2 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

2 Haziran 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Eraslan Özkaya'ya bir ret, bir taminat Eski Yargıtay Başkanı Eraslan Özkaya'nın, organize suç örgütü lideri Alaaddin Çakıcı ve MİT ilişkileri hakkındaki yayınlardan dolayı Milliyet Gazetesi a..
Erdoğan ile Sabancı buzları eritti TÜSİAD Başkanı Ömer Sabancı, bir süredir arasının açık olduğu Başbakan Erdoğan'ı ziyaret etti. Sabancı, daha önce yaşananları büyütmenin bir faydası olmadığ..
Haberin Devamı>>> Beşiktaş, Alman futbolcuya talip oldu. Şampiyonlar Ligi Finali için İstanbul'a gelen oyuncuyla son kez görüşen Kartal olumlu yanıt aldı. Liverpoo...Stepne Athirson
Sokakta opera keyfi Her yıl geleneksel olarak halka açık bir mekanda gerçekleştirilen Mithat Selection Opera Geceleri, 5 Haziran'da Erenköy Bağdat Caddesi'ndeki Mithat Selection Mağazası'nın ..
Haberin Devamı>>> Başmüzakereci olan Devlet Bakanı Babacan, yakın çevresine, aile şirketindeki hisselerini babasına sorduktan sonra, gerekirse devredebileceğini sö...Kabinede düğün var
Haberin Devamı>>> Adalet Bakanı Çiçek'in girişimi ile oluşturulan ve bir çeşit 'ihtisas mahkemesi" gibi çalışan İstanbul 8. Ağır Ceza'nın Ali Balkaner'in ardından ...'Havaş'ın satışı bir yıl ..
Irak'ta üç saldırda 19 kişi öldü Irak'ta bu sabah bomba yüklü araçlarla düzenlenen üç ayrı intihar saldırısında ölenlerin sayısı 19'a yükseldi.
Lübnanlı gazeteciye suikast Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta ülkenin önde gelen gazetecilerinden Semir Kesir, bombalı saldırıda öldürüldü.
Tayvan ve Tibet sallandı Tayvan'ın kuzeydoğusunda Richter ölçeğine göre 6.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği bildirildi.
Haberin Devamı>>> 2005 yılının ilk 5 ayı içinde hakkında 1940 haber çıkan Avşar, 'haber rekortmeni' oldu'Yolda' sefere çıkıyor
'Cep' hırsızlığına son verecek düzenleme Cep telefonu kullanımı ve ticaretine ilişkin düzenlemeler getiren yasa teklifi, TBMM Adalet Komisyonu'nda kabul edildi. Yasanın yürürlüğe girmesinden ..
Irak'ta bir Türk şoför daha öldürüldü Irak'ta bir Türk kamyon şoförünün daha öldürüldüğü bildirildi. Irak güvenlik güçlerinin verdiği bilgiye göre, Bağdat'ın 200 km kuzeyindeki Beyci kasabası..
Attila Jozsef, Beykoz'da anılıyor Macaristanlı edebiyatçı ve düşünür Attila Jozsef, doğumunun 100. yılında Beykoz'da anılacak. Beykoz Belediyesi, Türk-Macar Dostluk Derneği ve Macaristan Kons..
EDİTÖRDEN Türkiye günlerdir Boğaziçi Üniversitesi'nde yapılacak "İmparatorluğun Çöküş Dönemi'nde Osmanlı Ermenileri" konferansını tartışıyor. Bu konferansta konuşacak öğretim üyelerini nerede..
Haberin Devamı>>> Atasay Kuyumculuk 6 aydır Çin'in Guangzhov bölgesi'ndeki fabrikasında takı üretiyor. İşçilerin 'yatılı' çalıştığı fabrikanın öyküsünü Atasay Kuyu...II. Abdülhamit'in saatçib..
Haberin Devamı>>> İzmir, hafta sonu solun dört liderini ağırlayacak. Baykal, Metro'nun temelini atacak. Sezer ve Karayalçın örgütle buluşacak. Perinçek, kurultaya ...Çalmadık bir çöp kalmıştı
Af Örgütü Guantanamo'ya giriş izni istedi Uluslararası Af Örgütü, ABD'den Guantanamo üssüne giriş izni istedi.
Yahudilerden Erdoğan'a 'azınlık ödülü' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 7-11 Haziran günlerinde ABD’ye yapacağı ziyaret sırasında ABD Başkanı George W. Bush ve BM Genel Sekreteri Kofi Annan ile ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9