28 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

28 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan: AB yolunda devam edeceğiz Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB'ye tam üyelik yolculuğunun, yapılan tüm spekülasyonlara rağmen 17 Aralık 2004'te çizilen rotada devam edeceğin..
Çakıcı'ya Karagümrük davasında 20 yıl istemi Karagümrük Spor Kulübü Lokali'nin kurşunlanmasına ilişkin davada cumhuriyet savcısı, Alaattin Çakıcı'nın "müessir fiile azmettirmek" suçundan 20 y..
Baykal: Türkiye’ye İslami damga arayışı var CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye’nin tablosuna, görüntüsüne, yaşamına İslami bir damganın daha çok sokulması için yollar, yöntemler arandığı..
Yeni Galata Köprüsü trafiğe kapanacak Yeni Galata Köprüsü, bakım ve yağlama çalışmaları nedeniyle 30 Haziran Perşembe günü 01.00-04.45 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine kapatılacak.
Diyarbakır'da terör tazminatları ödeniyor Diyarbakır'da terörden zarar gören ailelere tazminat ödenmeye başlandı. Geçen yıl Hevsel Bahçeleri'nde PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonlarda zarar..
Nükleer füzyon Fransa'da denenecek Nükleer füzyon reaktörünün deneme alanı olarak Fransa'nın güneyindeki Cadarache seçildi. Avrupa Komisyonu'nun bilim ve araştırma komitesi sözcüsü Antonia Mo..
ASO'dan yerel asgari ücret önerisi Ankara Sanayi Odası (ASO), Türkiye'de bölgeler arasındaki gelir farklıklarının, "yerel asgari ücret" uygulaması ile birlikte, bir zaaf olmaktan çıkarak bir ..
Cem Uzan: Sabancı Grubu Telsim'i alamaz Cem Uzan Vekili Avukat Şaylan Çığgın, "Sabancı Grubu'nun Telsim'i ve çimento fabrikalarını alabilmesini bir yana bırakın, bir kısmına ortak dahi olabil..
THY'nin Sabiha Gökçen'den yeni seferleri Türk Hava Yolları'nın (THY), Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı'ndan mevcut Antalya, İzmir ve Trabzon seferleri artırılırken, Kayseri, Diyarbakır ve..
Türkiye'de 10 bin 692 yabancı şirket var Hazine Müsteşarı İbrahim Çanakcı, yeni Yabancı Sermaye Kanunu'nun yürürlüğe girmesi ile birlikte Türkiye'de faaliyette bulunan yabancı sermayeli şirke..
Erdoğan: Türkiye AB rotasında devam edecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin AB'ye tam üyelik yolculuğunun, yapılan tüm spekülasyonlara rağmen 17 Aralık 2004'te çizilen rotada devam ..
Dış ticarette 'e-belge' devri Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Gemlik Serbest Bölgesi'nde 'pilot' uygulamasına geçilen dış ticarette "E-Belge" projesiyle, bürokrasi devri kapanırken teknoloji dev..
Kamu işçisine zam teklifi belli oluyor Hükümetin, kamu işçilerine birinci altı ay için yüzde 5, ikinci altı ay için yüzde 4, üçüncü ve dördüncü altı aylar için ise yüzde 3'er zam önerdiği öğr..
» 1 2 3 4 5 6 7 8