltere Başbakanı Blair de ABD'de İngiltere Başbakanı Tony Blair, Afrika ülkelerindeki açlık ve fakirliğe karşı mücadele için yapılacaklar konusunda Washington'ın desteğini sağlamak amacıyl..
AKP milletvekilinin dayısına saldırı Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nde, AK Parti Milletvekili Durdu Mehmet Kastal'ın dayısı işadamı Ahmet Kastal, seyyar satıcının pompalı tüfekli saldırısı sonu..
Nazilli'de Atatürk büstüne saldırı Aydın'ın Nazilli İlçesi'nde, bir okulun bahçesindeki Atatürk büstü kırıldı. Bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, Sanayi Mahallesi'ndeki okul bahçesinde ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8