29 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

29 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Erdoğan: Oturana müşteri gelir mi? Başbakan Erdoğan "çok geziyor" eleştirilerine Dubai'den cevap verdi. Erdoğan, şöyle dedi: "Beni çok geziyorum diye eleştiriyorlar. Doğru biz Ankara'ya mahku..
Rotayı Doğu'ya çevirdi 17 Aralık zirvesi öncesi Avrupa ülkelerini tek tek gezerek liderlerle görüşen, Brüksel'e adeta karargah kuran Başbakan Tayyip Erdoğan, müzakerelerin başlayacağı 3 Ekim ..
Şeker fabrikaları özelleştiriliyor Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, 5 şeker fabrikasının özelleştirilmesi konusunda, Özelleştirme Yüksek Kurulu'na (ÖYK) karar sevkedildiğini bildirdi. Bak..
Şırnak'ta 2 terörist öldürüldü Şırnak'ta güvenlik güçleri ile çatışmaya giren 2 terörist, öldürüldü. Şırnak kırsalında devriye görevi yapan güvenlik güçlerinin bir grup terör örgütü PKK mensu..
ANAP'ın grup kurmasına iki kaldı Erzurum Bağımsız Milletvekili İbrahim Özdoğan ANAP’a geçti. ANAP’ın TBMM’deki sandalye sayısı 18 oldu.
Ek yerleştirme kontenjanları 3 Ekim'de Üniversiteyi kazanamayan adayların ikinci kez şanslarını deneyebilecekleri ek yerleştirmede, 57 bin 251 boş kontenjan için başvurular, 3 Ekim'de başlayı..
Kamyon minibüsle çarpıştı: 3 ölü Bitlis'te meydana gelen trafik kazasında, ilk belirlemelere göre 3 kişi öldü, 4 kişi yaralandı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 100 vali yardımcısının ataması yapıldı İçişleri Bakanlığı, 284 kaymakam ve 100 vali yardımcısının atamasını yaptı. ..
Cezayir'de radikal dincilere af referandumu Cezayir'de bugün yüzlerce radikal dinci militana kısmi af verilmesiyle ilgili referandum yapılıyor.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kuzey Irak’ta Kürt zirvesi ABD’nin Irak’taki temsilcisi Zalmay Halilzad ile Irak Devlet Başkanı Celal Talabani ve I..
Öğretmenlik Kariyer Sınavı için son gün "Uzman Öğretmenlik" için düzenlenen Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Sınavı'na 12 Eylül'de başlayan başvuru süresi, yarın mesai saati bitimi..
İzmir'de orman yangını İzmir'in Balçova İlçesi Teleferik mevkiinin arka kısmındaki ormanlık alanda henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Şırnak'ta 2 terörist öldürüldü Şırnak'ta güvenlik güçleri ile çatışmaya giren 2 terörist, öldürüldü. Şırnak kırsalı..
» 1 2 3 4 5 6