30 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

30 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
FLASH LED IŞIKLI GALAXSY CAFE TABLO TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Emekliler toplusözleşme için yürüdü Emekli-Sen üyeleri, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümü için hazırladıkları toplusözleşme taslağı önerisini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yetkil..
Haberin Devamı>>> İstanbul yeni bir turizm güzergahına kavuşuyor: Ayvansaray Projesi Edirnekapı'dan Balat'a uzanan 9 kilometrelik bir yol. Buradaki tarihi eserler ..."Hayat haşlanmış sebze il..
TEK KATLI,TEK KİŞİLİK ŞİŞME YATAK (POMPA HEDİYELİ) TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Baykal: Ilımlı İslam ülkesi arayışı kaygı verici CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, ABD’nin Ortadoğu’daki terörle baş edebilmek için ılımlı İslam ülkeleri arayışına girmesini "kaygıyla" karşılad..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Badem yüzünden kardeşini öldürdü Eskişehir'in Mihalıççık İlçesi'nde 2 kardeşin topladıkları bademleri paylaşmaları ..
TRULS MORK ALANA CDMAN HEDİYE ! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
İngiltere'de asgari ücret 5.05 sterlin oldu İngiltere'de saat başına 4.85 sterlin olan asgari ücret, 1 Ekim'den itibaren geçerli olmak üzere 5.05 sterline (12 YTL) yükseltildi. Asgari Ücret K..
Kuyumcu 3 kişiyi öldürdü Osmaniye'de bir kuyumcu, kendisinden para istediği öne sürülen 3 kişiyi tabancayla öldürdü.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yine sanata saldırı "İstanbul Yaya Sergileri" kapsamında Tünel Meydanı'nda bulunan heykelin tahrip edildiği bildiri..
DELUX EMNİYET SİSTEMLİ,BUHARLI, FANLI ISITICI'DA AVANTAJ FİYAT! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Tunceli'deki gösterilerde 7 gözaltı Tunceli'de izinsiz gösteri yapmak istedikleri gerekçesiyle gözaltına alınanlardan 7'si tutuklanarak cezaevine konuldu.
Kalaşnikoflu çoban tutuklandı Sivas'ın Gürün İlçesi'nde, üzerinde kalaşnikof marka otomatik tüfek bulunan çoban, tutuklandı.
Emekliler toplusözleşme hakkı için yürüdü Emekli-Sen üyeleri, ekonomik ve sosyal sorunlarının çözümü için hazırladıkları toplusözleşme taslağı önerisini, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kuyumcu 3 kişiyi öldürdü Osmaniye'de bir kuyumcu, kendisinden para istediği öne sürülen 3 kişiyi tabancayla öldürdü..
KUMTEL TERMOSTATLI SOBA TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Almak veya satmak istediğiniz her şey için www.pazaryerim.com !
Vali Çalışıcı'ya ceza ve erteleme Yargıtay 4. Ceza Dairesi, Eskişehir Valisi Kadir Çalışıcı'yı "memuriyet görevini kötüyü kullanarak keyfi davranma" suçundan 5 ay hapis cezasına çarptırdı ve ..
Uzman öğretmenlik başvuruları bitiyor "Uzman Öğretmenlik" için düzenlenen Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Sınavı'na 12 Eylül'de başlayan başvuru süresi, bugün mesai saati bitimind..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Tunceli'deki gösterilerde 7 gözaltı Tunceli'de izinsiz gösteri yapmak istedikleri gerekçesiyle gözaltına alınanlard..
KUMTEL TRİSTAR SOBA'DA ŞOK FİYAT! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Hükümet 2B'yi yeniden gündeme getiriyor Kısaca 2B olarak adlandırılan "Orman vasfını yitiren arazilerin satışına" ilişkin çalışmaların, önümüzdeki günlerde yeniden gündeme gelmesi bekleniyor...
Alaplı’ya yeni lise binası yapılacak Zonguldak’ın Alaplı ilçesine Ereğli Demir Çelik Fabrikası (Erdemir) tarafından yapılması planlanan okul inşaatının genel müdürlükçe onayının çıktığı ve 2..
ZKÜ Hastanesi’nde VRE enfeksiyonu alarmı yaşanıyor Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Tıp Fakültesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'nde ortaya çıkan VRE enfeksiyonu alarmı yaşanıyor.
» 1 2 3 4 5 6 7