17 Haziran 2005 Cuma Günü Haberleri

17 Haziran 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Gurbetteki vatandaşa askerlik kolaylığı Yurt dışındaki Türk vatandaşlarının askerlik sorunu nedeniyle yasa dışı konuma düşerek aranmalarana yol açan düzenlemeyi değiştirmek isteyen Milli Savu..
Baykal: AB ile Ek Protokol imzalanmasın CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, hükümete, Ankara Antlaşması'nın, Gümrük Birliği'nin AB'ye yeni katılan 10 ülkeye uyarlanmasına ilişkin ek protokolünün ..
Mayın tuzağına 2 şehit Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde askeri aracın PKK'lı teröristlerin yola döşediği mayına çarpması sonucu 1 üsteğmen ile 1 er şehit oldu; 1 asteğmen ile 6 er yaralandı.
Seydişehir Alüminyum'a 305 milyon dolar Seydişehir alüminyum fabrikasının özelleştirilmesine yönelik olarak açılan ihalede en yüksek teklifi 305 milyon dolarla CE-KA İnşaat Makine Madencilik ..
Org. Büyükanıt'tan Ermenistan'a çağrı Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt, soykırım iddiaları için Ermenistan'ı arşivlerini açmaya davet etti.
Hakkari'de mayın patladı: 2 şehit Hakkari’nin Çukurca İlçesi’nde askeri aracın PKK'lı teröristlerin yola döşediği mayına çarpması sonucu 1 üsteğmen ile 1 er şehit oldu; 1 asteğmen ile 6 er ya..
Romanya'da rahibeyi çarmıha gerdiler Romanya'da çarmıha gerilerek üç gün boyunca soğuk bir odada bırakılan rahibe öldü. Manastırdaki bazı rahip ve rahibelerin polise verdikleri bilgiye göre, ..
ABD ve İngiltere Nijerya elçiliklerini kapattı Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere, Nijerya'daki elçiliklerini güvenlik nedeniyle kapattı.
Füsun Erdil ifade vermesi için aranıyor İstanbul polisi, kentin her yanında, aldığı kristal eşyalarla Türk Silahlı Kuvvetleri'ni (TSK) zarara uğrattığı gerekçesiyle yargılanan Eski Deniz Kuvv..
En çok Kuran kursu İstanbul'da Kuran kurslarının dağılımı bakımından İstanbul 371 kurs ile ilk sırayı alırken, İstanbul’u 338 Kuran kursu ile Ankara, 228 kurs ile de Konya takip etti. Tunceli..
Babacan: 3 Ekim'e kadar eksikler tamamlanacak Devlet Bakanı Ali Babacan, Türkiye'nin AB'ye katılım müzakerelerinin başlayacağı 3 Ekim tarihine kadar üzerine düşen her şeyi yapmış olacağını sö..
Beş ayda 21 bine yakın şirket kuruldu Şirket kuruluşlarındaki canlanma devam ediyor. İlk beş ayda yeni açılan şirket ve kooperatif sayısı, yüzde 20’ye yakın artarak 20 bin 659’a çıktı. Kapana..
Kırgızistan'da eylemciler bastırıldı Kırgızistan'da bir grup eylemcinin devlet başkanlığı sarayını işgal girişimi, güvenlik güçlerinin müdahalesiyle tamamen sona erdirildi.
AB zirvesinde anayasayı erteleme kararı AB devlet ve hükümet başkanları, Avrupa Anayasası taslağının onay sürecinin tamamlanmasının öngörüldüğü Kasım 2006 tarihini ertelediler.
» 1 2 3 4 5 6 7 8