30 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

30 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
FLASH LED IŞIKLI GALAXSY CAFE TABLO TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
TRT Genel Müdürlüğü için 53 kişi başvurdu TRT Genel Müdürlüğü için Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'na (RTÜK) 53 kişi başvurdu. . Boş bulunan TRT Genel Müdürlüğüne adaylık için bugün saat 18.00..
'İstanbul Modern kalacak' Galataport ihalesi en yüksek teklifi veren Ortak Girişim Grubu'nun Koordinasyon Kurulu Üyesi ve Grup Sözcüsü Mustafa Türkmen, İstanbul Modern konusunda, ''Orada kalı..
Emekliler toplusözleşme için yürüdü Emekli-Sen üyeleri, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümü için hazırladıkları toplusözleşme taslağı önerisini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkil..
Haberin Devamı>>> İstanbul yeni bir turizm güzergahına kavuşuyor: Ayvansaray Projesi Edirnekapı'dan Balat'a uzanan 9 kilometrelik bir yol. Buradaki tarihi eserler ..."Hayat haşlanmış sebze il..
(A) Milli Takım aday kadrosu açıklandı (A) Milli Futbol Takımı'nın, 8 Ekim Cumartesi günü İstanbul'da Almanya ile yapacağı özel, 12 Ekim Çarşamba günü de Tiran'da Arnavutluk ile yapacağı 18. ..
Erdoğan: Dürüst olmazlarsa cevabımız çok farklı olacak Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin, 17 Aralık'ta verilen karar ile ilgili olarak dürüst davrandığını, Müzakere Çerçeve Belgesi i..
TEK KATLI,TEK KİŞİLİK ŞİŞME YATAK (POMPA HEDİYELİ) TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Baykal: Ilımlı İslam ülkesi arayışı kaygı verici CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ABD’nin Ortadoğu’daki terörle baş edebilmek için ılımlı İslam ülkeleri arayışına girmesini "kaygıyla" karşılad..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Badem yüzünden kardeşini öldürdü Eskişehir'in Mihalıççık İlçesi'nde 2 kardeşin topladıkları bademleri paylaşmaları ..
TRULS MORK ALANA CDMAN HEDİYE ! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
İngiltere'de asgari ücret 5.05 sterlin oldu İngiltere'de saat başına 4.85 sterlin olan asgari ücret, 1 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere 5.05 sterline (12 YTL) yükseltildi. Asgari Ücret K..
Kutman: Ofer ailesine haksızlık yapılıyor Tüpraş ve Galataport satışlarıyla ilgili eleştirilere hedef olan Mehmet Kutman, Sami Ofer'e haksızlık yapıldığını söyledi. Kral TV'ye Çukurova'dan 4..
Kuyumcu 3 kişiyi öldürdü Osmaniye'de bir kuyumcu, kendisinden para istediği öne sürülen 3 kişiyi tabancayla öldürdü.
'İmtiyazlı ortaklık onursuzluktur' Rumlardan veto tehdidi 'Süngü minare AB'ye giremez' AB: Fransa'daki 'hayır'ın müzakereyle bağlantısı yok AB, Türkiye'nin adaylığını açıkça tartışmalı 'AB s..
Sanat Kurumu Ödülleri'nde en iyiler Sanat Kurumu tarafından 16 dalda verilecek "Geleneksel Tiyatro Ödülleri"ni kazananlar açıklandı. Türk kültür ve sanatına, özellikle de Türk tiyatrosuna kat..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yine sanata saldırı "İstanbul Yaya Sergileri" kapsamında Tünel Meydanı'nda bulunan heykelin tahrip edildiği bildiri..
İçinde "insan" olan fotoğraflar çekmek istiyorum National Geographic Türkiye Dergisi'nin davetlisi olarak Türkiye'ye gelen ünlü fotoğrafçı Steve McCurry, İstanbul'da fotoğrafçılık deneyimini ..
Erdoğan: "3 Ekim'de müzakereler başlayacak" Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin 3 Ekim'de AB üyelik müzakerelerine başlayacağını belirterek, bu sürecin ülkeye çok farklı imkanlar sağlay..
Çicek: Gül'e katılıyorum Adalet Bakanı Cemil Çiçek, Dışişleri Bakanı Abdullah Gül'ün AB üyeliği sürecinde yetkili bakan olduğunu belirterek, Gül'ün "3 Ekim'de müzakereler başlamayabilir" değe..
Global Menkul'ün yüzde 20 hissesi satıldı Global Menkul Değerler A.Ş'nin ''yüzde 20 tutarında'' hissesinin satış ve devrine ilişkin hisse satış ve devir anlaşmasının imzalandığı bildirildi. G..
Benzine zam Benzinlerin rafineri çıkışına yapılan zammın ardından, pompa fiyatları bugünden geçerli olmak üzere litrede 8-9 YKr, bir başka deyişle 80- 90 bin lira arttı. Rafineri çıkış fiyatl..
DELUX EMNİYET SİSTEMLİ,BUHARLI, FANLI ISITICI'DA AVANTAJ FİYAT! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Hafta sonu yağışlı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, yurdun batı kesimleri yarın öğle saatlerinden itibaren Orta Akdeniz'den gelen yeni bir ıl..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'Kuş gribi 150 milyon kişiyi öldürebilir' BM'ye bağlı Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), kuş gribinin insandan insana geçme..
AIDS virüsü zayıflıyor Belçika'nın Anvers kentindeki Tropikal Tıp Enstitüsü (IMT) uzmanları, AIDS virüsünün "güç kaybettiğini" bildirdiler. "AIDS salgını karşısında gevşemenin söz konusu olma..
Dengesiz beslenme yaşlıları vuruyor Sağlık Bakanlığı, Türkiye’de yaşlı nüfusun hastalıklara yakalanma hızının arttığına dikkat çekerek, bunun "bilinçsiz ve dengesiz beslenmeden" kaynaklandığı..
Tunceli'deki gösterilerde 7 gözaltı Tunceli'de izinsiz gösteri yapmak istedikleri gerekçesiyle gözaltına alınanlardan 7'si tutuklanarak cezaevine konuldu.
Kalaşnikoflu çoban tutuklandı Sivas'ın Gürün İlçesi'nde, üzerinde kalaşnikof marka otomatik tüfek bulunan çoban, tutuklandı.
Emekliler toplusözleşme hakkı için yürüdü Emekli-Sen üyeleri, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümü için hazırladıkları toplusözleşme taslağı önerisini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kuyumcu 3 kişiyi öldürdü Osmaniye'de bir kuyumcu, kendisinden para istediği öne sürülen 3 kişiyi tabancayla öldürdü..
Cezayir affı onaylandı Cezayir'de halk, referandumda yıllardır süren iç savaşı sona erdirmek amacıyla yüzlerce radikal dinci militana kısmi af verilmesini ezici çoğunlukla onayladı. Cezayir İ..
"Zil, şal ve gül" Bu yıl İstanbul’da sonbahar Endülüs rüzgarlarıyla karşılanacak... Yaza veda etmek hepimize zor geliyor. Kapalı mekanlara tıkılacağız, güneş yüzü görmeyeceğiz ve koyu renkler..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Artık onun da yıldızı var Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron da Hollywood'daki "Ünlüler Kaldırımı"nda bir yıldıza ..
Ülkelerimiz arasında özel bağlar var Boş Ev, Fedakar Kız gibi filmleriyle tanınan ve 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin onur konuğu olan Güney Kore'nin öncü yönetmenlerinden Kim Ki..
"Başbakan YÖK'ü itham ediyor" YÖK Başkanı Prof. Dr. Erdoğan Teziç, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Bahçeşehir Üniversitesi'nin akademik yılı açılışında yaptığı konuşmada ''YÖK'e ağır ithaml..
Tüzmen: İhracat rekorunu kıracağız Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, Türkiye'nin, 29 Eylül tarihi itibariyle 6.5 milyar dolarlık ihracata ulaştığını belirterek, 30 Eylül'de aylık olarak 7 milyar d..
KUMTEL TERMOSTATLI SOBA TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Almak veya satmak istediğiniz her şey için www.pazaryerim.com !
Vali Çalışıcı'ya ceza ve erteleme Yargıtay 4. Ceza Dairesi, Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı'yı "memuriyet görevini kötüyü kullanarak keyfi davranma" suçundan 5 ay hapis cezasına çarptırdı ve ..
Uzman öğretmenlik başvuruları bitiyor "Uzman Öğretmenlik" için düzenlenen Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Sınavı'na 12 Eylül'de başlayan başvuru süresi, bugün mesai saati bitimind..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Tunceli'deki gösterilerde 7 gözaltı Tunceli'de izinsiz gösteri yapmak istedikleri gerekçesiyle gözaltına alınanlard..
KUMTEL TRİSTAR SOBA'DA ŞOK FİYAT! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Koç ve Yapı Kredi'de önce ATM'ler birleşti Koçbank'ın Yapı Kredi'ye devredilmesinin ardından ilk olarak ATM’ler birleştirildi. Her iki bankada bugünden itibaren ATM’lerini müşterilerinin karş..
Hükümet 2B'yi yeniden gündeme getiriyor Kısaca 2B olarak adlandırılan "Orman vasfını yitiren arazilerin satışına" ilişkin çalışmaların, önümüzdeki günlerde yeniden gündeme gelmesi bekleniyor...
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Eski banknotlar asfalt olacak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırm..
TÜSİAD AB sürecinde ısrarlı olunmasını istedi TÜSİAD Yüksek İstişare Konseyi Başkanı Mustafa Vehbi Koç, müzakerelerin 3 Ekim’de başlamasının önüne bir engel çıktığı taktirde, Türkiye için doğ..
Eylül ihracatı rekora gidiyor Türkiye 1-29 Eylül günleri arasında toplam 6 milyar 495 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirirken, Devlet Bakanı Kürşat Tüzmen bugün yapılacak ihracatla bilikte ..
Alaplı’ya yeni lise binası yapılacak Zonguldak’ın Alaplı ilçesine Ereğli Demir Çelik Fabrikası (Erdemir) tarafından yapılması planlanan okul inşaatının genel müdürlükçe onayının çıktığı ve 2..
ZKÜ Hastanesi’nde VRE enfeksiyonu alarmı yaşanıyor Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde ortaya çıkan VRE enfeksiyonu alarmı yaşanıyor.
» 1 2 3 4 5 6 7