8 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

8 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
6-7 Eylül Olayları (3) 6-7 Eylül Olayları'ndan bir ay evvel Kıbrıs Türktür Cemiyeti'nin (KTC) faaliyetleri artar; Hikmet Bil ve Kamil Önal, Londra, Kıbrıs ve İstanbul arasında mekik dokur.
Sahte rakı mağdurlarından dava Gaziosmanpaşa'da sahte rakı içerek çeşitli sağlık sorunları yaşayan 5 kişi, "kusurlu olduğunu" iddia ettikleri İçişleri, Sağlık ile Tarım ve Köyişleri bakanlıkl..
Ukrayna'da hükümet görevden alındı Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yuşçenko, yolsuzluk iddialarının yönetim içinde bölünmelere yol açması üzerine hükümeti görevden aldı.
Katrina düşkünler yurdunu da vurdu: 30 ölü Katrina kasırgasının vurduğu ABD'nin New Orleans kentindeki bir düşkünler yurdunda, 30'dan fazla kişinin öldüğü bildirildi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Çelebi Holding, Gürcülere dava açıyor Çelebi Holding, Tiflis Havalimanı ihalesinin başka bir firmaya verilmesi üzer..
PKK’nın internet siteleri kapatıldı Almanya'nın aldığı kararla 5 Eylül’de kapatılan PKK’ya yakınlığı ile bilinen ‘Özgür Politika’ gazetesinden sonra örgütün mesajlarını sanal alemde yayan yap..
ÖSS'de ilk 5 bine girenlere burs Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TÜBİTAK’ın bu yıl ÖSS’de doğa bilimleri ve sosyal bilimlerde ilk 5 bine giren öğrencilere karşılıksız burs vereceğini açıkladı.
Yüksekova savaş alanına döndü Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde dün bölücübaşı Abdullah Öcalan’a destek amacıyla DEHAP’ın düzenlediği basın açıklamasından sonra yürüyüş yapmak isteyen 5 bin ki..
Öğrenci servislerine zam Ankara Umum Servis Aracı İşletmecileri Odası Başkanı Cengiz Nergiz, taşıma ücretlerini yüzde 13 oranında arttırdıklarını belirterek, öğrenci taşıma ücretinin 0-5 kilo..
PKK’nın Almanya'daki internet siteleri kapatıldı Almanya'nın aldığı kararla 5 Eylül’de kapatılan PKK’ya yakınlığı ile bilinen ‘Özgür Politika’ gazetesinden sonra örgütün mesajlarını sanal ale..
Sedat Şahin ve adamları yargı önünde "Sahra Operasyonu" soruşturması kapsamında Sedat Şahin'in de aralarında bulunduğu 53 sanık hakkında açılan davanın görülmesine başlandı.
Ukrayna'da hükümet görevden aldındı Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yuşçenko, yolsuzluk iddialarının yönetim içinde bölünmelere yol açması üzerine hükümeti görevden aldı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Katrina düşkünler yurdunu da vurdu: 30 ölü Katrina kasırgasının vurduğu ABD'nin New Orleans kentindeki bir düşkünle..
Sahte rakı mağdurlarından tazminat talebi Gaziosmanpaşa'da sahte rakı içerek çeşitli sağlık sorunları yaşayan 5 kişi, "kusurlu olduğunu" iddia ettikleri İçişleri, Sağlık ile Tarım ve Köyişler..
Su kesintisi ameliyat erteletti Çanakkale'deki arıtma tesislerindeki bakım nedeniyle, kentin bazı kesimlerine yarın öğle saatlerine kadar su verilemeyecek. Kesinti nedeniyle Devlet Hastanesi'..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yüksekova savaş alanına döndü Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde dün bölücübaşı Abdullah Öcalan’a destek amacıyla DEH..
» 1 2 3 4 5 6 7 8