27 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

27 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İhracat 70 milyar doları geçti Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, son 12 ihracat rakamının 70 milyar 106 milyon 597 bin doları bulduğunu belirtirken, "böyle giderse inşallah 75 milyar doları zorlar..
Rusya 109 ürüne ithalat yasağını kaldırdı Rusya'nın, Türkiye'ye 30 Mayıs tarihinden itibaren 136 ürün grubunda koyduğu ithalat yasağına ilişkin çalışmalar devam ederken, 109 ürün grubundaki y..
Hakları hatırlatılmadı, cezası bozuldu Yargıtay, kasten adam öldürmekten mahkum olan sanığın cezasını, sanığın Emniyet’te gözaltında tutulduğu sırada yanında avukat bulundurulmaması ve kendis..
160 öğretmen göreve iade edildi Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, merkez teşkilatına bağlı okullarda görev yapan 258 öğretmenin inceleme ve soruşturma sonucu görevinden alındığını, bunların ..
Sinema yangınının yargı süreci başladı Dolmabahçe'deki bir alışveriş merkezinde "Büyü" filminin galasında çıkan yangına ilişkin 7 sanığın "dikkatsizlik ve tedbirsizlik sonucu yangına neden ol..
Trabzon'da sel hayatı felç etti Trabzon'un Çaykara İlçesi'nde etkili olan sağanak nedeniyle Solaklı ve Baltacılı dereleri taştı, Çaykara-Uzungöl yolu ulaşıma kapandı.
Avukat milletvekili mesleğini sürdürebilecek Avukat kökenli milletvekilleri artık, milletvekili oldukları sürede de avukatlık yapabilecekler. Böylece milletvekilleri, milletin sorunlarını tak..
İstanbul bombacılarına müebbet istemi Terör örgütü El-Kaide'nin Türkiye yapılanması içinde faaliyet gösterdikleri ve İstanbul'da 15 ile 20 Kasım 2003 tarihlerindeki bombalı saldırılara karışt..
Baykal, küçük belediyelere sahip çıktı CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, son nüfus sayımına göre nüfusları 2 binin altında düştüğü gerekçesiyle belediye statüsünü kaybetme olasılığı bulunan bel..
Erdoğan ABD'de büyük patronlara konuşacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan ve ABD'ye gidiyor. Erdoğan, ABD'de büyük firmaların patronlarına hitap edecek.
Suriyeli muhalif beraat etti Suriye Devlet Güvenlik Mahkemesi'nin, Suriye İnsan Hakları ve Demokratik Özgürlükleri Savunma Komitesi Başkanı Aktham Naisse'yi beraat ettirdiği bildirildi.
Kolombiya gerillalarının 278 km'lik gizli yolu Kolombiya ordusunun, Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) örgütünün yaptığı 278 kilometrelik gizli bir yol bulduğu bildirildi.
IMF: Yabancı sermaye Türkiye'ye yöneliyor Uluslararası Para Fonu'na (IMF) göre, gelişmiş ülkelerdeki düşük faiz getirisi nedeniyle yabancı sermaye, daha çok Türkiye, Brezilya, Macaristan, Mek..
Kaliforniya'da 4.8 büyüklüğünde deprem ABD'nin Kaliforniya Eyaletinde, Richter ölçeğine göre 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiği bildirildi.
Dört kişilik ailenin açlık sınırı 527 YTL Dört kişilik bir ailenin, açlık sınırı olarak da tanımlanan gıda harcamalarının tutarı haziran ayında 527 YTL, yoksulluk sınırı ise 1601 YTL oldu.
» 1 2 3 4 5 6 7