23 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

23 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> 2009'da tren trafiğine kapatılacak Haydarpaşa Garı'nın otel ve ticaret merkezine dönüştürülecek olması büyük tepki yarattıVişne toplarken canından oldu
İzmir'de 4.3'lük deprem İzmir'de saat 14.55'de hafif şiddette deprem meydana geldi.
Maden ocağında göçük: 1 ölü Manisa'nın Soma İlçesi'nde maden ocağında meydana gelen göçükte bir işçi öldü. Özel bir şirkete ait maden ocağında çalışan Şahin Sarıbaş (26), meydana gelen göçüğü..
Hububat alım fiyatları artırıldı Fiyatların gevşek seyretmesi dolayısıyla müdahale fiyatlarında kademeli olarak artış yapma kararı alan Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO), 1 Temmuz’dan itibaren ge..
Erdoğan: Uyum Protokolü imzalanacak Başbakan Erdoğan, isim vermeden, AB ile Uyum Protokolü yapılmasına karşı çıkan CHP lideri Baykal'ı yanıtladı: Uyum Protokolü imzalanacak.
Frattini: Müzakereler 'karmaşık' olacak AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franco Frattini, AB'nin ekim ayında Türkiye ile başlatacağı tam üyelik müzakerelerinin "derinlikli ve karmaşık" olacağın..
Koray Aydın davasında video izlenecek Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Koray Aydın'ın "ihalelerde usulsüzlük yaptığı ve haksız mal edindiği" iddiasıyla Yüce Divan'da yargılanmasına devam edil..
ESP davasında 4 gazeteciye tahliye TCK’yı protesto eyleminde çıkan olaylar nedeniyle gözaltına alınarak tutuklanan Ezilenlerin Sosyalist Platformu (ESP) üyelerinden dördü gazeteci yedi kişi b..
Edirne'den İstanbul'a hamile akını Edirne'deki Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde son bir haftada sekiz bebeğin ölmesinin ardından İstanbul'daki hastaneler alarma geçirildi.
KPSS formları 5 Temmuz'da alınabilecek Kamu kurum ve kuruluşlarına ilk defa atanmak isteyen adaylar, 2005-Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) tercih kılavuzu ile formunu, 5-15 Temmuz günleri ar..
Generallerin ölümünden Dev-Sol sorumlu Yasadışı Devrimci-Sol örgütü davasının yaklaşık 12 yıl süren yargılama sonucu açıklanan kararının gerekçesinde, 7'si müebbet, 1'i de 13 yıl 4 ay ağır ha..
Usulsüz deprem konutuna tahliye Kocaeli'nde, usulsüz belgelerle deprem konutlarında hak sahibi olduğu belirlenen 55 kişi, konutlardan tahliye edilecek.
Frattini: Müzakere 'derinlikli ve karmaşık' olacak AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Franco Frattini, AB'nin ekim ayında Türkiye ile başlatacağı tam üyelik müzakerelerinin "derinlikli ve karmaşı..
Fransa'dan Filistin'de 3. intifada uyarısı Fransa Dışişleri Bakanı Philippe Douste-Blazy, İsrail'in Gazze Şeridi'nden çekilmesinden sonra siyasi sürecin başlamaması halinde 3. intifadanın pat..
Rafsancani'den milyarlarca dolarlık vaat İran'da ikinci turu yarın yapılacak devlet başkanlığı seçiminin ılımlı adayı Ali Ekber Haşimi Rafsancani, başkan seçilirse İranlılara milyarlarca dola..
ABD'de camiyi yakma girişimine hapis ABD'nin Teksas eyaletinin güneyindeki El Paso'da bir camiye geçen yıl molotofkokteyli atarak yakmaya kalkışan bir kişinin, 14 yıl 3 ay hapis cezasına çarp..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9