20 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

20 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Japon şirketten Adapazarı'na yatırım Toyota Türkiye'nin koltuk ve kapı içi panellerini üreten Japon şirketi Takanichi Otomotiv, Adapazarı'nda 3.8 milyar yen tutarında yatırımla ikinci bir fab..
Bayan Milli Basketbol Takımı kadrosu açıklandı İspanya'nın Almeria kentinde 24 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan 15. Akdeniz Oyunları'na katılacak Bayan Milli Basketbol Ta..
Spurs'e bir 3'lük yetti: 96-95 NBA'de final serisinin beşinci maçında Detroit Pistons'ı 96-95 yenen San Antonio Spurs, seride 3-2 öne geçti ve yüzüğe bir adım daha yaklaştı.
Clinton'dan 'Guantanamo kapansın' çağrısı ABD'nin George Bush'tan önceki Başkanı Bill Clinton, işkence iddialarıyla sürekli gündeme gelen ABD'nin Guantanamo'daki X-Ray tutuklu kampının ya düz..
Endonezya'da hizmetçi kızlara cinsel taciz İnsan Hakları İzleme Örgütü (Human Rights Watch), Endonezya'da hizmetçi olarak çalışan yüz binlerce genç kızın cinsel taciz ve şiddete maruz kaldığı..
ABD'den Mısır'a serbest seçim çağrısı ABD, Mısır'da serbest seçim yapılması çağrısında bulundu.
Rice: Ürdün'deki reformlar bölgeye model Ortadoğu turundaki ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Ürdün'deki reformların bölgeye model olduğunu söyledi.
4 PKK'lı teslim oldu Şırnak'ta, 4 terörist güvenlik güçlerine teslim oldu.
Japonya ve Pakistan'da deprem Japonya'da bugün üç deprem meydana geldi. Diğer bir Asya ülkesi olan Pakistan da sallandı.
Meslek lise öğrencisine sigorta önerisi DYP Genel Başkan Yardımcısı Saffet Arıkan Bedük, Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin polis ve asgari öğrenciler gibi "sigortalı" olmaları önerisinde bul..
Sağlık tesislerini kiralama teklifi AKP Bursa Milletvekili Altan Karapaşaoğlu, sağlık hizmeti sunumunda karşılaşılan zorlukları aşmak amacıyla, 49 yılı geçmeyecek şekilde sağlık tesisi kirala..
» 1 2 3 4 5 6