14 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

14 Haziran 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Madde madde YENİ TCK (10) Cebir ve şiddet Anayasal düzeni cebir ve şiddet kullanarak değiştirme veya bu düzenin uygulanmasını kesintiye uğratma girişimi suçtur. İster askeri kaynaklı olsun i..
Eski Rum Bakan: Enonis akılsızcaydı Güney Kıbrıs Rum yönetimi tarım ve doğal kaynaklar eski bakanı ve Birleşik Demokratlar Hareketi'nin (EDİ) ileri gelenlerinden Kostas Themistokleus, 1960'ta..
Guardian: Fransa Türkiye'yi frenledi İngiltere'de yayımlanan The Guardian gazetesi, "Fransa'nın, Türkiye'nin AB'ye katılma konusunda beslediği 40 yıllık umutlarını frenlediğini" yazdı.
Irak'ta yeni Türk-ABD askeri işbirliği İngiltere'de yayınlanan Jane Defence Weekly dergisi, Türkiye'nin Irak konusunda ABD'ye yeni askeri işbirliği yolları önerdiğini bildirdi.
Verheugen: AB Türkiye'ye ihanet etmesin AB Komisyonu üyesi Günter Verheugen, Türkiye'nin AB üyeliğinin "şüpheli hale getirilmemesi" konusunda uyarıda bulundu. Verheugen "Şimdi Türklerin AB üy..
Belediyelere borç kolaylığı Belediyelerin kamu kurum ve kuruluşlarına olan ve 31 Aralık 2004 itibariyle vadesi geçmiş borçları gecikme zammı ve faizleri silinerek TEFE oranında artırılarak, a..
ABD'de 'Ermeni' tasarısı Kongre'ye geliyor ABD'de Ermeni lobisinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı yeni sözde soykırım tasarısının, bu ay içinde Kongre'nin alt kanadı Temsilciler Meclisi'ne ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8