24 Haziran 2005 Cuma Günü Haberleri

24 Haziran 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Dünyada geçen yılki idamlar 5 bini aştı Merkezi Roma'da bulunan ve idama karşı mücadele eden "Hands Off Cain" (Kabil'e Dokunma) adlı örgüt tarafından yapılan bir araştırma, geçen yıl dünyada ..
'Eksik personel enfeksiyon nedeni' Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Armağan Altun, 8 bebeğin öldüğü hastanede, Personel Yönetmeliği'ne göre 731 kadrolu hemş..
MİT'te ‘telekulak şikayeti’ sonuçsuz Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, MİT'in, Diyarbakır 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nin kararına dayanarak yaptığı takip ve dinlemenin usul ve mevzuata aykırılık te..
'Erdoğan gündem değiştirmek istiyor' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AKP Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın "seçim barajı" ile ilgili sözlerine ilişkin, konunun çok ciddi ve ka..
Köylüler çatıştı: 2 ölü Aydın'ın Germencik İlçesi Erbeyli Köyü'nde köye dışarıdan geldikleri iddia edilen bir grup genç ile köylüler arasında dün akşam çıkan kavgada, 2 kişi tabanca ve pompal..
Kadın yöneticiler İTO'da buluşuyor Cumhurbaşkanı Ahmet Nejdet Sezer’in eşi Semra Sezer’in katılımı ile bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan "Uluslararası Kadın Yöneticiler Forumu" 7 Temmuz’da ..
4 ayda 112 bin trafik kazası oldu Emniyet Genel Müdürlüğü, 2005 yılının ilk dört ayında 112 bin 215 trafik kazası yaşandığını kazalarda 11 bin 66 vatandaşın yaralandığını, 201 vatandaşın haya..
AKP'li vekil: Bankanın içini boşaltan asılmalı AKP Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya bankaların içini boşaltanlara yönelik yaptırımların yeterli olmadığını belirterek, "70 milyon insanının ka..
İran'da seçimin 2. turu yapılıyor İran halkı, 9. cumhurbaşkanını belirlemek üzere bugün tekrar sandık başına gidiyor.
Yunanistan'da 4.2 büyüklüğünde deprem Yunanistan'da merkez üssü başkent Atina'nın 40 kilometre kuzeydoğusundaki Eğriboz (Evia) yarımadası olan, Richter ölçeğine göre 4,2 büyüklüğünde bir yer ..
Bingöl'de çatışma: 5 PKK'lı öldürüldü Bingöl Karacehennem ormanları bölgesinde operasyon yapan güvenlik güçleri, bir grup PKK’lı terörist ile sıcak temas sağladı. Çıkan çatışmada 5 törörist ö..
Tunceli'de mayın patladı Tunceli'de teröristler tarafından yola döşenen mayına çarpan ticari aracın sürücüsü ağır yaralandı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8