10 Haziran 2005 Cuma Günü Haberleri

10 Haziran 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Bush yönetimi, Erdoğan'ın Büyük Ortadoğu konularındaki yeni söyleminin hayata geçmesini yakın takibe alırken, 'Amerikan karşıtlığı'na tavrını da ...'Akrabalarımız var'
Haberin Devamı>>> Dünya 20 Yaşaltı Gençler Futbol Şampiyonası bugün Hollanda'da başlıyor. 2 Temmuz'daki final karşılaşmasıyla sona erecek turnuvada Türkiye ile bir...Şimdi hesap devri
Türkiye 12 Skorsky helikopteri alıyor Türkiye'nin, Amerikan şirketi Skorsky ile 389 milyon dolar karşılığında 12 adet deniz karakol helikopteri alımı konusunda mutabakat sağladığı bildirildi.
Haberin Devamı>>> Türkiye'de banka kartı kullanımının düşük olduğunu bildiren Visa Türkiye Genel Müdürü Berna Ülman, banka kartı kullanan kişinin alışveriş sırasın...Emeklilik ve Sigorta Akad..
Çömez: Tehcir acı verici Erivan'da konferansta konuşan AKP'li Çömez: Bu toplantı küçük, ama bu coğrafya için büyük bir adımdır. Tehcir için acı çekmememiz mümkün değil.
Haberin Devamı>>> Kanal D'nin sevilen dizisi "Haziran Gecesi"nin final sahnesi, önceki gün Tarabya'daki Alman Konsolosluğu'nun bahçesinde çekildi. Bir rüya sahnesi...Tarkan'a 2 milyon dolarlı..
EDİTÖRDEN "Kırk iki yaşındayken bir gün sırtımda soluk almamı zorlaştıran bir ağrıyla doktora gittim. Adam bunu hiç önemsemedi. 'Sizin yaşınızda bu ağrı doğaldır' dedi. 'Öyleyse dedim, doğal ..
Haberin Devamı>>> dünyanın 32 ülkesinden gelip, 'yılın girişimcisi' yarışmasının finali için monte carlo'da buluşan 40 işadamı, ekonominin , globalleşmenin, giriş...'Arkadaşlar, olay Fransa'd..
Çin'de okulu sel bastı: 40 öğrenci öldü Çin'in kuzeydoğusunda bir dağlık bölgede meydana gelen sel sonucu, azgın suların bir ilkokulu bastığı, okulda bulunan en az 40 öğrencinin öldüğü bildir..
Yahudi yerleşimciye 'baş döndücü' silah İsrail, Gazze Şeridi'nden tahliye olmaya yanaşmayan Yahudi yerleşimcilere karşı baş dönmesi ve bulantıya yol açan yeni bir ses silahı kullanmayı düşünü..
AKP milletvekili Turan Çömez Ermenistan'da AKP Balıkesir Milletvekili Turan Çömez, "Burada (Erivan) yapacağımız çalışmalar, doğu komşumuzdaki yanlış algılamaların yıkılması adına bir adım ola..
Irak'ta 16 kişinin cesedi bulundu Irak'ın batısında, idam edilmiş 16 kişinin cesedinin bulunduğu bildirildi.
Belçika'da 258 tutuklu Türk var Belçika Adalet Bakanı Laurette Onkelinx, son verilere göre hapishanelerde bulunan toplam 9300 tutuklunun 4036'sının yabancı olduğunu bildirdi.
Haberin Devamı>>> ANLAŞMAZLIĞIN CHP'li iki belediye başkanımız tarafından uzlaşılarak, sulh içinde çözümlenmesinden yanaydım. İl Genel Meclisi'nde konu görüşülmede...Jet hızıyla tamirat
Başbakan'a hakarete bin 481 YTL Gaziantep'te Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan yerel gazetenin köşe yazarı 3 ay 3 gün hapisle cezalandırılırken, gazetenin..
Organik tarıma yeni düzenleme Tarım Bakanlığı, organik tarıma ilişkin düzenlemeleri içeren yönetmeliğini yeniledi. Organik tarımda genetiği değiştirilmiş ürünlerin kullanımı, organik hayvansa..
'Osman Öcalan aktif siyasetten çekildi' Terör örgütü PKK'nın lideri Abdullah Öcalan’ın "dönek" olarak nitelendirdiği ve "karıyı alıp kaçmakla" suçladığı kardeşi Osman Öcalan siyaseti bıraktığ..
Okullar kapandı karneler alındı İstanbul'da 2004-2005 eğitim ve öğretim yılını tamamlayan 2 bin 500 okuldaki toplam 2 milyon 175 bin öğrenci, karnelerini alarak tatile başladı.
Başbakan Erdoğan'a hakarete 3 ay hapis Gaziantep'te Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle yargılanan yerel gazetenin köşe yazarı 3 ay 3 gün hapisle cezalandırılırken, ga..
2004-2005 eğitim ve öğretim yılı bitti İstanbul'da 2004-2005 eğitim ve öğretim yılını tamamlayan 2 bin 500 okuldaki toplam 2 milyon 175 bin öğrenci, karnelerini alarak tatile başladı.
Kerem Tunçeri Avrupa karmasında Ülkerspor'un başarılı oyun kurucusu Kerem Tunçeri, ünlü hakem Danko Radic'in jübile maçı için Avrupa Karması'na çağrıldı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8