5 Eylül 2005 Pazartesi Günü Haberleri

5 Eylül 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Yeni yayın döneminde yeni bir Meral Okay projesi geliyor. Okay, proje danışmanı olduğu "Körfez Ateşi"nin başrollerindeki gençler için "Bu kastın ...Asırlık tekneleri yaşatıy..
Ürdün Kralı Abdullah'tan sıcak mesajlar Ürdün Kralı Abdullah, günübirlik çalışma ziyareti için Ankara'ya geldi. Cumhurbaşkanı Sezer ve Başbakan Erdoğan ile görüşen Kral Abdullah, "Ürdün’le Tü..
Ürdün Kralı Abdullah Ankara'da Ürdün Kralı Abdullah, günübirlik çalışma ziyareti için Ankara'ya geldi. Kral Abdullah, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül tarafından karşıland..
12 Eylül komutanlarına suç duyurusu Ankara 78'liler Derneği öncülüğünde Ankara Demokrasi Güçleri adı altında toplanan 48 sivil toplum örgütünün temsilcileri, 12 Eylül Harekatı'nı gerçekleştir..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Cizre'de benzin tankerinde yangın Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde benzin yüklü tankerde yangın çıktı. Tankerin infilak e..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Çin tekstil anlaşmasını adil buldu İngiltere Başbakanı Tony Blair, Avrupa hükümetlerinin Çin-AB tekstil anlaşmasını..
Antalya Gazipaşa'da orman yangını Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde sabaha karşı çıkan orman yangınında 3 hektarlık kızılçam alanının yandığı bildirildi.
Erdoğan: İslam dünyası muhasebe yapmalı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İslam dünyasını yaşanan olumsuzluklar nedeniyle muhasebe yapmaya çağırdı.
CHP'den sağduyu çağrısı CHP Grup Başkanvekili Haluk Koç, "Toplumu, sağduyuya ve Türkiye'nin birliğine dönük oyunlara gelmemesi noktasında dikkatli olmaya" çağırdı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Ürdün Kralı Ankara'ya geldi Ürdün Kralı Abdullah, günübirlik çalışma ziyareti için Ankara'ya geldi. Kral Abdullah, ..
Bingöl'de sahte doktor yakalandı Bingöl'ün Genç İlçesi Çaytepe Beldesi Sağlık Ocağı'na giderek kendisini yeni atanan doktor olarak tanıtan kişi, sağlık ocağı personelinin şüphesi üzerine yaka..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Antalya Gazipaşa'da orman yangını Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde sabaha karşı çıkan orman yangınında 3 hektarlık k..
Türk bayrağına çirkin saldırı İzmir'in Bayındır İlçesi'nde bir ilköğretim okulundaki Türk Bayrağı yırtıldı. Fatih Ülfet Onart Lisesi'nin arka bahçesinde gönderde çekili bulunan Türk Bayrağı'n..
» 1 2 3 4 5 6 7