26 Haziran 2005 Pazar Günü Haberleri

26 Haziran 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> İngiliz Kraliyet Ailesi Basın Sözcüsü Cem Uzan'ın Prens Charles'ın vakfına yaptığı bağış hatırlatılınca, 'Uzan vakasından sonra bağış yapanlar ha...'Türk bankaları yabancıya..
Haberin Devamı>>> MİLLİYET yazarları, Fatih Terim'in gelişini değerlendirdiHakem skandalı!
Haberin Devamı>>> Gelecek hafta vizyona girecek 'Dünyalar Savaşı' filminin yıldızı Cruise'un televizyonda bir sunucuyla kavga etmesi, ABD halkının tepkisine yol aç...Hollywood'da yaş farkı ön..
Haberin Devamı>>> "Hiçbir iktidar kalıcı değildir" diyen TBMM Başkanı, 'sözünü tutmayan siyasetçilerin itibarlarını kaybedip seçimlerde layık oldukları sonuçlarla ...SHP, İnönü'yle coştu
Haberin Devamı>>> İZMİR'İN Kiraz İlçesi'nde, Kaymakam Kadir Okatan 349 kişilik ekip kurdu. Nüfus ve muhtarlık kayıtları ev ev tarandı. Okula gönderilmeyen 72'si kı...Ünlü şair Can Baba'ya Dat..
ABD'nin Irak’ta direnişçilerle görüştüğü öne sürüldü İngiltere'de yayımlanan The Sunday Times gazetesi, Amerikalı yetkililerin Irak'taki direnişçilerle görüşmeler başlattıklarını öne sürdü.
ABD Irak'ta direnişçilerle görüşmeyi doğruladı ABD Savunma Bakanı Donald Rumsfeld, Amerikalı yetkililerin Irak'taki direnişçilerle görüştüklerine ilişkin haberlerin doğru olduğuna inandıkları..
Kırşehir'de trafik kazası: 6 ölü Kırşehir'in Akpınar İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi öldü, 6 kişi yaralandı.
EDİTÖRDEN Geçtiğimiz hafta bir dönem Türk ekonomisine önemli katkılar sağlamış bir yetkilinin konuşmasını dinledim. Konuşmasından iki önemli not çıkardım. Biri ekonomi üzerineydi, diğeri ise ..
Haberin Devamı>>> İstanbul Maden İhracatçıları Başkanı Ali Kahyaoğlu, maden konusundaki önyargılardan çok yılmış. "İyisi mi, işin doğrusunu çocuklara anlatayım" di...Tüm mesaisini Mimarlık Ko..
Musul'da üç saldırı: 31 ölü Irak'ın Musul kentinde bir askeri üsse, bir polis merkezine ve bir hastaneye yapılan intihar saldırılarında 31 kişi öldü.
Musul'da üç saldırı: 26 ölü Irak'ın Musul kentinde bir askeri üsse, bir polis merkezine ve bir hastaneye yapılan intihar saldırılarında 26 kişi öldü.
Dünyada 200 milyon kişi Türk kotu giyiyor Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, bu yıl 2.8 milyar dolarlık denim (kot) kumaş ve pantolon ihracatı gerçekleştirileceğini, 2005 yılının 4 ayında, denim se..
Musul'da çifte saldırı: 22 ölü Irak'ın Musul kentinde bir askeri üsse düzenlenen intihar saldırısında 16, bir polis merkezine yapılan saldırıda da 6 kişi öldü.
Başbakan Erdoğan Azerbaycan'a gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2 günlük resmi ziyaret için Azerbaycan'a gidecek.
Hannay: AB Türkiye'yi reddederse Kıbrıs'ta çözüm olmaz İngiltere’nin eski Kıbrıs Özel Temsilcisi Lord David Hannay, Kıbrıs sorununun çözümünün anahtarının Türkiye’nin AB süreci olduğunu belir..
Musul'da bir saldırı daha: 16 ölü Irak'ın Musul kentinin yakınındaki bir askeri üsse düzenlenen intihar saldırısında ilk belirlemelere göre 16 kişinin öldüğü bildirildi.
Yabancı Dil Sınavı yapıldı Üniversitelerin yabancı dil ile ilgili bölümlerinde okumak isteyen adayların katıldığı Yabancı Dil Sınavı (YDS) saat 12.00'de sona erdi.
Musul'da patlama: 6 ölü Irak'ın Musul kentinde bir polis binasında meydana gelen patlamada 6 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
Yabancı Dil Sınavı sona erdi Öğrenci Seçme Sınavı'na geçen hafta katılan adaylardan üniversitelerin yabancı dil ile ilgili bölümlerinde okumak isteyenlerin girdiği Yabancı Dil Sınavı (YDS) sa..
ABD'de köpekbalığı saldırısı ABD'nin Florida eyaletine bağlı Destin kentinde, Meksika Körfezi'nde yüzerken köpekbalığı saldırısına uğrayan 14 yaşındaki bir kız çocuğu hayatını kaybetti.
Kolombiya'da çatışma: 6 ölü Kolombiya'nın kuzeyinde, savaş uçakları desteğindeki hükümet güçlerinin bir karayolunu ulaşıma kapatan Kolombiya Devrimci Silahlı Güçleri (FARC) örgütüne karşı baş..
Mersin ve Antalya'da orman yangını Mersin'in Bozyazı İlçesi'nde çıkan yangında 1,5 hektarlık genç ve koru ormanlık alanı zarar gördü.
Musul'da patlama: 3 ölü Irak'ın kuzeyindeki Musul kentinde, bir bölge emniyet binasında meydana gelen şiddetli patlamada, ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 14 kişi yaralandı.
'Türkiye'ye AB kapılarını kapatmak yanlış olur' Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkan Yardımcısı Franco Frattini, Türkiye'ye AB kapılarını kapatmayı düşünmenin yanlış bir seçim olacağını söyle..
Yabancı Dil Sınavı başladı Öğrenci Seçme Sınavı'na geçen hafta katılan adaylardan üniversitelerin yabancı dil ile ilgili bölümlerinde okumak isteyenlerin girdiği Yabancı Dil Sınavı (YDS) saat..
Mersin'de orman yangını Mersin'in Bozyazı İlçesi'nde çıkan yangında 1,5 hektarlık genç ve koru ormanlık alanı zarar gördü.
» 1 2 3 4 5 6 7 8