13 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

13 Haziran 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Madde madde YENİ TCK (9) Hamile eşi terk eden hapse Hamile olduğunu bildiği eşini veya sürekli birlikte yaşadığı kadını terk ederek çaresiz durumda bırakan erkeğe bir yıla kadar hapis cezası..
Oğul Erdoğan'a TV'de tartışma önerisi CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a mektup göndererek, "mağduriyet" konusunu TV kanallarında tar..
Süleyman Demirel: Parti kurmuyorum Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, hem sağ hem de solda oy alabilecek yeni bir oluşum için görüşmelerde bulunduğuna ilişkin haberleri değerlendirirke..
Hakkari'de aranan terörist teslim oldu Hakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde terör örgütü PKK üyesi olduğu gerekçesiyle aranan bir kadın, güvenlik güçlerine teslim oldu.
Haberin Devamı>>> Türkiye'nin en önemli tenis oyuncusu İpek Şenoğlu: "Bütün tenisçiler yalnızlık çeker. Maçtan sonra iki çift laf edeceğiniz insan, ertesi gün raki...Babalar Günü için hazırlı..
Saddam'a Şii köyü katliamı sorgusu Özel Irak Mahkemesi, Irak'ın devrik Devlet Başkanı Saddam Hüseyin'i, 1982 yılında kendisine suikast girişiminde bulunulan Şii köyünde yapılan katliamla ilgi..
ABD'de çoğunluk: Irak'tan çekilelim Amerikalıların yüzde 59'unun, Irak'tan tamamen ya da kısmen çekilmekten yana olduğu ortaya çıktı.
Hırvatistan-AB müzakereleri gecikecek AB Dönem Başkanı Lüksemburg Dışişleri Bakanı Jean Asselborn, Hırvatistan ile tam üyelik müzakerelerinin başlamasına ilişkin kararın gecikeceğini açıkladı..
Avusturya: Türkiye ile müzakere ertelenemez Avusturya Cumhurbaşkanı Heinz Fischer, "Türkiye ile 3 Ekim'de yapılması planlanan müzakerelerin ertelenemeyeceğini" söyledi.
AKP: Sezer yürütmeye müdahale ediyor AKP Grup Başkanvekili Sadullah Ergin, Cumhurbaşkanlığı seçimini gündeme getiren CHP’ye karşı çıkarken, geri dönen kararnameler nedeniyle Cumhurbaşkanı Sez..
Başbakan Erdoğan Lübnan'a gidiyor Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, resmi temaslarda bulunmak üzere 15 Haziran Çarşamba günü Lübnan'a gidecek.
Haberin Devamı>>> 51'inci Venedik Bienali'nde Türkiye'yi Hüseyin Çağlayan temsil ediyor. Onun adı eleştirmenlerin, medyanın, ünlü sanatçıların ve ziyaretçilerin ba..."Strese ve acıya karşı ko..
İran'da yeni patlama İran'ın Kerec kentinde bir patlama olduğu bildirildi.
Takas ihalesi için kur 1,3628 YTL Hazine 2001 yılında yapılan iç borç takası kapsamında ihraç ettiği 5 yıl vadeli altı ayda bir kupon ödemeli dolara endeksli tahvillerin çarşamba günü yapılac..
CHP: 2007 Mayıs ayında seçim yapılsın CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, CHP'nin 2007 yılı Mayıs ayından önce seçim istediğini ve bu ısrarını sürdüreceğini bildirerek, "Amacımız, 2007 yılı M..
Tekstilcilerden Çin'e karşı mücadele çağrısı Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası (TÜTSİS) Başkanı Halit Narin, Avrupalı tekstilcileri Türkiye’nin 42 kategoride başlattığı "safeguard..
İç ve doğu bölgelerde yağış Yurdun iç ve doğu kesimlerinde önümüzdeki üç gün sağanak yağış bekleniyor. Yağışlar, özellikle Batı Karadeniz'in iç kesimlerinde yarın etkili olacak.
Velilere "Danışma Bürosu" Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Salih Çelik imzasıyla il valiliklerine gönderilen genelgeye göre, ilköğretim kayıtları döneminde, il-ilçe milli eğitim müd..
ABD yakıtı iç piyasaya aktarılıyor TBMM Akaryakıt Kaçakçılığını Araştırma Komisyonu’nun yaptığı araştırmaya göre, ABD askerlerine götürülmek üzere Mersin rafinerisinden alınan motorin ve uçak..
Babacan: AB için her şey planlandığı gibi Devlet Bakanı ve Başmüzakereci Ali Babacan, AB ile müzakere süreci öncesinde yeni bir yasa gerekip gerekmediği konusunda son kararın verilmediğini, e..
» 1 2 3 4 5 6 7