12 Haziran 2005 Pazar Günü Haberleri

12 Haziran 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
LGS sınavı yapıldı Kamuoyunda Liselere Giriş Sınavı (LGS) olarak isimlendirilen Ortaöğretim Kurumları Seçme Sınavı (OKS), iki saat sürdü.
İran'da bombalar patladı İran'ın Kuzistan eyaletinin başkenti Ahvaz'da bu sabah 3 ya da 4 bombanın patlaması sonucunda, ilk bilgilere göre 3 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.
ATO'dan işyerlerine Türkçe isim çağrısı Ankara Ticaret Odası Başkanı (ATO) Sinan Aygün, işyerleri ve ürünlerin yabancı isimlerden arındırılması için kampanya başlatılması çağrısında bulundu. ..
LGS sınavı başladı Kamuoyunda Liselere Giriş Sınavı (LGS) olarak isimlendirilen Ortaöğretim Kurumları Seçme Sınavı (OKS), saat 10.00'da başladı.
Çin'de okulu sel bastı: 91 ölü Çin'in, Heilungjiang eyaletine bağlı Nincan'da geçen cuma günü meydana gelen sel felaketinde ölü sayısı artıyor. 27 kişinin daha cesedinin bulunmasıyla ölü sayı..
Ulusoy Paris'ten uğurlandı Mehmet Ulusoy'un son 'oyununu' izlemeye yaklaşık 100 kişi gelmişti. Farklı yaş, kültür, din ve dilden dostları, Fransız'ı, Türk'ü, Yunanlısı, Karayiplisi hep birlik..
İstanbul'da Doğu esintileri Ortadoğulu kadın sanatçıları Türkiye'de ilk kez bir araya getiren 'Doğu'nun Kadınları/İştarlar Kapımızda' isimli sanat festivali dün Lübnanlı sanatçı Jahide Wehbe'..
Tablolarda içimiz rahat İstanbul Modern'in Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı (yanda), nihayet Fikret Mualla tartışmasında sessizliğini bozdu: "Biz 38 koleksiyonerden yapıt toplar..
Bu kez Arıkan görevden alındı Şu sıralar İstanbul Devlet Opera ve Balesi'nde (İDOB) hayli çalkantılı günler yaşanıyor. Hafta içinde, üç ay önce başkoreograf olarak atadığı Beyhan Murphy'yi gö..
En güzel aşk şarkıları SONY-BMG, Anglosakson dünyanın en güzel aşk şarkılarını 'Love Songs' serisi altında bir araya getirdi. Seriden Türkiye'ye ithal edilen kayıtlarda kimler yok ki?
...bu arada Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı'nın düzenlediği Uluslararası Bursa Festivali'nin 44'üncüsü dopdolu bir programla karşımızda! Bugün solist olarak piyanist İdil Biret'in katılaca..
Biz kaplan, onlar ejderha 20 Yaşaltı Genç Milli Takımı, Hollanda'da düzenlenen Dünya Şampiyonası'ndaki ilk maçında Çin'e 2-1 yenilerek hayal kırıklığı yarattı. Ümit Millilerin hafta içerisind..
Kanada'da Button sürprizi Formula 1'de bugün koşulacak Kanada Grand Prix'sinde pol pozisyonunu sürpriz bir isim, Bar takımının pilotu Jenson Button elde etti.
Türkiye filede set vermedi Avrupa Erkekler Voleybol Şampiyonası B Kategorisi elemelerinin ikinci gününde Türkiye, Kıbrıs Rum Kesimi'ni 3-0 yendi. 65 dakika süren maçta rakibine set şansı tanı..
Ergün: 2007'de de sıra bizim Kemer'de tatil yapan Galatasaraylı Ergün Penbe, Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu değerlendirdi. Sarı-Lacivertlilerin Galatasaray'ın 100. yılında şampiyon olmasından ..
» 1 2 3 4 5 6 7 8