27 Eylül 2005 Salı Günü Haberleri

27 Eylül 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 5 bin 200 polis memuru alınacak Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlükleri'ne, 2004 veya 2005 yılları Kamu Personel S..
PKK 3 Ekim öncesi gösteri yapacak Avrupa'daki PKK çizgisindeki Avrupa Kürt Dernekleri Konfederasyonu, yaklaşan 3 Ekim müzakereleri öncesi Brüksel’de yürüyüş organize etti.
Polonya'da seçimin galibi Hak ve Adalet Partisi Polonya'da hafta sonunda yapılan parlamento seçimlerinin galibi, muhafazakar Hak ve Adalet Partisi oldu.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kredi kartında batık katlandı Aynı dönemde, batık durumdaki tüketici kredileri de yüzde 70.5 artarak 151 milyon YTL..
Öğrenci servisi devrildi: 2 öğrenci öldü Tokat'ın Erbaa İlçesi'nde, öğrenci servisinin devrilmesi sonucu 2 öğrenci öldü, sürücü ile 6 öğrenci yaralandı.
CHP: 5 bin köy korucusu suça karışmış CHP İzmir Milletvekili Türkan Miçooğulları'nın soru önergesini yanıtlayan İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'nun verdiği bilgiye göre; sistemin uygulamaya b..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Esrarengiz Hollywood mirasçısı Çin'in başkenti Pekin'de, esrarengiz bir Hollywood aktrisinin mirasçısı olduğunu söy..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Irak'ta intihar saldırısı: 10 ölü Irak'ta, yüzlerce polis adayının oluşturduğu kalabalık içinde bir kişi kendini ha..
ABD'de muharip robot araç yarışması Irak ve Afganistan'da verilen askeri kayıplar sonrasında zayiatı azaltmak için harekete geçen ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), muharip robot araçlar yarış..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); PKK 3 Ekim öncesi gösteri yapacak Avrupa'daki PKK çizgisindeki Avrupa Kürt Dernekleri Konfederasyonu, yaklaşan 3 Ek..
Müsteşar Birinci'ye 2 ayrı dava Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarı Necat Birinci hakkında "yargı kararını uygulanmasını engelleyici işlemler yaptığı" iddiasıyl..
Öğrenci servisi devrildi: 1 öğrenci öldü Tokat'ın Erbaa İlçesi'nde, öğrenci servisinin devrilmesi sonucu 1 öğrenci öldü, sürücü ile 7 öğrenci yaralandı.
PKK mayını, bombası ve sığınağı bulundu Hakkari’de jandarma ekiplerince düzenlenen operasyonlarda Çobandağ bölgesinde bulunan 4 tuzaklanmış mayın imha edilirken Karadağ bölgesinde bir sığınak..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); CHP: 5 bin köy korucusu suça karışmış CHP İzmir Milletvekili Türkan Miçooğulları'nın soru önergesini yanıtlayan İçi..
» 1 2 3 4 5 6 7 8