21 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

21 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Sen de mi Prodi Avrupa Komisyonu'nun eski Başkanı Romano Prodi, Türkiye'nin AB üyeliğinin yeniden düşünülmesi gerektiğini söyledi.
Haberin Devamı>>> Bu ödülün keyfini çıkar. Çünkü artık öyle bir yarışma başlıyor ki, onun için bütün tasarım dünyası bir araya gelecek. Bundan sonra Andrew Martin ...50 yıl 'güneş topladı biz..
'CIA Usame bin Ladin'in yerini biliyor' ABD Merkezi Haberalma Teşkilatı (CIA) Başkanı Porter Goss, Suudi asıllı terörist Usame bin Ladin'in nerede saklandığı konusunda ciddi bir fikre sahip o..
Beyrut'ta Suriye karşıtı politikacı öldürüldü Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta, Suriye karşıtı bir politikacı bombalı saldırıda öldü.
ABD'lilerin yüzde 59'u Irak savaşına karşı ABD'de yapılan son bir ankete göre, Amerikan kamuoyunun Irak'taki savaşa ve terörle mücadeleye yönelik desteği her geçen gün düşüyor.
Bebekleri yoğun bakımda olan aileler endişeli Trakya Üniversitesi (TÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi yeni doğan ünitesin yoğun ve ileri bakım bölümünde bebekleri bulunan aileler, hastane bahçesinde..
'Din ayrımı' Danıştay'dan döndü Ankara 7’nci İdare Mahkemesi, camii, mescid ve Kuran kurslarına bedelsiz su verilmesi yönünde karar alırken, Protestan Kilisesi’nin bedelsiz su talebini reddet..
'Türkiye'nin AB üyeliği yeniden düşünülmeli' Avrupa Komisyonu'nun eski Başkanı Romano Prodi, Türkiye'nin AB üyeliğinin yeniden düşünülmesi gerektiğini iddia etti.
Raylı sistem İstanbul'a nefes aldıracak İstanbul'daki trafik yükünün sadece yüzde 7’lik kısmını taşıyan raylı sistemin ulaşımdaki payı, 2009’da yüzde 27’ye, 2012’de de yüzde 35’e çıkarılacak.
Sağlık Bakanlığı ilk değerlendirmeyi yaptı Trakya Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yenidoğan bebeklerin ölümünün ardından Sağlık Bakanlığı'nca kurulan 9 kişilik bilimsel komisyon tarafından olayın..
Alevilerden hükümete 2 ay süre Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan, daha önce kamuya açıkladıkları taleplerini içeren dilekçelerin yarın Başbakanlık ve Milli Eğitim Bakanlığı'na sunula..
'Evlilik vadiyle kız kandıran sahtecidir' Diyanet, evlilik vadiyle kızları kandıran erkeklerin ve kopya çeken öğrencilerin sahtecilik yaptığını belirtti. Birçok alandaki sahtecilik suçlarını ..
MGK'nın gündemi Milli Siyaset Belgesi Milli Güvenlik Kurulu, Türkiye'nin güvenlik politikasında köklü değişiklikler öngören yeni Milli Güvenlik Siyaseti belgesini ele almak üzere bugün toplan..
ÖSS'de değişiklik yarın netleşecek Yükseköğretim Kurulu (YÖK), yarın İstanbul’da toplanarak üniversiteye giriş sisteminde değişiklik yapılmasına ilişkini görüşmelerde bulunacak.
Bursa'da gürültü cinayeti: 3 ölü Bursa'da "gürültü yaptıkları" iddia edilen 2 kişi ile olaya müdahale eden 1 kişi av tüfeğiyle öldürüldü, 2 kişi de yaralandı.
Okkan suikastı sanığının cezası bozuldu Yargıtay 9. Ceza Dairesi, Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan ve 5 korumasının da aralarında bulunduğu 14 kişiyi öldürmekten sanık terör örgütü Hizb..
» 1 2 3 4 5 6 7 8