30 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

30 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Artvin'in Camili Köyü UNESCO korumasında BM Bilim, Eğitim ve Kültür Örgütü (UNESCO), Artvin'in Camili köyünün, İnsan ve Biyosfer Programı koruma ağı alanı içine alınmasını kararlaştırdı. UNES..
Gazze şeridi 'askeri bölge' oldu İsrail'in, ağustos ayı ortasında başlayacağı Gazze Şeridi'ndeki Yahudi yerleşimlerinin boşaltılması uygulamasından önce, bölgede yerleşimcilerin çıkardığı son..
Beyaz Saray'da özel uçak paniği ABD'nin başkenti Washington'da yasak bölgeye giren özel uçak bir anda ABD kongre binası ile Beyaz Saray'ın tahliye edilmesine ve ABD Başkanı George W. Bush'un ..
Yüksek İhtisas Hastanesi'nde patlama Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi Ana Binası’nın altıncı katında bulunan patoloji laboratuvarında bir patlama meydana geldi.
Dışbank'tan çiftçiye kredi desteği Dışbank tarım sektöründeki müşterilerine, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürlüğü ile yaptığı anlaşmayla, Makbuz Senedine Dayalı kredi sunmaya başladı..
Türk-Rus çalışma grubu önerisi Türkiye-Rusya Karma Ekonomik Komisyon (KEK) eşbakanı ve Rusya Sanayi ve Ekonomi Bakanı Viktor Hristenko, iki ülke arasında çeşitli alanlarda değişik çalışma gru..
En küçük dozdaki radyasyon bile zararlı Amerikalı bilim adamları, çok küçük dozdaki radyasyonun bile kanser ya da diğer sağlık problemi riski oluşturduğunu bildirdi.
CHP: Asker maaşları artırılsın CHP İzmir Milletvekili Bülent Baratalı, yapılan araştırmalara göre TSK personelinin yüzde 96’sının yoksulluk sınırının altında bulunduğunu belirterek, binbaşı, ..
Arınç: Parlamento çalışmaları seviyeli yapılmalı TBMM Başkanı Bülent Arınç, Meclis’te son haftalarda yaşanan gerginlikten kendisinin de rahatsızlık duyduğunu söyledi. Arınç, "Bu olumsuzluğun ..
Aranan PKK'lı askerde yakalandı Muş Emniyet Müdürlüğü tarafından 4 yıldır aranan terör örgütü üyesi, Gaziantep'te askerlik görevini yaptığı birlikte yakalandı.
Haberin Devamı>>> Ordu'da "Astro Cumali" olarak tanınan Cumaittin Turap, 35 yılda bir servet harcadı ve Rus pazarlarından topladığı parçalarla dev bir teleskop yap...Yıldızlar altında sinema
İzmir'de ATM cihazlarına saldırı İzmir'in Bornova İlçesi'nde, bir bankaya ait 2 ATM cihazı, benzin dökülerek yakıldı.
Şanlıurfa'da tanker kazası: 1 ölü Şanlıurfa'nın Viranşehir İlçesi'nde, biri akaryakıt yüklü 2 tanker çarpıştı, 1 kişi öldü. Rıdvan Damar yönetimindeki 47 KN 088 plakalı akaryakıt yüklü tanker..
İlk 3 aylık büyüme hızı yüzde 5.3 Devlet İstatistik Enstitüsü (DİE), bu yılın ilk 3 aylık döneminde büyüme hızını yüzde 5.3 olarak açıkladı.
Uyuşturucu dünyanın 18. büyük ekonomisi Dünyadaki yıllık yasadışı uyuşturucu ticareti hasılatının, ülkelerin yüzde 88'inin gayrı safi yurtiçi hasılalarından fazla olduğu belirtildi.
Kendimizi aldatmayalım Türkiye'-nin son yıllarda yaşadığı en önemli kültür olaylarından birisi İstanbul'da toplanacak 'Mimarlar Kongresi'dir. Dünyanın birçok yerinden bu kadar önemli mimarın ..
Yargı: Sade yakılmayacak 2 yıl önce müstehcenlikten imha kararı çıkan Sade'ın 'Yatak Odasında Felsefe'si aklandı. Yayıncı Ömer Faruk: "Özgürlükçü düşünce mevzi kazandı."
Külkedisi sahneye çıkıyor Müzik festivalinde masal zamanı. Dünyanın en iyi dans toplulukları arasında yer alan Monte Carlo Balesi, koreografisini Jean Christophe Maillot'nun yaptığı, müziğini..
» 1 2 3 4 5 6 7 8